reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zawsze byłem potwornie nieśmiały, nie potrafiłem nawiązywać nowych znajomości, o zagadaniu do jakiejkolwiek dziewczyny nie było szans, no po prostu nic z tego. Dodam, że mam ogromną wadę wzroku, noszę grube okulary, jestem średnio atrakcyjny i to naprawdę mi nie dodaje pewności siebie.

Postanowiłem w końcu się przełamać, w galerii, kiedy zobaczyłem samotnie siedzącą dziewczynę przy kawowym stoliku. Nie widziałem, czy jest ładna, bo mówiłem, że jestem trochę ślepy, ale coś mnie po prostu tchnęło do tego, żeby się przełamać, że to obca dziewczyna, najwyżej ucieknie z krzykiem, ale przynajmniej więcej się nie spotkamy, żaden wstyd.

Podszedłem, odsunąłem drugie krzesło, uśmiechnąłem się najładniej jak umiałem i wypaliłem: "Hej, czekasz na kogoś, czy mogę tu zostać?".

Dosiadłem się do manekina.
154 7

pozostało 1000 znaków
KaszankaPoObiedziedodano 259 dni temu
Nie mówię od razu, że to fake, ale w jakiej kawiarni manekiny siedzą przy stolikach? A poza tym nie miałeś wtedy tych grubych okularów? Jeśli masz tak dużą wadę, to nie zapominasz aby je założyć.
SfenconcyStrupdodano 260 dni temu
Zawsze masz ten pierwszy krok za sobą.
taszajbuskadodano 255 dni temu
Chociaż Cię nie pogoniła
Nadulkaadodano 255 dni temu
Fake jak nic. Przy wadzie nawet -18 jesteś w stanie normalnie funkcjonować, i nawet dla takich osób są soczewki :) wiec nie trzeba chodzić w grubych okularach.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
majka12345dodano 258 dni temu
A okulary?
acfcf153010dodano 258 dni temu
Było już podobne .

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Mój chłopak postanowił dziś ze mną zerwać. Zrobił to mówiąc mi, że "jestem jak jego była". Spytałam, co to... czytaj dalej
dziś
Przeżyłem dzisiaj naprawdę smutną chwilę. Przyszła do mnie kuzynka z dziećmi, córka ma 4 lata, a syn - 6.... czytaj dalej
dziś
Znalazłam poniższy tekst w komputerze męża, powinnam się zacząć obawiać? Dodam, że ma koleżankę z pracy,... czytaj dalej
dziś
Mój wieloletni partner odszedł ode mnie.

Przyczyna? Już tłumaczę.
Zdradziłam? Nie.
Kłóciłam się?... czytaj dalej
0 dni temu
Kilka dni temu zostałam wezwana na rozmowę w sprawie mojej córki i jej pracy na plastykę.

Młoda chodzi do... czytaj dalej