reklamy ukryte
reklamy ukryte
184 dni temu
Mam 24 lata i jestem singielką. Ostatnio z koleżankami stwierdziłyśmy, że pójdziemy do klubu. Ubrałam niezbyt wyzywające ciuchy, lekki makijaż i poszliśmy w balet.
Wpadł mi jeden facet w oko, ja jemu chyba tez. Tańczyliśmy razem co piosenkę, piliśmy, rozmawialiśmy. Nadszedł czas, że chciałam już wracać do domu, więc on poprosił mnie o swój numer telefonu, bo chciał się ze mną umówić.

Wyciągnęłam szybko z torebki jakiś stary paragon i długopis, zapisałam mu numer i rozanielona wyszłam do domu. Minął tydzień od tej akcji, a on dalej nie zadzwonił, więc dopadła mnie załamka.

Robiłam porządek w torebce i znalazłam ten długopis, którym pisałam swój numer telefonu na paragonie. Długopis, który kupiłam swojej siostrze dla śmiechu - zrobiłam jej kawał i kupiłam taki, który ma znikający tusz.

Karma wróciła.
189 6

pozostało 1000 znaków
nieznajomapdodano 189 dni temu
Zostało Ci pójść do tego samego klubu i wyczekiwać na miłość życia
Kasienka2525dodano 189 dni temu
Wow to jest taki długopis? Nawet nie wiedziałam :)
3 odpowiedzi
dabonidodano 188 dni temu
Jakby chłopak był łepski, to wystarczy ołówek i można odzyskać numer z paragonu :-) Ale faktycznie powtórna wizyta w klubie może pomóc :-)
Pierniczkedodano 186 dni temu
A nie lepiej było po prostu podyktować na telefon?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
obcaadodano 189 dni temu
Ojojoj XD
xCezarxdodano 189 dni temu
trza wsadzić do mikrofali
rilvneydodano 183 dni temu
Eh :’)
Julia_12345dodano 188 dni temu
Ojj ale masakra xD
rosa123dodano 183 dni temu
O nieee najgorzej
lenka460dodano 183 dni temu
poszukaj na jakimś spotted czy innych grupach na fb
Esmeraldaaadodano 183 dni temu
masakra
anonimgirl12324dodano 185 dni temu
;(
SfenconcyStrupdodano 188 dni temu
Jeśli los tak chciał to tak się stało, więc odpuść sobie i brnij przed siebie, bo jeszcze niejednego fajnego człowieka spotkasz.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Zajrzałam do kalendarza mojego chłopaka i ze zdziwieniem odkryłam, że... prowadzi mój "kalendarzyk", czyli wylicza... czytaj dalej
0 dni temu
Kiedy dzieci pytają nas, jak się z mamą poznaliśmy, zawsze wciskamy im bajeczkę o romantycznym spotkaniu w... czytaj dalej
0 dni temu
Powiedziałem dziewczynie, że kupiła jakiś nie za dobry ser pleśniowy, bo zjadłem wczoraj pół kostki i nie mogę... czytaj dalej
0 dni temu
Mój pies postanowił sprawić, że nie zapomnę swoich 30-tych urodzin.

Zrobił na podłogę wielką kupę, zanim... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem na drugim roku studiów dziennych, a sytaucja finansowa w mojej rodzinie w tym roku znacznie się pogorszyła.... czytaj dalej