reklamy ukryte
reklamy ukryte
Proszę, przeczytajcie do końca zanim będziecie mnie oceniać!
Zacznę od tego że mam 16 lat i chodzę do liceum. Nie jestem jakaś super piękna, mam trądzik, który leczę, czasem jest gorzej, czasem lepiej, ale blizny zostają. Nie mam boskiej figury, powiedziałabym, że mam taką normalną, ale zależy, jak kto to rozumie. Mam kompleksy, wiadomo. Nie do końca akceptuję swój wzrost, (170) uważam, że jestem trochę za wysoka, ale nie o to w tym wyznaniu chodzi.

Otóż mój tata miał kolegę za czasów szkoły, dowiedziałam się o tym parę miesięcy temu. Teraz się nie widują, ale wiem, jak on wygląda, co robi, czym się zajmuje, itd. I o nim będzie to wyznanie.

Gdy pierwszy raz go zobaczyłam, nie pamiętam kiedy to dokładnie było, być może na jakiejś uroczystości, ponieważ on jest dyrektorem szkoły oddalonej o parę kilometrów od mojej, nic nie czułam, ot, tak, normalny człowiek. Ale po pewnym czasie zaczęłam przeglądać jego fb, zdjęcia, fb jego żony. Po jakimś czasie wiedziałam o nim dosyć dużo, tzn. kiedy się urodził, ile ma dzieci i w jakim są wieku, gdzie dokładnie mieszka, jakim jeździ samochodem, gdzie bywa na wakacjach, gdzie mieszkają jego rodzice itd. Widziałam też jego piękny i duży dom, zawsze chciałam taki mieć.

Nie chodzi o to, że mój jest brzydki czy coś, ale po prostu podobają mi się duże domy. Często wchodzę na fb żeby zobaczyć jego nowe zdjęcia. Mam wrażenie, że on mi się podoba, albo że się zauroczyłam. Sama nie wiem, nigdy nie byłam w związku, nie wiem jakie to uczucie. Ale gdy go widzę, to serce mi mocno bije, nie wiem co mam robić. Dodam tylko, że raczej rzadko go widuję.
On jest bardzo przystojny, wysoki, ma piękne oczy i cudowny głos, ładnie się ubiera, w moich oczach to ideał.

Wiem, że nigdy nie będziemy razem. On ma rodzinę, żonę, dzieci i nie zamierzam mu tego psuć czy odbierać, nie o to mi chodzi. I nie ukrywajmy, jest dużo starszy, ale akurat wiek mi nie przeszkadza. Dużo o nim myślę, co by było gdyby jakimś cudem bylibyśmy razem, ale wiem że to...
51 16

pozostało 1000 znaków
scoobydodano 221 dni temu
Przejdzie, zwykłe zauroczenie, po pewnym czasie znajdziesz nowy obiekt zainteresowań, może tym razem bardziej realny
martyna777dodano 216 dni temu
Zwykle zauroczenie, które przejdzie z czasem, nie narzekaj na wzrost... Ja mam 180 :')
tempteddodano 217 dni temu
Myślę, że on Ci się podoba tak jak podobają się nastolatkom piosenkarze, wyobrażasz sobie jego charakter i styl i zauroczyłaś się wizja idealnego faceta ze swoich myśli z twarzą kolegi taty.
totalnieanonimowadodano 217 dni temu
Wiem że nie na temat, ale 170 i uważasz się za wysoka? Są dziewczyny w twoim wieku 190, te to są dopiero wysokie ;d
reklamy ukryte
reklamy ukryte
anonimowyKrytykdodano 216 dni temu
Może i jesteś wyższa niż powinnać ale też głupsza
qwertyuiopasdfdodano 216 dni temu
#stalkerka
Wojomasterdodano 221 dni temu
jestes popierdolona jak 99 % gowniar
kikocia3dodano 217 dni temu
są blachary, i są ceglary
-10

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Kupiłem mojej dziewczynie kolorowanki antystresowe, bo jest nerwusem i pomyślałem, że takie zajęcie ją... czytaj dalej
0 dni temu
Zamieniłem stukilogramową, nieatrakcyjną żonę na taką, która waży 50 kilogramów, tryska energią i jest... czytaj dalej
dziś
Moja mama nigdy nie lubiła zwierząt, w dzieciństwie nie miałam nawet chomika, chociaż bardzo chciałam mieć coś... czytaj dalej
0 dni temu
Strajkujecie? Strajkujcie. Każdy chce zarabiać dużo.
Ale podczas tego strajku pokazaliście, że nauczyciele nie... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna powiedziała, że Wielkanoc to święto jak każde inne i zażyczyła sobie prezentu od zajączka.... czytaj dalej