reklamy ukryte
reklamy ukryte
73 dni temu
Nasza nowa stażystka w firmie jest geniuszką. Dostała banalne zadanie - wysłać 10 listów poleconych, bardzo ważnych, które miały szybko dojść do odbiorców. Nic trudnego, potrafi to zrobić dziesięcioletnie dziecko. A jednak!

Zosia przyznała się, kiedy kontrahenci pisali wkurzeni, gdzie ich dokumenty, że "spanikowała i wróciła do firmy z listami", bo na poczcie nie wiedziała, co wpisać w miejscu "adresat" i "nadawca", nie umiała nikogo zapytać o pomoc, a sama "nie wie kto jest kim i nie rozróżnia tych nazw", więc na wszelki wypadek to olała.

26 lat, podobno wykształcenie wyższe.
78 1

pozostało 1000 znaków
Madiidamdodano 75 dni temu
tak, na kazdej poczcie sa wzory wypelniania drukow...
2 odpowiedzi
vivi11688dodano 71 dni temu
mogła sobie sprawdzić na internecie kto to adresat i nadawca
abazurdodano 71 dni temu
moja stażystka nie umiała wrzucić pliku na pendrive'a. tylko zamiast to powiedzieć, gapiła się przez 10 min w ekran. Gdy w końcu się spytałam gdzie te tabelki to z wyrzutem powiedziała, że ona nie wie co zrobić!
1 odpowiedź
lykufykudodano 71 dni temu
Uuuuu uuu haha
reklamy ukryte
reklamy ukryte
niedoceniony33dodano 71 dni temu
a ty moj
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Babciu, pamiętasz te "niepewne" grzybki, które zrobiłaś jakiś czas temu w occie i żartowałaś sobie, że byłaby... czytaj dalej
dziś
Moja teściowa lubi się wtrącać w nieswoje sprawy, jeść nieswoje jedzenie i zaglądać do nieswoich zakupów. Ot,... czytaj dalej