dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Musiałem wyjechać na ponad miesiąc do innego miasta, ponieważ zmusiły mnie do tego sprawy rodzinne.
Kiedy tylko wróciłem do mieszkania, poczułem, że moja kobieta strasznie śmierdzi. Spytałem, co się stało, że tak brzydko pachnie. Wodę odłączyli? Awaria? No nie, nie jest to możliwe.
Moja druga połówka stwierdziła: "Po co mam się myć? Nikt mnie nie wąchał przez te pare tygodni, nie było sensu.".

Poprosiłem ją, żeby poszła się doprowadzić do porządku, ponieważ nie dało się oddychać w jej towarzystwie. Z wielkim fochem ruszyła w stronę łazienki, a ja udałem się w stronę salonu. Chciałem zwyczajnie odpocząć po 11-godzinnej podróży i włączyć telewizor.

Brud, syf, jednym słowem MASAKRA!

TO BYŁ CHLEW.

Natalia dumnym krokiem weszła do pomieszczenia, położyła rękę na ramieniu i z dumą powiedziała: "To tylko parę rzeczy, dasz sobie radę sam?

Parę rzeczy? Chciałoby się!
Pudełka po pizzy (łącznie sztuk 18, aż z ciekawości policzyłem), rozrzucone na ziemi papierki po cukierkach, mnóstwo okruchów, kartony po sokach, gdzieniegdzie roztopione kawałki czekolady (najwięcej na parkiecie) i ubrania, które pałętały się pod nogami.
Dalej wymieniać nie będę, jednak to tylko część tego obrazka.
W kuchni było jeszcze gorzej. Tak brudnych naczyń nigdy nie widziałem.

Spytałem się mojej lubej, czy jest cokolwiek do jedzenia. Owszem, było. Dwutygodniowy kawałek pizzy lub otwarty, spleśniały serek, który dumnie wygrzewał się w promieniach słońca na parapecie.

Nie wiem, ile to sprzątałem.
Nie pamiętam, co się działo podczas sprzątania i ile przekleństw towarzyszyło mi przy robocie.
Wiem jedno: sprzątałem do nocy, a moja dziewczyna stwierdziła, że sprzątać nie będzie i to nie jest jej problem.
Nie pomogły wszelkie prośby i groźby, musiałem uporać się z tym sam.


Chciałem z tą kobietą spędzić resztę życia.
Z oświadczynami to ja trochę poczekam.
Muszę się porządnie zastanowić czy chcę żonę-brudasa.
Czas się również zastanowić nad tym związkiem.
25 0

pozostało 1000 znaków
polskiaZiemniakdodano 1001 dni temu
Masz bardzo dobre serce, że jej na zbity pysk z domu nie wywaliłeś za ten syf i to co Ci powiedziała, podziwiam Cię chłopie. :)
niewidoczna2018dodano 1000 dni temu
Jestem kobietą i jakbym była w takiej sytuacji że facet by odwalil taką maniane to bym go wywalila za drzwi. Nie zastanawiaj się nad swoją lubą. Jak już pokazuje jaka z niej syfiara to się nie zmieni. Ja nie nanawidze br... rozwiń komentarz
ProximaDiluculumdodano 995 dni temu
Muszę przyznać, że jesteś bardzo cierpliwy chłopie. Przykro mi, że muszę ci to powiedzieć, ale twoja dziewczyna ma Cię gdzieś. Gdyby jej na Tobie zależało to nie zrobiłaby takiego syfu a nawet jeśli to przeprosiłaby i po... rozwiń komentarz
Skylinedodano 1001 dni temu
Czekaj, posprzątałeś po niej miesięczny syf, potem jeszcze dodałeś że ZASTANOWISZ się nad związkiem... Kurwa chłopie :/ Tutaj nawet psycholog to trochę za mało, po tym co ona ci powiedziała, że to nie jest jej problem, o... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
sekretsweetdodano 995 dni temu
Serio? nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Od dziecka uczono mnie porządku. Jak rodzice wyjeżdżali a ja zostawałam u babci i gdy mieli przyjechać, to na powitanie sprzatałam wszystko co tylko się dało. Mam tak do dziś. N... rozwiń komentarz
MsHelldodano 995 dni temu
Szacun dla Ciebie chłopie bo ja bym jej trzasneła w pysk. Nie dość że taki syfiarz to jeszcze się nie myje? OBRZYDLIWE! Znajdziesz sobie na pewno dużo lepsza kobietę niż to coś.

reklamy ukryte

nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni