reklamy ukryte
reklamy ukryte
95 dni temu
Mam 24 lata i jestem singielką. Ostatnio z koleżankami stwierdziłyśmy, że pójdziemy do klubu. Ubrałam niezbyt wyzywające ciuchy, lekki makijaż i poszliśmy w balet.
Wpadł mi jeden facet w oko, ja jemu chyba tez. Tańczyliśmy razem co piosenkę, piliśmy, rozmawialiśmy. Nadszedł czas, że chciałam już wracać do domu, więc on poprosił mnie o swój numer telefonu, bo chciał się ze mną umówić.

Wyciągnęłam szybko z torebki jakiś stary paragon i długopis, zapisałam mu numer i rozanielona wyszłam do domu. Minął tydzień od tej akcji, a on dalej nie zadzwonił, więc dopadła mnie załamka.

Robiłam porządek w torebce i znalazłam ten długopis, którym pisałam swój numer telefonu na paragonie. Długopis, który kupiłam swojej siostrze dla śmiechu - zrobiłam jej kawał i kupiłam taki, który ma znikający tusz.

Karma wróciła.
188 6

pozostało 1000 znaków
nieznajomapdodano 100 dni temu
Zostało Ci pójść do tego samego klubu i wyczekiwać na miłość życia
Kasienka2525dodano 100 dni temu
Wow to jest taki długopis? Nawet nie wiedziałam :)
3 odpowiedzi
dabonidodano 99 dni temu
Jakby chłopak był łepski, to wystarczy ołówek i można odzyskać numer z paragonu :-) Ale faktycznie powtórna wizyta w klubie może pomóc :-)
Pierniczkedodano 97 dni temu
A nie lepiej było po prostu podyktować na telefon?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
obcaadodano 100 dni temu
Ojojoj XD
xCezarxdodano 99 dni temu
trza wsadzić do mikrofali
rilvneydodano 94 dni temu
Eh :’)
Julia_12345dodano 99 dni temu
Ojj ale masakra xD
rosa123dodano 94 dni temu
O nieee najgorzej
lenka460dodano 94 dni temu
poszukaj na jakimś spotted czy innych grupach na fb
Esmeraldaaadodano 93 dni temu
masakra
anonimgirl12324dodano 96 dni temu
;(
SfenconcyStrupdodano 98 dni temu
Jeśli los tak chciał to tak się stało, więc odpuść sobie i brnij przed siebie, bo jeszcze niejednego fajnego człowieka spotkasz.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Postanowiłem przejść się do sklepu. Ot, codzienny spacerek. Po drodze mijałem na oko pięcioletnią dziewczynkę.... czytaj dalej
0 dni temu
Z moim partnerem byliśmy przez ponad osiem lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość, nie było konfliktów, były... czytaj dalej
0 dni temu
Mój facet stwierdził, że nadszedł odpowiedni czas żeby zaszaleć w łóżku. Byłam przekonana, że chce już... czytaj dalej
0 dni temu
Żona się na mnie obraziła, bo według niej za mało pomagam w domowych obowiązkach. Uparłem się, że nie ma... czytaj dalej
0 dni temu
Od zawsze byłam inna, niż reszta mojej rodziny. Zawsze podłoga wydawała mi się bardziej wygodna, niż najdroższe... czytaj dalej