reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zacznę od tego, że z powodu niesprzyjających okoliczności widuję się z moim chłopakiem stosunkowo rzadko i przeważnie mamy ograniczony czas. Dlatego zawsze usiłujemy go wykorzystać w 100%, tak by nie zmarnować ani jednej minuty.

Tak samo było tym razem...

Pogoda nie dopisywała, cały dzień lało, więc zdecydowaliśmy się zostać w domu. Mieliśmy cudowne dwie godzinki dla siebie. Podczas przytulanek zauważyłam na twarzy mojego chłopaka kilka pryszczy i od razu przystąpiłam do ich wyciskania. Obydwoje okropnie to uwielbiamy i sprawia nam to dziką przyjemność. Następnie zauważyłam u niego w uchu trochę włosów i zapytałam czy mogłabym mu je usunąć za pomocą pęsety. Nie będę ukrywać, że ta czynność również sprawia mi jakąś chorą, dziką satysfakcję. Nie mam pojęcia dlaczego ale tak mam!

Po półgodzinnych stękaniach mojego faceta, uszy były gotowe i on stwierdził, że musi mi się odpłacić. Z racji tego, że nie mam włosów w uszach, zaproponował, że powyrywa mi te... z tyłka.
Z wielką ochotą zabrał się do pracy. Z miną skoncentrowanego sapera i uśmiechem szaleńca przez następną godzinę skrupulatnie wyrywał włos po włosku ze wszystkich okolic mojej pupki.

Tak minęła jedna z najlepszych randek w moim życiu. Nawet nie zauważyliśmy kiedy zleciały te dwie godziny... I serio, teraz nie mogę się doczekać kiedy ja zajmę się jego dupką. Może to chore, ale my to lubimy.

Pozdrawiam wszystkich psychicznie chorych.
73 116

pozostało 1000 znaków
Zurawxddodano 1356 dni temu
Ciesze sie, ze ja i moj narzeczony jestesmy normalni. NORMALNI.
1 odpowiedź
Lloronadodano 1355 dni temu
Pobawicie sie w wiązanie kaftanu bezpieczeństwa
Gwalcicieldodano 1355 dni temu
ruchalbym
1 odpowiedź
Szyszunia69dodano 1356 dni temu
Tak trzymajcie :D Podziwiam za odwage, wiekszosc ludzi chyba zhejtuje ;///
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
natkossdodano 1355 dni temu
feejk
NiemiłyPandodano 1355 dni temu
Zaskoczę, to jest normalne. Nie zrozumcie mnie źle, wiele osób ma różnego rodzaju fetysze itp... chodzi o to, że ,,chory psychicznie'' oznacza nienormalny. Dzieci bez twarzy
1 odpowiedź
ZawirowaniaAureliedodano 1154 dni temu
Dla mnie to jest urocze, że osoby o tym samym fetyszu się wiążą. Nawet jeśli ten fetysz jest tak zboczony jak w wyznaniu
Ps. Też mam niezły fetysz
yatagarododano 1354 dni temu
cóż normalność pojęcie względne
lubiejaksiezlosciszdodano 1079 dni temu
myślałam że to nienormalne mieć włosy pomiędzy posladkami
Zyciejestnoweladodano 1354 dni temu
Fujjjj

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni