reklamy ukryte
reklamy ukryte
W 2010 roku zawalił się mój świat - zmarła osoba, którą kochałam najbardziej na świecie, mój tata. Był moim przyjacielem, mogłam z nim pogadać na każdy temat, nawet na tematy typowo kobiece. Po śmierci taty totalnie się załamałam. Maratony w pracy na nocki, bez snu po kilka dni. Ciągłe rozmyślanie, dlaczego on zmarł?
Jakieś 4 miesiące po śmierci taty poznałam jego - nazwijmy go Maciej. Rok młodszy ode mnie, sympatyczny, normalny chłopak... tak mi się wydawało. Zaczęliśmy się spotykać. Rozumiał mnie, bo gdy był dzieckiem, na jego oczach nagle zmarła jego mama. Dni mijały, a ja coraz bardziej się zakochiwałam, mimo że wszyscy mi to odradzali, bo Maciej bardzo lubi wypić piwo, nie jedno i nie dwa. Czasami potrafił wypić 8-10 piw. Do dziś pamiętam, jak jego ojciec w dzień, gdy mnie poznał, zaczął go wyzywać od śmieci - jego ojciec po śmierci jego mamy zaczął pić.

Po pół roku zamieszkał u mnie, a moja mama postanowiła wyjechać do Irlandii. Na początku super, sielanka, codziennie seks, wyznania, jak to mnie kocha... W końcu Maciej wyczaił, że jestem tak bardzo w nim zakochana, że dosłownie jakby kazał mi skoczyć w ogień, to bym to zrobiła. Zaczął być bardzo agresywny. Szarpał mnie, ciągnął za włosy. Moją mamę wyzywał od kurew i szmat. Potrafił mi powiedzieć, że pewnie mój stary był pedofilem i mnie i moją siostrę molestował. Wyszukiwał zdjęcia Trynkiewicza (tego pedofila, co zgwałcił trzech chłopców i ich zabił) i porównywał ze zdjęciami mojego taty, że bardzo podobny. czy przypadkiem Trynkiewicz nie był moim ojcem.

Bardzo mnie to raniło, czułam ogromny ból, że człowiek, którego kocham, może takie rzeczy mówić. Zawsze, gdy wytrzeźwiał, miał wymówkę - byłem pijany. Nigdy nie mówiłam nikomu, co się dzieje. Moja mama wróciła z Irlandii. Wiem, że nie lubiła Macieja nigdy. Poznała wspaniałego faceta i zamieszkała z nim, w międzyczasie jego ojciec zachorował na raka i zmarł. A do domu po ojcu wprowadził się jego brat ze swoja dziewczyną.

Dopiero wtedy zaczęło się piekło...
148 5

pozostało 1000 znaków
dobraszkoladodano 1008 dni temu
Czytając Twoje wyznanie bardzo Cię podziwiam, że podjęłas działania by zmienić sytuację, w której byłaś. To wymaga odwagi i możesz być z siebie dumna, że zerwałas ze Swoim byłym. Nie bój się pójść do... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
gdybymbyladodano 1008 dni temu
bylam w podobnej sytuacji z tym ze ja jeszcze mojemu ukochanemu dziecko urodziłam. Czasami zachowujemy się jak idiotki ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy związek czegoś uczy. oby do przodu!
Nieparzystadodano 1008 dni temu
Nie zrażaj się do następnych związków, po prostu kiedy z kimś będziesz nie pokazuj mu że zrobisz dla niego wszystko bez względu na inne i innych, stawiaj także swoje wymagania i upominaj jeśli coś cię niepokoi
Alison123dodano 1008 dni temu
Trzeba było go wcześniej wypierdolić. W ogóle rozpierdalaja mnie tacy ludzie co zrobią wszystko dla innych. Z następnym od razu pokarz kto rządzi I na pewno nie dawaj sie bić bo dla mnie to facet bijący kobiete je... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Akademiapanakleksadodano 1008 dni temu
Pomoże Ci, idź nie wahaj się.
bartek200382dodano 1008 dni temu
szukam chłopaka 13 lat jestem gejem
:)

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni