reklamy ukryte
reklamy ukryte
Cały czas ktoś ma do mnie żal, bo jestem od niego lepsza. Sama tak o sobie nie uważam, ale ile ludzi, tyle opinii. To, że zawsze mam lepsze oceny od koleżanek, to zasługa tego, że siedziałam i się uczyłam, a nie tak jak one - patrzyłam w telefon. Jeśli ktoś chwali mi się, że przeprowadza się do nowego mieszkania, to czemu ja mam nie pochwalić się tym, że właśnie przeprowadzam się do nowego domu? Albo kiedy ktoś mówi mi o swoich super wakacjach, to czemu ja mam nie powiedzieć o moich wakacjach w Japonii?

Czemu to zawsze ja wychodzę na tą złą, bo moi rodzice mogą zapewnić mi trochę więcej? Nigdy nie obnosiłam się z tym, ale jeśli ktoś opowiada mi o pewnych wydarzeniach ze swojego życia, to ja też mogę, a nawet powinnam mu trochę opowiedzieć. Zastanawia mnie, skąd tyle nienawiści do osób naprawdę normalnych, które starają się samemu zapracować na przyszłość i dumę rodziców nauką.

Ps - mam 16 lat.
79 29

pozostało 1000 znaków
Lucisdodano 691 dni temu
myślę, że to może być interpretowane tak, że starasz się pokazywać innym, że nawet jeśli oni coś fajnego dostaną/osiągną, to Ty i tak zawsze masz więcej...
może spróbuj czasem cieszyć się po prostu ich szczęści... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
dobra_duszaXDdodano 689 dni temu
1.Ludzie nie mają do ciebie żalu tylko współczucie za to co piszesz w internecie 2. Nie TY jesteś bogata ale twoi RODZICE (;
Pchli_Rycerzdodano 685 dni temu
jEsTeM bIeDnY dLaTeGo NiEnAwIdZę LuDzI kTóRyM w ŻyCiU wYsZłO xD
1 odpowiedź
Musiola_dddodano 684 dni temu
Ludzie są dziwni, nie dogodzisz im, one lubią opowiadac o sobie a innyxh słuchać juz nie bardzo. Ucz się dalej i nie zwracaj uwagi na koleżanki.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
norbik51dodano 683 dni temu
Napisz do mnie jeśli możesz
Kinomaniakdodano 685 dni temu
Miej wyjebane w nich chwal sie czym chcesz a to że mają ból dupy to ich sprawa
Agnes4422dodano 685 dni temu
Dzieciaku, dorośnij.Mam taką osobę w pracy.Na każdym kroku podkreśla swoją wyższość nad innymi, przede wszystkim finansową, nikt nie lubi takich ludzi.
1 odpowiedź
ZoKoridodano 685 dni temu
mam świetne porównanie. bogatsze dzieciaki po prostu stac na lepsze oceny. lepsza szkoła, zajecia, ktore nie wyrównują ci poziim a rozszerzają i sprawiają, że kochasz naukę. wiem to z autopsji
Malwa1125dodano 685 dni temu
Oni ci poprostu zazdroszczą, to dobrze ze sie uczysz bo to zapewni ci przydzlosc a oni ci zazdroszczą nie przejmuj sie nimi napisz do mnie na pv tez ci coś powiem ;)
dlaczemubyniedodano 689 dni temu
To jest polska cebula, jaki kraj tacy ludzie
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni