reklamy ukryte
reklamy ukryte
Hej, mam 16 lat i pewien problem, a mianowicie chodzi tutaj o mojego chłopaka, nazwijmy go Kacper, ale zacznijmy od początku.
Poznaliśmy się ponad 4 miesiące temu. Bardzo się polubiliśmy, ciągłe wypady na miasto, do kina, przejażdżki samochodem, dogadywaliśmy się świetnie. Pewnego dnia Kacper oznajmił mi, że poczuł do mnie coś więcej, że bardzo chciałby ze mną być.

Szczerze mówiąc nie bardzo było mi to na rękę, ja do Kacpra nie czułam nic więcej poza przyjaźnią, poza tym brutalna prawda była taka, że nie był kompletnie w moim typie, ale nie chciałam skreślać go z powodu okropnego wyglądu, więc poprosiłam o czas.
Kacper czekał tydzień, dwa, miesiąc, aż w końcu powiedział mi, że nie da rady tak dłużej, że jeżeli nie chce niczego więcej to od woli zerwać ze mną kontakt niż cierpieć i nie móc mnie nawet złapać za rękę. W tamtym momencie uświadomiłam sobie, że nie mogę go stracić, nie kochałam go ale pragnęłam być przy nim jak najwięcej, dlatego tak, zgodziłam się. Od ponad 2 miesięcy jesteśmy w związku i tutaj zaczyna się mój problem.

Na początku było cudownie, jest mistrzem w łóżku i cudownym opiekunem, przy nim czuję się jak księżniczka, jednak od kilku dni straciłam całkowicie "ochotę" na niego, coraz częściej szukam wymówek, aby się nie spotkać, szukam byle pretekstu aby się pokłócić i nie odzywać się do siebie. Brzydzę się go całować, śmierdzi mu z buzi, ale jednak go kocham. Niby mogę z nim porozmawiać, ale co z tego? Co mi to da? Nic. Nie chcę żeby odchodził, pewnie też trochę dlatego, że nie będzie miał kto mnie zaspokajać i wozić mi wszędzie tyłek. Nie wiem kompletnie, co mam robić. Zmuszać się?
17 73

pozostało 1000 znaków
milosz1606dodano 107 dni temu
mówisz że masz 16 lat a potem dodajesz do historii przejażdżki samochodem i mówisz o seksie tak jakby było to dla ciebie czymś normalnym....niezła ściema
1 odpowiedź
Leenikadodano 107 dni temu
16 lat..rośnie z Ciebie interesowna dziewczyna.. napisałaś, ze nie chcesz go stracić, bo Ci zalezy a potem, ze nie chcesz stracić, bo nie bedzie kto miał Cie wszędzie wozić.. zastanów sie.
1 odpowiedź
Kasienka2525dodano 107 dni temu
Dorośnij dziewczyno.
1 odpowiedź
Dzika99dodano 107 dni temu
Najlepiej porozmawiaj z nim
reklamy ukryte
reklamy ukryte
SfenconcyStrupdodano 107 dni temu
Rozmowa to rozwiązanie. Możesz mu na wszystko delikatną uwagę zwrócić, nawet powiedzieć, że cię trochę odstrasza.
thisisironicdodano 100 dni temu
to ty go w końcu kochasz czy nie? weź się zdecyduj
wrednafrancadodano 101 dni temu
do nauki dziecko
patussieqdodano 100 dni temu
16 lat seks i związek i problemy.. eh żeby tylko takie na świecie były. Cieszę się że wychowałam się w czasach gdzie seks w tak mlodym wieku był nie do pomyślenia.. Dziewczyno lepiej weź się z naukę;)
1 odpowiedź
Dzika99dodano 107 dni temu
raczej już nie zmienisz swego nastawienia do niego , więc będzie lepiej jak zostanie tylko kolegą
Mat2308dodano 106 dni temu
idz sie uczyc.
ZawirowaniaAureliedodano 100 dni temu
Pewnie chłopak ma +18
Clark_Kentdodano 100 dni temu
Zacytuj osła ze Shreka: " zainwestuj w tic tac'i bo Ci ... jedzie"
patussieqdodano 100 dni temu
A z chłopakiem pogadaj i rozwiążcie problem razem.
Paolidodano 107 dni temu
miałam podobny przypadek, wystarczy szczera zmowa.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Uwielbiam słuchać, jak droczą się moi dziadkowie. Babcia ostatnio stroiła się na jakieś emeryckie wyjście z... czytaj dalej
0 dni temu
Wczoraj minął rok od śmierci mojego taty. Zanim zachorował, codziennie powtarzał, że chce doczekać się wnuka.... czytaj dalej
0 dni temu
Hej, mam 18 lat i od niedawna spotykam się z przepiękną 16-letnią dziewczyną, jesteśmy ze sobą 4 miesiące.... czytaj dalej
0 dni temu
Lekarze mówili, że niepotrzebnie siedzę przy żonie dzień w dzień, przez pięć lat, podczas których trwała w... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem za aborcją. Dlaczego?

Po pierwsze, kobiety zgwałcone, z zagrożeniem życia, itd. powinny mieć prawo... czytaj dalej