reklamy ukryte
reklamy ukryte
6 dni temu
Mam 24 lata i jestem singielką. Ostatnio z koleżankami stwierdziłyśmy, że pójdziemy do klubu. Ubrałam niezbyt wyzywające ciuchy, lekki makijaż i poszliśmy w balet.
Wpadł mi jeden facet w oko, ja jemu chyba tez. Tańczyliśmy razem co piosenkę, piliśmy, rozmawialiśmy. Nadszedł czas, że chciałam już wracać do domu, więc on poprosił mnie o swój numer telefonu, bo chciał się ze mną umówić.

Wyciągnęłam szybko z torebki jakiś stary paragon i długopis, zapisałam mu numer i rozanielona wyszłam do domu. Minął tydzień od tej akcji, a on dalej nie zadzwonił, więc dopadła mnie załamka.

Robiłam porządek w torebce i znalazłam ten długopis, którym pisałam swój numer telefonu na paragonie. Długopis, który kupiłam swojej siostrze dla śmiechu - zrobiłam jej kawał i kupiłam taki, który ma znikający tusz.

Karma wróciła.
182 5

pozostało 1000 znaków
nieznajomapdodano 10 dni temu
Zostało Ci pójść do tego samego klubu i wyczekiwać na miłość życia
Kasienka2525dodano 10 dni temu
Wow to jest taki długopis? Nawet nie wiedziałam :)
3 odpowiedzi
dabonidodano 10 dni temu
Jakby chłopak był łepski, to wystarczy ołówek i można odzyskać numer z paragonu :-) Ale faktycznie powtórna wizyta w klubie może pomóc :-)
Pierniczkedodano 8 dni temu
A nie lepiej było po prostu podyktować na telefon?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
obcaadodano 10 dni temu
Ojojoj XD
xCezarxdodano 10 dni temu
trza wsadzić do mikrofali
rilvneydodano 4 dni temu
Eh :’)
Julia_12345dodano 10 dni temu
Ojj ale masakra xD
rosa123dodano 5 dni temu
O nieee najgorzej
lenka460dodano 5 dni temu
poszukaj na jakimś spotted czy innych grupach na fb
Esmeraldaaadodano 4 dni temu
masakra
anonimgirl12324dodano 7 dni temu
;(
SfenconcyStrupdodano 9 dni temu
Jeśli los tak chciał to tak się stało, więc odpuść sobie i brnij przed siebie, bo jeszcze niejednego fajnego człowieka spotkasz.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jako dwunastoletni chłopiec bylem upatrzonym kozłem ofiarnym tak zwanego gangu szkolnego. Codziennie mnie bili i... czytaj dalej
dziś
Historia ze smutnym morałem, który niektórym pewnie się nie spodoba. Jestem młodą dziewczyną, w zeszłym roku... czytaj dalej
dziś
Sytuacja zmusiła mnie do wybrania faceta z rozsądku. Mieszkałam na totalnym zadupiu, gdzie autobus nie zajeżdża.... czytaj dalej
dziś
Dostałam na urodziny w prezencie od teściowej bon do luksusowej kliniki na zabieg wypełniania i podciągania... czytaj dalej