reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 29 lat, żonę i spodziewamy się dziecka. Pracuję w międzynarodowej firmie, zakupiliśmy nasze mieszkanko i zaczynamy spłacać kredyt. Dobrze nam ze sobą, mamy wspólne zainteresowania, ona akceptuje moje dziwactwa, a a jej. Ludzie z boku nam się przyglądają i mówia, że idealne małżeństwo, ja przyglądam się jej i wiem, że ją kocham nad życie i chce się z nią zestarzeć.

Mam jednak pewną bolączkę, o której żona nie wie (przynajmniej na tę chwilę, nie wie w całości - zdawkowo ją o tym informuje, bo nie chcę mieć przed nią tajemnic)

Otóż... Mam wielką ochotę przeżyć skok w bok, by znów poczuć te emocje, które czułem za każdym razem z nową kobietą (w sumie moja żona jest trzecią kobietą, z którą uprawiałem seks). To jest moja udręka, z którą walczę.

Po paru dniach, jak nie uprawiam seksu (jest go coraz mniej ze względu na ciążę) i napięcie seksualne wzrośnie, nachodzą mnie myśli, by skorzystać z portali, w których można umówić się na godziny. By wejść na jakieś portale i brzydko popisać, itp.

Walczę z tym i na razie wygrywam. Nie chcę stracić tego, co mam. Powoli zastanawiam się, by wybrać się do seksuologa.

A wiecie przez co to się wszystko zaczęło? Przez mój kawalerski.

Nigdy nie uważałem się za specjalnie przystojnego, głównie przez to, że żadna nigdy nie wykazała zainteresowania pierwsza.
I właśnie na moim kawalerskim w klubie (zwykłym) podbiła do mnie taka jedna w celu wiadomym. Odmówiłem, z przyczyn oczywistych. Ale na krótki moment poczułem to podniecenie i te emocje co przy pierwszych kontaktach... Dla mnie ta dziewczyna była mocna 8/10, a nawet 9/10.

Postąpiłem tak, jak należało i cieszę się z tego... Niestety, ta dziewczyna... Ta jedna dziewczyna przez krótkie 5 minut rozbudziła we mnie emocje, z którymi będę walczyć do końca życia...

Oto moje wyznanie... Trzymajcie się.
44 73

pozostało 1000 znaków
skromnaszaramyszkadodano 692 dni temu
Skoro kochasz swoją żonę to spróbuj dla niej i dla waszego/waszych dziecka/dzieci wyjść z tego , lub chociaż to leczyć u seksuologa. Powodzenia
justynaalicja2590dodano 691 dni temu
Mam28lat.Urodziłam syna mając 19.Córkę mając25.Mój mąż jest starszy o7lat.To był mój jedyny.Ja jego też.
Bywały u nas gorsze dni,ze zmęczenia nie uprawialismy seksu przez mięs.

Czemu Ci... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Jawiem1210dodano 689 dni temu
Myślę że specjalista to dobry pomysł. Też miałam taki moment w życiu, ale to wynikało znudy w związku, z zaniedbywania mnie przez chłopaka. My się rozstalismy i wtedy poszłam raptem na 1 randkę. Była fajna, ale to nie to... rozwiń komentarz
niedozwoloneznakidodano 685 dni temu
Nie rób tego swojej żonie, ona urodzi, wróci do swojej figury i znowu będziesz z nią szaleć. Sumienie Cię wpierdoli żywcem jak ją zdradzisz.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Dolat18dodano 686 dni temu
A nie pomyślałes że tą laskę mogli podesłać Ci koledzy, czy może nawet w tedy narzeczona która chciała upewnić się czy będziesz jej wierny .
konto usuniętedodano 679 dni temu
Jeżeli chcesz ją zdradzić i samo to że masz takie myśli o innych kobietach świadczy o tym że jej nie kochasz. To nie jest miłość. Wiesz ile jest par które chciałyby być na Twoim miejscu? Aby mieć kochającą rodzine... rozwiń komentarz
ZawirowaniaAureliedodano 685 dni temu
Co wy tak dupy spinacie? Przecież jej nie zdradził, a że ma fantazje... Każdy może mieć. Obyś był jej wierny i życzę ci wytrwałości
Musiola_dddodano 685 dni temu
Trzymam kciuki, walcz !
Flow69dodano 685 dni temu
Ech... Też tak mam
LozaSzydercowdodano 690 dni temu
Ja pierdolę...
1 odpowiedź
olis122dodano 684 dni temu
A moze trójkącik?
ona01dodano 683 dni temu
Wiem ze te emocje kuszą, ale o wiele wieksze szczescie daje oddanie i poswiecenie sie milosci w rozumieniu dlugofalowym N8e warto tego tracic na rzecz ulotnej przyjemnosci....
Blackssleepgirldodano 685 dni temu
Może się w niej zakochałeś.
Nihilistadodano 685 dni temu
Jedź na ręcznym, stary.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni