reklamy ukryte
reklamy ukryte
Opowiem wam o mojej szkole. Są uczniowie, którzy nie mają zapędów seksualnych w tak młodym wieku, ale są też tacy, którzy stosunki odbywają dosyć często (szkoła podstawowa połączona z gimnazjum). Niezwykle irytujące jest to, że wszyscy wrzucają nas do jednego przedziału. Jest wiele DZIECI, które nigdy w życiu nie miały papierosa ani alkoholu w buzi, nie wagarują, nie uprawiają seksu, nie odzywają się wulgarnie, nie wdają się w bójki. Ja jestem takim dzieckiem i moje przyjaciółki też.

Dobrze wiem, co myślą sobie takie piętnastoletnie dzieciaki, "jesteśmy elitą, a na innych mamy wyje*ane. To nasze życie i tylko my możemy o nas decydować". Dorośli nawet nie zdają sobie sprawy, że najczęściej te właśnie osoby są wyśmiewane w szkołach. Przykład z mojej: pewna dziewczyna tydzień temu przespała się z pewnym chłopakiem (oboje mają lat 14, a ich zna cała szkoła, bo mieli już tyle przypałów z e-papierosami, że to cud, iż ich nie wyrzucili), to wydarzenie zostało nagrane przez przyjaciół tego chłopaka i udostępnione dalej.

Trafiło to do WSZYSTKICH, dosłownie. Nawet poszło doniesienie na policję o demoralizacji, czy jakoś tak (słyszałam wiele wersji). Jednak nawet to nie trafiło do tej dziewczyny, bo wczoraj ogłosiła swój cennik (45 zł za godzinę).

Wielu moim znajomym, 14-16 lat, wydaję się to NIE DO POMYŚLENIA! Nie wszystkie nastolatki również twierdzą i zachowują się, jakby miały depresję. To, że takie osoby ogłaszają to publicznie i reszta się z nich śmieje, nie oznacza, że byle złość i płacz to depresja i próbujemy zwrócić na siebie uwagę. Każdego czasem łapie dół, no bez przesady.

Podsumowując - w dzisiejszych szkołach wcale nie jest tak źle, jak niektórzy opisują. Prawdą jest, że patologia jest, była i będzie obecna w podstawówkach i gimnazjach. Także mam nadzieję, że skoro dotrwałeś do końca tego wyznania, zdałeś sobie sprawę, że nie można wkładać wszystkich do jednej szuflady, bo od każdej "reguły" (w tym wypadku, szkoła podstawowa roi się od zdemoralizowanych...
132 15

pozostało 1000 znaków
Kasienka2525dodano 117 dni temu
Nie wiem o co to całe halo.
Takie rzeczy zdarzały się już x lat temu. Zdarzają się teraz i zdarzać się będą.
1 odpowiedź
nieznajomapdodano 116 dni temu
Co zrobisz? Nic nie zrobisz.. taka moda, ale później zobaczą czym to się skończą takie wybryki.
1 odpowiedź
SfenconcyStrupdodano 111 dni temu
Owszem nie należy wrzucać wszystkich do tego samego worka, ale prawdą jest też, że szony mnożą się jak grzyby po deszczu.
sobotaizdodano 117 dni temu
Nie zgadzam się z tobą tylko na temat depresji, to że ktoś mówi że ma depresję nie znaczy że jej nie ma, tylko po prostu prosi o pomoc. Nawet nie wiesz ile osób w tym wieku popełnia samobójstwo bo r&... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
c_or_neliadodano 111 dni temu
W klasie mojej siostry palą wszyscy oprócz mojej siostry i jej przyjaciółki. To samo dotyczy picia. Dlatego nie mów, że to są nieliczne osoby, bo tak nie jest.
Każda co miesiąc ma innego chłopaka... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
uhuhuhuhdodano 104 dni temu
A mnie to bawi. Bawią mnie podejścia typu malowanie się żeby zwrócić uwage, ubieranie się do "szkoły" w prowokujący sposób, palenie papierosów, sypianie z innymi będąc gówniarzem(o i... rozwiń komentarz
truposzdodano 109 dni temu
A dlaczego az tak cie to boli ze az musisz sie tu zalic i usprawiedliwiac ?
1 odpowiedź
Rey36dodano 105 dni temu
45 zł za prokuratora na głowie i pewnie hiv? Średnio :D
Pierniczkedodano 105 dni temu
Prawda to.
Buubidodano 105 dni temu
Wiesz dlaczego to nierealne? Jakby filmik faktycznie trafił na policję, to dziewczyna by miała przerypane z powodu wieku, najpewniej skończyłoby się kuratorem i niezłymi akcjami.
1 odpowiedź
icosieprujeszdodano 105 dni temu
*Wyjątkowo mądra uczennica gimnazjum
Pouczamydodano 105 dni temu
To z tym cennikiem jest chore
korwapsyholokdodano 105 dni temu
ale pierdolenie
tobilub04dodano 110 dni temu
linka masz :v?
Ogoshdodano 111 dni temu
Czy to wyznanje nie było już wcześniej? J
TheOndodano 105 dni temu
Was wrzucają do jednego worka? Przecież podstawówka i gimnazjum to same dzieci, a wy gimnazjaliści uważacie się już za bardziej dorosłych? Śmieszne :/
1 odpowiedź
osobapozadodano 105 dni temu
ja jednak biore jutro te jebane tabletki bo to głowa mała to sie wyprawia
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Pragnę ogłosić całemu światu, że to JESZCZE NIE KONIEC!

A rakowi i śmierci z kosą powiedzieć - walcie się... czytaj dalej
dziś
Może to was będzie bawić, ale wierzę w prawdziwą miłość. Moją dziewczynę poznałem w 2 klasie gimnazjum,... czytaj dalej
dziś
Piłam koktajl proteinowy, który pomaga mi po siłowni i przylazła do mnie moja 14-letnia siostra, żebym dała jej... czytaj dalej
0 dni temu
Moja teściowa zaprosiła nas na obiad i powiedziała, że przyszykowała coś wspaniałego, specjalnie dla... czytaj dalej
0 dni temu
Uwielbiam sprzątać nago i koniecznie przy muzyce. Mogłoby się palić, walić, byłby atak zombie - nie... czytaj dalej