reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mówią, że pechowe dni się zdarzają. Nie specjalnie w takowe wierzyłem aż do pewnego czasu, mianowicie do dzisiaj.

Może ten mój nie jest aż tak wyjątkowo nieudany w porównaniu do codziennego pecha innych ludzi, jednak nurtuje mnie fakt złośliwości sił wyższych. Bo jak dowalić to hurtem.

Do rzeczy:
Z samego rana, mój budzik wypowiedział posłuszeństwo dzwoniąc godzinę wcześniej niż powinien. Chcąc nie chcąc wstałem zrobić herbatę tłukąc kubek w towarzystwie rozsypania kawy. Co tam, posprzątałem, wykonałem wszystkie poranne czynności i biegiem lecę do szkoły. Już z oddali (do przystanku dzieli mnie pole, mieszkam kilkanaście km o miasta) widziałem, jak kierowca autobusu z uśmiechem na twarzy podjechał kilka potrzebnych mi na dojście minut wcześniej a następnie ruszył z piskiem opon. Trudno, stoję i czekam godzinę na następny.

Po pojawieniu się kolejnego środka publicznego transportu, przy wsiadaniu wypadła mi całkiem nowa paczka papierosów. Zorientowałem się dopiero po ruszeniu, widząc szczęście w oczach nowego właściciela, czyli typowego osiedlowego lèmenę. Przynajmniej mam świadomość, że temu Panu bardziej się przydadzą.

Jak dotarłem do szkoły czekał mnie wykład na temat nieobecności i słabej frekwencji w ogóle, z czym się muszę niestety czy stety zgodzić. Podłamany na duchu przeglądam na telefonie anonimowe, bo przecież inni mają w końcu gorzej. Nie szukałem wtedy żadnej zaczepki, jednak pojawił się On, wysoki, szary, masywny, złośliwy w swojej naturze kamień. Nie zdziwił bym się jakby zdobiły go trzy paski. Z łatwością zwalił mnie z nóg (widocznie pałętam się po nie swojej "dzielni"). O ile ja wyszedłem cało, o tyle telefon ma do wymiany wyświetlacz, obudowę oraz głośnik.

Pomyślałem, że najbezpieczniejsze co mogę teraz zrobić to iść do domu i położyć się spać. Zamyślony nad sensem życia nie zauważyłem swojej miejskiej limuzyny, w wyniku czego poczekałem godzinę na następną. Wracając już stwierdziłem tak: w końcu mamy ładną pogodę, pójdę pobiegać, zjem...
184 2

pozostało 1000 znaków
Paulinka247dodano 1844 dni temu
Omg.. Jak pech to pech. Wspolczuje ale nigdy az o takim dniu nie slyszalam... XD
Hisuudodano 1658 dni temu
Ten moment kiedy robisz herbatę a rozsypuje Ci się kawa ;)
2 odpowiedzi
OzzyOsbournedodano 1846 dni temu
Ja mam! :D
Aga_eldodano 1759 dni temu
o kurcze. wspolczuje
reklamy ukryte
reklamy ukryte
oli1111dodano 1748 dni temu
Masakra ://
Patelnia109dodano 1637 dni temu
Naprawić ci telefon ?
Michii12dodano 1734 dni temu
Ale Pech… Współczuje
majka12345dodano 1024 dni temu
Mam kulę ortopedyczną:D mg ci pożyczyć tylko ze Szczecina jestem to nwm
1 odpowiedź
Bodyguardsdodano 1773 dni temu
tiaaa autobus ruszyl z piskiem opon
-22
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni