reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moja dziewczyna panicznie boi się pająków, ale to do tego stopnia, że blednie, krzyczy, płacze i nie da jej się uspokoić, kiedy takiego zobaczy. Cóż, fobia, sama sobie jej nie wybrała.

Pojechaliśmy latem na wakacje do Chorwacji kamperem, leżeliśmy sobie w łóżku wewnątrz, czytaliśmy książki, rozmawialiśmy, a nagle zobaczyłem, że z sufitu na kołdrę mojej dziewczyny spada gigantyczny pająk. Ale dosłownie ogromny, że aż mnie zgięło, chlapnął o kołdrę tak, że było to słychać. Szybko rzuciłem się z moją książką na tego potwora, przykryłem go i zacząłem ściemniać dziewczynie, że powinniśmy szybko wyjśc na zewnątrz, to jej coś pokażę. Zatrzasnąłem mocno książkę, kiedy wychodziła z kampera, to dodatkowo zdeptałem ją mocno o ziemię, żeby mieć pewność, że ten olbrzym w środku na pewno zdechł.

Bardzo się cieszyłem, że udało mi się go usunąć bez afery, bo po takim widoku ona naprawdę dochodziłaby do siebie kilka dni i mielibyśmy zepsute wakacje. Wróciliśmy do Polski, zapomniałem o sprawie, minęło pół roku.

Dziś dziewczyna pożyczyła ode mnie tę książkę, o której w ogóle zapomniałem po wakacjach, zapomniałem, co jest w środku. Otworzyła ją przy mnie. Zgadnijcie, co znalazła między kartkami.
80 0

pozostało 1000 znaków
fabiansandodano 12 dni temu
no i czemu nie opisales co zrobila
1 odpowiedź
Hutikdodano 12 dni temu
No i był armagedon w domu >.<
dlaczemubyniedodano 9 dni temu
Skoro minęło pół roku to ten pająk powinie się już rozłożyć i powinna sama maź zostać z niego
Magik123dodano 8 dni temu
Strzelam, litery?
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Rvdy103dodano 7 dni temu
Kontynuuj
niewzruszonadodano 3 dni temu
w sumie jestes bardzo kochany chlopak że chciales się go pozbyc nie denerwujac dziewczyny

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
pierwszy raz nocowałam u mojego narzeczonego - dopóki nie byliśmy po zaręczynach, jego rodzice nie zgadzali się na... czytaj dalej
0 dni temu
Miałam dziś egzamin na prawo jazdy, jakoś nie specjalnie się stresowałam, bo ponoć dobrze jeżdżę.
Usiadłam... czytaj dalej
0 dni temu
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Przeczytałam w jednym wyznaniu, że samotne matki to zło. I tak, zgodzę się, że ta konkretna kobieta, na którą... czytaj dalej
0 dni temu
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej