reklamy ukryte
reklamy ukryte
72 dni temu
Pracuję jako kelner w restauracji. Ostatnio przyszła do nas rodzinka z koszmaru, czyli mama, tata i trójka dzieci, w tym jedno w wieku niemowlęcym. Zachowywali się tragicznie, głośno, krzyczeli, dzieci biegały między ludźmi, starałem się dyskretnie zwrócić im uwagę, że może by trochę kultury, bo to jednak restauracja i każdy chce odbyć posiłek w spokoju. Na nic.

Czara goryczy przelała się, gdy mama postanowiła zdjąć najmłodszemu gacie, a następnie zaprezentować całej sali zawartość jego pieluchy i nałożyć mu nową, a starą zawinęła w woreczek i... położyła na stole. Przyszedłem z menadżerką z informacją, że wypraszamy ich z restauracji, bo to niedopuszczalne. Kobieta zadzwoniła na policję, że "kelner gapił się na jej nagie dziecko" i że "to jakieś podejrzane", więc policja przyjechała natychmiastowo, muszą reagować na takie zgłoszenia. Gdy zobaczyli, co to za rodzinka i opowiedzieliśmy im, co się wydarzyło, zareagowali po prostu wspaniale.

Bezczelne babsko wyłapało mandat za przeklinanie (puściły jej nerwy przy policji), zostali wyproszeni z knajpy, a menadżerka ogłosiła, że mają zakaz wstępu - jeśli się tu pojawią, ich zdjęcia zostaną wywieszone wraz z opisem procesu zmieniania publicznie pieluchy.

Jestem dumny z tego, jak sprawa się zakończyła - dziękuję policjantom, którzy nie dali się nabrać na kłamstwa krzykliwej baby!
147 1

pozostało 1000 znaków
johnySdodano 72 dni temu
Za fałszywe sugerowane pedofilii też powinna beknac a po drugie to ona jakby udostępniala swoje dziecko na widok publiczny
Anonimowa140dodano 75 dni temu
rodzina Januszy
niewiem12344dodano 76 dni temu
A rodo ????
1 odpowiedź
madziaradodano 75 dni temu
Karyna i jej rodzina
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Istredddodano 71 dni temu
policja powinna miec obowiazek strzelac takim smieciom w glowe z ostrej amunicji
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Babciu, pamiętasz te "niepewne" grzybki, które zrobiłaś jakiś czas temu w occie i żartowałaś sobie, że byłaby... czytaj dalej
dziś
Moja teściowa lubi się wtrącać w nieswoje sprawy, jeść nieswoje jedzenie i zaglądać do nieswoich zakupów. Ot,... czytaj dalej