reklamy ukryte
reklamy ukryte
Gdybyście przejrzeli moją historię przeglądarki internetowej, to na pewno stwierdzilibyście, że jestem zakompleksioną nastolatką, ponieważ jest zapełniona wyszukiwaniami na temat powiększania piersi... Jednak prawda jest inna.

Nie jestem nastolatką, nawet nie jestem kobietą. Jestem 25-letnim, żonatym mężczyzną z nietypowym fetyszem. Tak, podnieca mnie oglądanie operacji powiększenia piersi. A co dziwniejsze, nie podobają mi się duże piersi, preferuję małe.

Przejrzałem już chyba wszystkie nagrania z operacji, jakie są na YT i ogólnie w internecie. Najbardziej lubię, kiedy lekarz szkicuje te wszystkie linie po ciele oraz samą operację, efekt końcowy mało mnie interesuje. Podejrzewam, że podchodzi to pod jakąś odmianę BDSM, ale głowy nie dam, nie spotkałem się z takim przypadkiem nigdzie.

Moja małżonka wie o moim fetyszu i go w pełni akceptuje, pozwala mi nawet w łóżku popisać się markerem, tak, jakby miała mieć zaraz operację. Jednak nie chciałbym aby Agnieszka, bo tak ma na imię moja wybranka, powiększyła sobie piersi, mimo że jest posiadaczką małych rodzynek. Czasami przechodzi jej przez głowę myśl, aby je powiększyć, myślała o tym jeszcze zanim się poznaliśmy, ale staram się ją odciągnąć od tego pomysłu. Próbowała mnie nawet namówić faktem, że pogada z lekarzem, aby móc nagrać cały zabieg, ale nie przekonuje mnie to. Nie chcę żeby miała sztuczne piersi. Dziwne, prawda?

Ma ktoś z Was coś podobnego czy jestem jedyny? Myślicie, że powinienem pozwolić Agnieszce powiększyć sobie biust?
61 7

pozostało 1000 znaków
Nihilistadodano 445 dni temu
Muszę cię rozczarować, pisanie markerem po ciele to jeszcze nie BDSM. Spróbuj ołówkiem, to może bardziej zaboli.
1 odpowiedź
zielonoookadodano 444 dni temu
Fajny fetysz czyt. ciekawy, ale piersi zostają, natura wygrywa, powiedz to agnieszce.
LozaSzydercowdodano 445 dni temu
Nie masz zbyt dużego pojęcia na temat BDSM...
Giannadodano 444 dni temu
Owszem, pisanie markerem po ciele to jest jakaś odmiana BDSM. W filmach porno piszą wyzwiska na ciele tych uległych, by jeszcze bardziej ich poniżyć. Ale to tylko kropla w oceanie tego czym jest BDSM.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
prawdziwaja256dodano 440 dni temu
Wysłałbyś zdjęcie ? ;)
Jawiem1210dodano 445 dni temu
To jest jej cialo. Cokolwiek zechce z nim zrobić Ty nie masz nic do gadania. Proponuję ja dodatkowo wysłać do psychologa na pogadankę na temart tej operacji, bo czasem mam się zdaje, że czegoś chcemy, a potem się okazuje... rozwiń komentarz
Oliwier5dodano 440 dni temu
Było juz milion razy
Fayahdodano 440 dni temu
To chyba twoja obsesja a nie fetysz, skoro az tak cie to zajmuje.
adeluna7dodano 439 dni temu
Mam wrazenie, że to było
AmebaSpołecznadodano 440 dni temu
Mogę się mylić ale chyba to już gdzieś czytałam
madiiidamdodano 440 dni temu
"pozwolic" ahahaha
zielonyswistakdodano 439 dni temu
Agnieszka nie musi mieć Twojego pozwolenia. Jak chce sie zoperować to ma prawo do tego, ale powinna to zrobic, bo sama chce, a nie dla Ciebie
Anka452dodano 440 dni temu
pozwul jej robic co chce jej cialo deblu jak chce to moze miec nawet siusiaka na czole wez jej pzowol dzbanie
dobra_duszaXDdodano 442 dni temu
Co to bdsm?

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni