reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zdradziła mnie dziewczyna i nie mogłem się pozbierać. Postanowiłem wywalić z domu wszystkie rzeczy, które do niej należały, bo królewna nie raczyła ich odebrać. Włożyłem do pudła wszystkie jej mazidła, maskary i te inne bzdety, resztkę ciuchów, jakieś pamiątki - i poniosłem do najbliższego kontenera.

Spotkałem tam żula, który grzebał w poszukiwaniu skarbów i powiedziałem, żeby sobie tutaj zajrzał, może coś fajnego znajdzie i jeszcze uda mu się to sprzedać.

Gdy dowiedział się, że to po dziewczynie, która mnie zdradziła, powiedział: "Po takiej francy? Panie, a w życiu, może jestem bezdomny, ale godność mam. Nie dotknę tego".

Piąteczka!
153 4

pozostało 1000 znaków
nieznajomapdodano 127 dni temu
To chyba Cię pocieszył:) Trzymaj się;)
J34E2dodano 123 dni temu
Kobieta nie idzie do innego jeśli jej facet zaspokaja jej potrzeby takie jak miłość, czułość i szacunek. Skoro poszła widocznie czegoś Co brakuje ;)
dmgjkdodano 127 dni temu
*lepsze
angel_shadowdodano 125 dni temu
I dobrze zrobiłeś XD
reklamy ukryte
reklamy ukryte
SzaryObywateldodano 128 dni temu
ja rozumiem ale sprzedwać cudze rzeczy nie jest ok
zfrusstrowanadodano 125 dni temu
gowno prawda ciulu. dobrze zrobila ze cie zdradzila takiego dupka jak ty powinna dawno kopnac w dupe
-10
dmgjkdodano 129 dni temu
Mówiąc szczerze, nie uznaję czegoś takiego jak "zdrada" dziewczynu, która Ci nie przysięgała, że będzie z Tobą na zawsze. To nie zdrada, tylko uprawniona i dość naturalna zmiana.
-41
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Dostałem na WFie piłką w łeb i to tak, że zemdlałem.

Okazało się, że podczas majaczenia, zanim się... czytaj dalej
0 dni temu
Dzisiaj mija dokładnie 365 dni od mojego ostatniego picia. Przez ten rok udało mi się odświeżyć kilka starych... czytaj dalej
0 dni temu
Marzeniem mojej siostry zawsze było zobaczyć na żywo słonia, z bliska, móc go dotknąć. Niestety, rak zabrał ją,... czytaj dalej
0 dni temu
Założyłem się z babcią o to, kto pierwszy zrobi prawo jazdy - ja, czy ona, która ma 72 lata i większą motywację... czytaj dalej
0 dni temu
Moja ciotka kupiła za 500zł "yorka" z jakiejś pseudohodowli na necie. Piesek urósł i okazało się, że to wcale... czytaj dalej