reklamy ukryte
reklamy ukryte
Umówiłem się z dziewczyną poznaną na aplikacji, wiadomo jakiej. Miała fajne zdjęcia, dobrze się z nią pisało, owarta, szalona, nie ukrywała, że chodzi jej o jedno, ale w zasadzie ja też nie szukałem jakiejś wielkiej miłości, tylko właśnie rozrywki, więc czemu nie. Zgodziłem się od razu na randkę, poszliśmy najpierw zjeść, potem wypić, a na koniec do niej do domu.

Od razu wydała mi się dziwna, ale uśpiła moją czujność, bo się tak napaliłem, że nie zauważyłem niepokojących sygnałów. A było wiele. Jej mieszkanie wyglądało jak jakaś nora satanistów, choć dziewczyna wyglądała normalnie, nie żadna metalówa czy gothka, w ogóle bym nie pomyślał, że lubi takie klimaty. Dodatkowo wszędzie miała pełno jakiegoś badziewia ezoterycznego, świece, jakieś medaliony, no po prostu cyrk na kółkach, chciało mi się tylko śmiać. Alkohol szumiał w głowie, ale uznałem, że co tam, przynajmniej sobie pobaraszkuję i pójdę do domu, bo ta świątynia komedii i ezoteryki jest po prostu straszna.

Zaczęło się w porządku, całujemy się, akcja powoli się rozkręca, a ona nagle wstaje i mówi, że najpierw musi złożyć OFIARĘ. Początkowo zacząłem dosłownie wyć ze śmiechu i wtedy już uznałem, że laska jest wariatką, ale nie sądziłem, że ona mówi poważnie. Poszła do kuchni po wielki nóż i próbowała przytrzymać mnie, żeby naciąć mi rękę, gadała coś, że musi upuścić trochę mojej krwi, bo to rytuał oczyszczania i dopiero wtedy "połączymy się w jedność na zawsze".

Śmiejcie się, ale wtedy naprawdę zrzedła mi mina, okazało się, że to wariatka, ale groźniejsza, niż się spodziewałem. Ganiała mnie z tym nożem, zamknęła drzwi od środka i musiałem ją dosłownie unieruchomić i rzucić o łóżko, żeby wybiec z jej mieszkania.

Coś strasznego. 50-kilogramowa laska chciała mnie zamordować, a ja myślałem, że to będzie super noc...
86 8

pozostało 1000 znaków
OnetwoJandodano 311 dni temu
Jeśli wyznanie jest prawdziwie, to sprawa może być poważna. Być może nie jesteś pierwszym "jej wybrankiem" ale inni mogli skończyć dużo gorzej.
ASia122dodano 311 dni temu
Może lepiej skup się na miłości, bo chwilowa rozrywka Ci nie służy.
Toxycznadodano 306 dni temu
Eh, i te stereotypy "nora satanistów [...] metalówa czy gothka" Nie znacie tych subkultur nie mówcie o nich.
2 odpowiedzi
Devirothdodano 304 dni temu
idealna dziewczyna!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
evoilettadodano 305 dni temu
Może idz z tym na policje bo w końcu może zrobić komuś krzywdę.
johnySdodano 305 dni temu
Krótko: jprdl! Swoją drogą ciekawe ilu się z nią złączylo...
three_tearsdodano 305 dni temu
policja oczywiście powiadomiona?

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni