reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moja dziewczyna panicznie boi się pająków, ale to do tego stopnia, że blednie, krzyczy, płacze i nie da jej się uspokoić, kiedy takiego zobaczy. Cóż, fobia, sama sobie jej nie wybrała.

Pojechaliśmy latem na wakacje do Chorwacji kamperem, leżeliśmy sobie w łóżku wewnątrz, czytaliśmy książki, rozmawialiśmy, a nagle zobaczyłem, że z sufitu na kołdrę mojej dziewczyny spada gigantyczny pająk. Ale dosłownie ogromny, że aż mnie zgięło, chlapnął o kołdrę tak, że było to słychać. Szybko rzuciłem się z moją książką na tego potwora, przykryłem go i zacząłem ściemniać dziewczynie, że powinniśmy szybko wyjśc na zewnątrz, to jej coś pokażę. Zatrzasnąłem mocno książkę, kiedy wychodziła z kampera, to dodatkowo zdeptałem ją mocno o ziemię, żeby mieć pewność, że ten olbrzym w środku na pewno zdechł.

Bardzo się cieszyłem, że udało mi się go usunąć bez afery, bo po takim widoku ona naprawdę dochodziłaby do siebie kilka dni i mielibyśmy zepsute wakacje. Wróciliśmy do Polski, zapomniałem o sprawie, minęło pół roku.

Dziś dziewczyna pożyczyła ode mnie tę książkę, o której w ogóle zapomniałem po wakacjach, zapomniałem, co jest w środku. Otworzyła ją przy mnie. Zgadnijcie, co znalazła między kartkami.
82 0

pozostało 1000 znaków
fabiansandodano 76 dni temu
no i czemu nie opisales co zrobila
1 odpowiedź
Hutikdodano 76 dni temu
No i był armagedon w domu >.<
dlaczemubyniedodano 72 dni temu
Skoro minęło pół roku to ten pająk powinie się już rozłożyć i powinna sama maź zostać z niego
Magik123dodano 72 dni temu
Strzelam, litery?
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Rvdy103dodano 71 dni temu
Kontynuuj
niewzruszonadodano 67 dni temu
w sumie jestes bardzo kochany chlopak że chciales się go pozbyc nie denerwujac dziewczyny

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Babciu, pamiętasz te "niepewne" grzybki, które zrobiłaś jakiś czas temu w occie i żartowałaś sobie, że byłaby... czytaj dalej
dziś
Moja teściowa lubi się wtrącać w nieswoje sprawy, jeść nieswoje jedzenie i zaglądać do nieswoich zakupów. Ot,... czytaj dalej