reklamy ukryte
reklamy ukryte
Byłam z córką w markecie, młoda wypatrzyła sobie zabawkę - lubi "mechaniczne" rzeczy, uwielbia Lego, samochody, wszystko, co można składać, ot, taka zajawka, nie będę w to przecież ingerować. Taszczyła pod pachą samochód, a nagle podeszła do niej jakaś starsza babka z tekstem: "Idź i to odłóż, może lepiej wybierz sobie lalkę, przecież samochody są dla chłopców...".

Chciałam już coś burknąć, ale Ala mnie wyprzedziła. Obczaiła szybko, co babka ma w koszyku i palnęła w sekundę: "A pani niech odłoży te słodycze, przecież słodycze są dla dzieci, a pani już chyba wystarczy".

Tak - babka była pulchna i tak - ochrzaniłam córkę, ale tylko nieznacznie. Może jestem złą matką, ale mam ochotę przybić jej olbrzymią piątkę.

376 4

pozostało 1000 znaków
bandbonddodano 1357 dni temu
piątki to może nie, ale Młoda bystra i genialna w ripostach :) niech wie, że trzeba się bronić :) a Tobie osobiście gratuluję zdrowego podejścia do dziecięcych zainteresowań :)
Jupiterdodano 1357 dni temu
Ja jestem potwornie nie wychowawczy i pogratulował byk dziecku
Weronikarenadodano 1356 dni temu
Też bym jej przybiła piątkę :) Nie znoszę kategoryzacji, moim zdaniem każdy jest inny i każdy ma inne zainteresowania, bez względu na płeć. Tak jak nie widzę nic złego w tym, że chłopczyk bawi się lalkami, tak rów... rozwiń komentarz
iconosdodano 1356 dni temu
Nie trzeba jej było ochrzaniać tylko potaknąć np. "no właśnie" albo "córka ma racje".
reklamy ukryte
reklamy ukryte
talesdddodano 1356 dni temu
Kolejny dowód na to że dzieci jednak poradzą sobie w życiu :)
Reezu1337dodano 1355 dni temu
I bardzo dobrze, po chuja ludzie się wpierdalają w życie innych? Nawet jeśli to dzieci to co z tego? Rodzic ma tylko wyłącznie do tego prawo.
niepodpisanadodano 1355 dni temu
Według mnie to dobrze że dziecko potrafi mądrze odpowiedzieć, mogła być ją ochrzanić jakby odpowiedziała "chuj Cię to obchodzi gruba szmato" zamiast tego potrafiła inteligentnie odpowiedzieć. Będzie sobie radzi... rozwiń komentarz
ZjemCiDziewictwododano 1354 dni temu
A ja jej przybiłbym dwie ;)
catlismanager88dodano 1338 dni temu
Nie wiem czemu ochrzanilas córkę ja bym jej pogratulowala
Emilcia15dodano 1350 dni temu
Nagroda dla tego dziecka! Było genialne :D
tajemnicza112dodano 1057 dni temu
rośnie kolejna feministka
1 odpowiedź
Tajemniczysendodano 1356 dni temu
riposta ścina mnie mnie

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni