reklamy ukryte
reklamy ukryte
Hej, mam 16 lat i pewien problem, a mianowicie chodzi tutaj o mojego chłopaka, nazwijmy go Kacper, ale zacznijmy od początku.
Poznaliśmy się ponad 4 miesiące temu. Bardzo się polubiliśmy, ciągłe wypady na miasto, do kina, przejażdżki samochodem, dogadywaliśmy się świetnie. Pewnego dnia Kacper oznajmił mi, że poczuł do mnie coś więcej, że bardzo chciałby ze mną być.

Szczerze mówiąc nie bardzo było mi to na rękę, ja do Kacpra nie czułam nic więcej poza przyjaźnią, poza tym brutalna prawda była taka, że nie był kompletnie w moim typie, ale nie chciałam skreślać go z powodu okropnego wyglądu, więc poprosiłam o czas.
Kacper czekał tydzień, dwa, miesiąc, aż w końcu powiedział mi, że nie da rady tak dłużej, że jeżeli nie chce niczego więcej to od woli zerwać ze mną kontakt niż cierpieć i nie móc mnie nawet złapać za rękę. W tamtym momencie uświadomiłam sobie, że nie mogę go stracić, nie kochałam go ale pragnęłam być przy nim jak najwięcej, dlatego tak, zgodziłam się. Od ponad 2 miesięcy jesteśmy w związku i tutaj zaczyna się mój problem.

Na początku było cudownie, jest mistrzem w łóżku i cudownym opiekunem, przy nim czuję się jak księżniczka, jednak od kilku dni straciłam całkowicie "ochotę" na niego, coraz częściej szukam wymówek, aby się nie spotkać, szukam byle pretekstu aby się pokłócić i nie odzywać się do siebie. Brzydzę się go całować, śmierdzi mu z buzi, ale jednak go kocham. Niby mogę z nim porozmawiać, ale co z tego? Co mi to da? Nic. Nie chcę żeby odchodził, pewnie też trochę dlatego, że nie będzie miał kto mnie zaspokajać i wozić mi wszędzie tyłek. Nie wiem kompletnie, co mam robić. Zmuszać się?
17 74

pozostało 1000 znaków
milosz1606dodano 193 dni temu
mówisz że masz 16 lat a potem dodajesz do historii przejażdżki samochodem i mówisz o seksie tak jakby było to dla ciebie czymś normalnym....niezła ściema
1 odpowiedź
Leenikadodano 192 dni temu
16 lat..rośnie z Ciebie interesowna dziewczyna.. napisałaś, ze nie chcesz go stracić, bo Ci zalezy a potem, ze nie chcesz stracić, bo nie bedzie kto miał Cie wszędzie wozić.. zastanów sie.
1 odpowiedź
Kasienka2525dodano 193 dni temu
Dorośnij dziewczyno.
1 odpowiedź
Dzika99dodano 193 dni temu
Najlepiej porozmawiaj z nim
reklamy ukryte
reklamy ukryte
SfenconcyStrupdodano 192 dni temu
Rozmowa to rozwiązanie. Możesz mu na wszystko delikatną uwagę zwrócić, nawet powiedzieć, że cię trochę odstrasza.
thisisironicdodano 186 dni temu
to ty go w końcu kochasz czy nie? weź się zdecyduj
patussieqdodano 186 dni temu
16 lat seks i związek i problemy.. eh żeby tylko takie na świecie były. Cieszę się że wychowałam się w czasach gdzie seks w tak mlodym wieku był nie do pomyślenia.. Dziewczyno lepiej weź się z naukę;)
1 odpowiedź
Dzika99dodano 193 dni temu
raczej już nie zmienisz swego nastawienia do niego , więc będzie lepiej jak zostanie tylko kolegą
wrednafrancadodano 186 dni temu
do nauki dziecko
Mat2308dodano 192 dni temu
idz sie uczyc.
ZawirowaniaAureliedodano 186 dni temu
Pewnie chłopak ma +18
Clark_Kentdodano 186 dni temu
Zacytuj osła ze Shreka: " zainwestuj w tic tac'i bo Ci ... jedzie"
patussieqdodano 186 dni temu
A z chłopakiem pogadaj i rozwiążcie problem razem.
Paolidodano 193 dni temu
miałam podobny przypadek, wystarczy szczera zmowa.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Mam zarost, którego powinni mi wszyscy zazdrościć. Broda czarna, mocna, wąs bujny, rośnie naprawdę ekspresowo, w... czytaj dalej
dziś
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam... czytaj dalej
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym... czytaj dalej