reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nie przepadam, w zasadzie nigdy nie oglądałem z premedytacją takiego klasycznego filmu dla dorosłych, gdzie facet z kobietą uprawiają seks... Nie robi to na mnie specjalnie wrażenia, nie ciekawi i zwyczajnie nudzi.
Za to często oglądam filmiki, na których kobiety pierdzą. Tak, dobrze czytacie. Wypuszczają gazy, czy inaczej mówiąc bąki, do kamery. Ot, po prostu pojawiają się w tych filmach, nierzadko w zwyczajnym, codziennym ubraniu, innym razem w seksownej bieliźnie i dają czadu.

W większości przypadków występują w tych filmach same, niekiedy w towarzystwie innej kobiety, z którą robią zawody która zapoda lepszego pierda, innym razem "terroryzują" bąkami jakiegoś faceta.

I tak oglądając widowisko i słuchając jednocześnie koncertu ich instrumentów dętych w postaci pięknej tylnej części ciała zwanej kolokwialnie dupą, staram się wyobrazić, jaki może się przy tym wydzielać zapaszek (niestety, technika póki co nie tak zaawansowana i nie pozwala tego przesyłać, a szkoda) i dosłownie odlatuję! Podnieca mnie to nieziemsko. W realu tym bardziej, jak się przydarzy. Jednak tutaj już nie tak łatwo o to, bo, jak wiadomo, kobiety wstydzą się robić takich rzeczy.

Tak więc nie wiem, czy kiedykolwiek szczęście się do mnie uśmiechnie i spotkam w życiu taką kobietę, która to moje dziwactwo zrozumie i zaakceptuje. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to do końca normalne.
44 19

pozostało 1000 znaków
mini2005dodano 654 dni temu
Trochę obrzydliwy fetysz
WypijRozpuszczalnikdodano 650 dni temu
taki facet to skarb, tak samo, jak ci, którzy uwielbiają nieogolone laski-nie dość, że możemy być w 100% sobą, to jeszcze ich tym podniecamy
1 odpowiedź
kalimasa1986dodano 649 dni temu
Hehe dobry bzik jesteś, tak czy inaczej, życzę szczęścia w szukaniu partnerki, bo przecież nie robisz nikomu krzywdy tym fetyszem
konto usuniętedodano 546 dni temu
Rozumiem ze kazdy ma jakis fetysz, ale chyba nie potrafilabym tak, troche szokujace upodobanie..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
niedozwoloneznakidodano 650 dni temu
Nooo to dałeś czadu
Martwydodano 650 dni temu
Nic nad zwyczajnego w tym wyznaniu . Bardzie oczekiwałem czegoś jak "black salami" lub " 2 girls 1 cup " . Zawiodłem się że tutaj ludzie nie są tak pojebani jak ja :D
FML-IWTDdodano 622 dni temu
XDDDD BEKA W CHUJ. Ale pozderki dla tego wariata
niedozwoloneznakidodano 650 dni temu
..... celowo dawać koncert :D

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni