reklamy ukryte
reklamy ukryte
78 dni temu
Miałam w pracy najważniejszy dzień w karierze - przedstawienie mojego własnego projektu zagranicznym inwestorom. Projekt był dopracowany do ostatniej kropeczki, idealny, moi szefowie wiedzieli, że jestem czarnym koniem zawodów i wszyscy będziemy ustawieni na wiele lat, bo inwestorzy na pewno projekt kupią. Byli w Warszawie tylko jeden dzień, specjalnie przyjechali z Japonii i Emiratów, żeby obejrzeć projekt.

Dostałam ataku paniki, kiedy zaczęłam przeszukiwać torebkę w poszukiwaniu pendrive'a z materiałami. Wysypałam wszystko na stół, nie ma. Sprawdziłam Dropbox, na który przezornie dodałam prezentację - okazało się, że zapisała się PUSTA. Inwestorzy się denerwowali, mnie oblał pot, popłakałam się, przeprosiłam ich, że niestety nie dojdzie do prezentacji i uciekłam ryczeć do kibla.

Biznesmeni wyszli zniesmaczeni, ja nie dostałam 100 tysięcy za projekt, moja firma się nie rozwinęła. A dlaczego?

Bo pendrive'a miałam cały czas w kieszeni spodni. Niech-mnie-ktoś-dobije.
91 6

pozostało 1000 znaków
Giannadodano 80 dni temu
W takich sytuacjach to plik trzeba mieć jeszcze na mejlu, w chmurze, w formie wydrukowanej, na pulpicie xD Serdecznie współczuję.
1 odpowiedź
kalimasa1986dodano 80 dni temu
Ja piernicze, miałem napisać jakieś słowa pocieszenia ale napiszę tylko... Ja piernicze
niedoceniony33dodano 77 dni temu
jedno mnie ciekawi a mianowicie jakim cudem taki nieogarniety tluk jak ty stworzyl projekt za 100 kola
dlaczemubyniedodano 77 dni temu
Nie wierzę, że to wyznanie jest prawdziwe, na 99% to fejk... ale jeśli jednak - nie mam pojęcia jakim cudem szefostwo dało ci wolną rękę w takiej ważnej sprawie, jak jesteś tak nieogarnięta, serio.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Naxomitydodano 77 dni temu
Ołcz...
Istredddodano 77 dni temu
Tak sie dzieje jak firma kieruje baba.
otwarty123dodano 77 dni temu
jak jest to super interes to inwestorzy niebędą się przejmować etykietą, jak jest pieniądz to można też nagrać prezentację na wideo i im wysłać :)
zoha_aadodano 76 dni temu
będzie dobrze :)

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Babciu, pamiętasz te "niepewne" grzybki, które zrobiłaś jakiś czas temu w occie i żartowałaś sobie, że byłaby... czytaj dalej
dziś
Moja teściowa lubi się wtrącać w nieswoje sprawy, jeść nieswoje jedzenie i zaglądać do nieswoich zakupów. Ot,... czytaj dalej