reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pamiętam, jak jeszcze w szkole podstawowej moi koledzy się śmiali ze mnie, że jestem biedny, że nigdy nie byłem na wakacjach, że muszę do szkoły codziennie jeździć autobusami godzinę w jedną stronę, że chodzę w tych samych spodniach cały tydzień. Oni byli dziećmi bogatych osób, pochodzili z dobrego domu. Od początku wiedziałem, że nie pasuję do tej klasy. Po szkole podstawowej poszedłem do zawodówki (wszyscy się śmiali), po zawodówce gastronomicznej zatrudniłem się w jednym z lokali i przez 6 lat mocno oszczędzałem na własne miejsce.

W wieku 26 lat otworzyłem własną restaurację - to był strzał w dziesiątkę, potem poszło już o wiele łatwiej, kolejny lokal i kolejny, aż zrobiła się z tego sieć lokali w jednym z dużych polskich miast. Teraz mam 41 lat, troje dzieci i piękną żonę lekarkę. W czasie ostatnich wakacji odbył się zjazd osób, które chodziły wtedy do naszej klasy. Muszę wam powiedzieć, że szczęki im opadły, jak na parking pod naszą dawną szkoła podjechałem najnowszym audi q8. Po prostu nie mogli uwierzyć, że ich dawny kolega z ławki, który był tak biedny, że nawet czasami przychodził do szkoły głodny, może teraz być tak bogaty.

Podczas gdy oni mieszkają w mieszkaniach na kredyt na 30 lat i jeżdżą starymi sztruclami. Teraz wiem, że warto każdego szanować.
116 3

pozostało 1000 znaków
ChlopZMazurdodano 130 dni temu
Motywujące wyzwanie ! Kazdy jak sobie pościeli to tak się wyspi.. Pozdrawiam Autora
1 odpowiedź
ania12345678dodano 127 dni temu
No i super, że ci się udało, nie masz co ich żałować im ciebie nie było szkoda jak chodziłeś glodny do szkoły :-)
LozaSzydercowdodano 127 dni temu
Uwielbiam ludzi, którzy własną pracą, sprytem, dobrym pomysłem i odrobiną szczęścia dochodzą do czegoś w życiu. :) Gratuluję.
Sh0ckerdodano 126 dni temu
zeszłe wakacje- te które sie stały
reklamy ukryte
reklamy ukryte
casperr90dodano 127 dni temu
Podjechales audi q8 powiadasz? W zeszle wakacje?To ciekawe, pewnie chwilę poźniej sie obudziles. Ten model jest sprzedawany od kilu miesiecy zalosny czlowieczku.
1 odpowiedź
niedoceniony33dodano 127 dni temu
jaka to siec ?a haraczyk oplacony ?
Wredna123dodano 121 dni temu
Lubię takie historie typu: co?! Ja nie dam rady?! To patrz!
Psiptakdodano 124 dni temu
w dzisiejszym odcinku rzeczy ktore nigdy sie nie wydarzyły
tempteddodano 127 dni temu
Jesteś dokładnie taki sam jak oni. Człowiek z Q8 jest lepszy od człowieka z kredytem? No żart.
3 odpowiedzi
Waralongiuszdodano 127 dni temu
xD
-27

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
O ile zawsze miałam bardzo dobre relacje z moimi rodzicami, tak teraz się na nich mocno zawiodłam.
Jednakże,... czytaj dalej
dziś
Chciałabym podzielić się z Wami historią, która możliwe, że zmieni wasze spojrzenie na sytuację dziewczyn, które... czytaj dalej
0 dni temu
Mój syn zaskoczył mnie i męża - wstaliśmy w niedzielę rano, a na stole stała parująca patelnia jajecznicy,... czytaj dalej
0 dni temu
Mój chłopak postanowił dziś ze mną zerwać. Zrobił to mówiąc mi, że "jestem jak jego była". Spytałam, co to... czytaj dalej
0 dni temu
W życiu miałam wg mnie wielu partnerów, wyszalałam się i nie żałuję. Nadszedł jednak czas, żeby się... czytaj dalej