reklamy ukryte
reklamy ukryte
72 dni temu
W szkole mojego synka był Mikołaj, dzieci miały napisać przy nim list, w którym wymienią swoje największe marzenie odnośnie prezentu na święta. Co napisał mój syn? Że chciałby najbardziej na świecie, żeby "mamusia pozwoliła mu zjeść chlebek z mielonką z puszki i nie krzyczała, że ma jeść sam chlebek", że o niczym innym nie marzy.

Teraz czeka nas wizyta pracownika z pomocy społecznej, bo szkoła podejrzewa, że u nas jest patologia i bieda, skoro dziecko prosi o kanapkę z mielonką. A my ani na synka nie krzyczymy, ani nie klepiemy biedy, wręcz odwrotnie. Dbamy o dietę, karmimy go dobrymi rzeczami, a tę mielonkę wziął stąd, że kiedyś mu w sklepie tłumaczyłam, że to sztuczne paskudztwo i lepiej zjeść sam chleb, niż chleb z odpadkami mięsnymi.

I wyszliśmy na patologię. No nic. Zrobimy pracownikowi pomocy społecznej tę kanapkę z mielonką, jeśli to ma pomóc.


92 1

pozostało 1000 znaków
Pkkalitadodano 75 dni temu
nie martwcie się w Pomocy społecznej pracują O dziwo! ludzie nie urzędnicy więc da się im wytłumaczyć wszystko jak ludziom
johnySdodano 72 dni temu
Trochę patologia skoro synek marzy o mielonce z puszki xD
Magik123dodano 71 dni temu
My w dziecinstwie jedlismy wszystko, nikt nie patrzyl na gluten sruten czy zawartosc miesa w miesie albo sklady produktow i jakos przeżyliśmy. Wyluzujcie troche z ta "dieta dziecka"
2 odpowiedzi
kalimasa1986dodano 74 dni temu
Hehehe dobry małolat
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Ucin123dodano 71 dni temu
Trochę przesadzacie. Rozumiem, że jedne żeczy są zdrowsze inne mniej, ale bez przesady! Wszystko można jeść tylko z umiarem. Od jednej mielonki na kilka dni nie umrze.
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Babciu, pamiętasz te "niepewne" grzybki, które zrobiłaś jakiś czas temu w occie i żartowałaś sobie, że byłaby... czytaj dalej
dziś
Moja teściowa lubi się wtrącać w nieswoje sprawy, jeść nieswoje jedzenie i zaglądać do nieswoich zakupów. Ot,... czytaj dalej