reklamy ukryte
reklamy ukryte
1284 dni temu
Poznałem dziewczynę na necie, umówiłem się z nią na spotkanie. Wiedziałem, że ma dzieci, tylko na zdjęciu miała małego chłopca i dziewczynkę, ale mnie to nie przeszkadza, lubię dzieci, nie można kogoś stygmatyzować i oceniać tylko dlatego, że rozstał się z partnerem, z którym ma dzieciaki. Jesteśmy tylko ludźmi.

Na spotkanie przyszła z dziećmi. Z szóstką dzieci. Każde podobno jest jej, a na zdjęciu miała dwójkę, bo "nie chciała mnie spłoszyć". Dzieci przywitały mnie słowami: "Cześć, tatusiu", a potem każde z nich pytało, czy mam 10zł na gumy do żucia. Obrały mnie z pieniędzy, godności i wprawiły w przerażenie. Uciekłem podczas "pójścia do ubikacji", zanim to babsko podetkało mi pod nos papiery o ślub cywilny.

Nigdy więcej.
188 12

pozostało 1000 znaków
NieznajomyTypdodano 1284 dni temu
"każde z nich pytało, czy mam 10zł na gumy do żucia" - w tym momencie powinieneś się pożegnać i odejść. Chociaż bardzo możliwe, że bachory by poszły za tobą, więc lepszy sprint. Mamuśka od razu opuści, bo kto n... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
FullOfIronydodano 1282 dni temu
Nie wiem czy to fejk, ale od laski zalatuje taką patolą, że aż szczypie w oczy. No przyznam że nieźle se 500 + pomnożyła xD a dzieci to chyba nie znają pojęcia kultura, na miejscu tej kobiety to bym się chyba ze wstydu s... rozwiń komentarz
M4GICdodano 1284 dni temu
#padłam
rymbabadodano 1283 dni temu
O kutwa. Grubo.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
januszowododano 1284 dni temu
lubie milfy :)
taka_typowadodano 1283 dni temu
xxdd
pocałościdodano 1281 dni temu
spódnice do kostek miała? powróżyła? xD
ocochodziwtfdodano 1283 dni temu
ja pier co xD
nigoldodano 1279 dni temu
Łoboże
Niunia28dodano 1283 dni temu
I co juz kobiety z dziećmi są stracone przez to
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni