reklamy ukryte
reklamy ukryte
Wziąłem się za dzieciatą. Zawsze stroniłem od bab, które mają tak zwaną "przełość", nie chciałem się bawić ani w ojca, ani w zastępstwo za jakiegoś męża, który pozostawił takiej babie traumę, no ale zdarzyło się tak, że związałem się z dzieciatą kobietą.

Jej córka miała 14 lat, ona sama - 31, bo urodziła ją bardzo młodo. Nie chciałem psuć znajomości przez to, że ma to dziecko, choć naprawdę dzieci nie lubię, nie rozumiem, a na dodatek to taka małolata w najgorszym wieku, podlotek myślący, że jest już dorosły. Najpierw nie chciałem skreślać tego związku, ba, nawet po czasie zacząłem tolerować tę dziewczynę. Do momentu, aż nie uznała, że ma ochotę na tatuśka i nie zaczęła zachowywać się w prowokacyjny sposób wobec mnie. Jestem od niej o 20 lat starszy, byłem partnerem jej matki, a ona chodziła po mieszkaniu w samych majtkach. Figlarnie się do mnie uśmiechała, widziałem ewidentnie, że próbuje mnie zbajerować, chociaż to chore.

Zwróciłem oczywiście uwagę partnerce, że córka zachowuje się niestosownie, a ona powiedziała, że "to taki wiek". No tak, wiek na szukanie 20 lat starszego bolca, który jest partnerem jej matki. Trwało to kilka miesięcy, aż powiedziałem dość - odchodzę, bo nie będę patrzył na lolitkę, która pod nieobecność matki zagaduje mnie, czy chcę "herbatkę", a potem przychodzi skąpo ubrana i się wypina, zupełnie "niechcący". Dla mnie to obrzydliwe, to dzieciak, na dodatek dzieciak mojej drugiej połówki!

A chcecie wiedzieć, jak się skończyła ta historia? Kiedy powiedziałem, że odchodzę, bo ona nie umie zapanować nad pieprzniętą córką i z czasem będzie pewnie jeszcze gorzej, to odparła, że i tak miała mnie zostawić, bo od jakiegoś czasu "umawia się z kimś", bo "związek ze mną to jednak nie to".

Jaka córka, taka matka - jedna szmata, druga szmatka. Początkująca, ale sądząc po tym, co widziałem, pójdzie w ślady mamusi.
156 17

pozostało 1000 znaków
Mniszek_Lekarskidodano 1356 dni temu
Jak mnie wkurzają takie gówniary, co dopiero 13/14 lat temu z pochwy wyszły a udają dorosłe. Wszystkie teraz palą, piją, dupę wypinają przez starszymi mężczyznami, a matki oczywiście "taki wiek". Kiedyś ... rozwiń komentarz
3 odpowiedzi
jaaaaakkkkkkdodano 1356 dni temu
Szkoda ze Córki nie wypierdolileś
neko-chandodano 1356 dni temu
A nie przypadkiem jaka matka, taka córka?
1 odpowiedź
ksiexniczkadodano 1355 dni temu
Miałes problem...bez przesady po prostu mogles nie zwracac na nia uwagi albo pogadac -_-
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DareEvildodano 337 dni temu
kurna czy tylko ja jako prawilna 15 latka mam gdzieś temat seksu czytam komiksy i skupiam się na innych rzeczach?
ZjemCiDziewictwododano 1354 dni temu
Sraj na nią, masz racje, chuj im w dupie
Nyrvirrysdodano 1356 dni temu
Spk

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni