reklamy ukryte
reklamy ukryte
15 dni temu
Miałam w pracy najważniejszy dzień w karierze - przedstawienie mojego własnego projektu zagranicznym inwestorom. Projekt był dopracowany do ostatniej kropeczki, idealny, moi szefowie wiedzieli, że jestem czarnym koniem zawodów i wszyscy będziemy ustawieni na wiele lat, bo inwestorzy na pewno projekt kupią. Byli w Warszawie tylko jeden dzień, specjalnie przyjechali z Japonii i Emiratów, żeby obejrzeć projekt.

Dostałam ataku paniki, kiedy zaczęłam przeszukiwać torebkę w poszukiwaniu pendrive'a z materiałami. Wysypałam wszystko na stół, nie ma. Sprawdziłam Dropbox, na który przezornie dodałam prezentację - okazało się, że zapisała się PUSTA. Inwestorzy się denerwowali, mnie oblał pot, popłakałam się, przeprosiłam ich, że niestety nie dojdzie do prezentacji i uciekłam ryczeć do kibla.

Biznesmeni wyszli zniesmaczeni, ja nie dostałam 100 tysięcy za projekt, moja firma się nie rozwinęła. A dlaczego?

Bo pendrive'a miałam cały czas w kieszeni spodni. Niech-mnie-ktoś-dobije.
91 6

pozostało 1000 znaków
Giannadodano 16 dni temu
W takich sytuacjach to plik trzeba mieć jeszcze na mejlu, w chmurze, w formie wydrukowanej, na pulpicie xD Serdecznie współczuję.
1 odpowiedź
kalimasa1986dodano 17 dni temu
Ja piernicze, miałem napisać jakieś słowa pocieszenia ale napiszę tylko... Ja piernicze
niedoceniony33dodano 14 dni temu
jedno mnie ciekawi a mianowicie jakim cudem taki nieogarniety tluk jak ty stworzyl projekt za 100 kola
dlaczemubyniedodano 13 dni temu
Nie wierzę, że to wyznanie jest prawdziwe, na 99% to fejk... ale jeśli jednak - nie mam pojęcia jakim cudem szefostwo dało ci wolną rękę w takiej ważnej sprawie, jak jesteś tak nieogarnięta, serio.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Naxomitydodano 14 dni temu
Ołcz...
zoha_aadodano 12 dni temu
będzie dobrze :)
otwarty123dodano 13 dni temu
jak jest to super interes to inwestorzy niebędą się przejmować etykietą, jak jest pieniądz to można też nagrać prezentację na wideo i im wysłać :)
Istredddodano 14 dni temu
Tak sie dzieje jak firma kieruje baba.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
pierwszy raz nocowałam u mojego narzeczonego - dopóki nie byliśmy po zaręczynach, jego rodzice nie zgadzali się na... czytaj dalej
0 dni temu
Miałam dziś egzamin na prawo jazdy, jakoś nie specjalnie się stresowałam, bo ponoć dobrze jeżdżę.
Usiadłam... czytaj dalej
0 dni temu
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Przeczytałam w jednym wyznaniu, że samotne matki to zło. I tak, zgodzę się, że ta konkretna kobieta, na którą... czytaj dalej
0 dni temu
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej