reklamy ukryte
reklamy ukryte
16 lat - w tym wieku większość ludzi przeżywało swoją "pierwszą miłość". Było też tak w moim przypadku.

Napisał do mnie pewien chłopak. Mieszkał we Francji z tatą, ponieważ matka ich zostawiła. Był Polakiem, który wydawał się w porządku. Zaczęliśmy pisać, najpierw po kilka minut, później przerodziło się to w 20-godzinne pogawędki o życiu.

Po roku znajomości postanowiliśmy się spotkać. Na początku nie chciałam, jednak za namową przyjaciółki postanowiłam, że spotkam się z nim, bo innej okazji mogę nie mieć. Przyjeżdżał na wakacje do Polski.

Spędzaliśmy bardzo miło czas, zapytał mnie o związek - zgodziłam się. Był dla mnie na prawdę cudowny. Obawiałam się odległości, ale uspokajał mnie, że wielka miłość przetrwa wszystko. Widziałam tylko jego w moich oczach. Nawet moi rodzice go polubili. Było idealnie, do czasu.

Bardzo często u mnie nocował. Namawiał mnie do seksu, jednak zawsze mu odmawiałam. Nie chciałam tak wcześnie tego robić. Zawsze po tym mnie przepraszał. Wybaczyłam, bo rozumiałam, że facet ma swoje potrzeby, szczególnie że jest starszy (był o 2 lata starszy).

Kiedy wyjechał było mi bardzo smutno, przy nim czułam się, mimo wszystko, szczęśliwa. Jednak zaczął się horror.

Zabraniał mi spotykać się ze znajomymi, przyjaciółmi. Całe liceum przesiedziałam sama, bo osoby, z którymi nawiązałam już pewien kontakt, odcięły się ode mnie. Właśnie przez to, że nie mogłam się z nimi widywać. Zawsze kiedy uczyłam się do testów on wymyślał niestworzone historie, żebym tylko oddała mu swój czas przeznaczony na naukę.

Myślałam, że to dobrze. Że tak wygląda związek. Ale się myliłam.

Przyjechał drugi raz, na święta. Przez 2 tygodnie nocował u mnie. Wcześniej dużo się kłóciliśmy i wiedziałam, że to już długo nie pociągnie. Moi rodzice wyjechali na 2 dni do chorej ciotki. Zostaliśmy sami w domu. Każdej nocy dobierał się do mnie, zawsze odmawiałam. Pewnego razu nie wytrzymał. Zaczął mnie bić, wyzywać od najgorszych. Brał moje pieniądze nie wiadomo na co....
227 5

pozostało 1000 znaków
CzarnaKolkadodano 1441 dni temu
Ja piernicze jaki psychol
Veridodano 1441 dni temu
Przeżyłam coś podobnego.. Dalej mnie nurtuje, jak człowiek może tak dobrze skrywać swoje drugie oblicze. Trzymaj się i szczęścia z narzeczonym i oczywiście udanego ślubu :)
korczak134dodano 1441 dni temu
masakra i to jest chore zeby zmuszac do seksu i pobic biedna dziewczyne a wlaszcza to ze jej dezycja ;-)
NightmarePlanetdodano 1441 dni temu
O mój boże
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zlotaadodano 1441 dni temu
co za psychol z niego -,-

Ps. Życzę szczęścia! :D
xboyx18xdodano 1441 dni temu
wytrwalosci z Bartkiem :3
monka13dodano 1439 dni temu
Współczuję Ci tych ,,niezapomnianych wrażeń,, z przeszłości. Mam jednak nadzieję, że Twój obecny chłopak a jak już wiemy narzeczony nie okaże się takim gnojem jak wcześniejszy, bo przecież nie wszyscy są ta... rozwiń komentarz
MajBar116dodano 1438 dni temu
Jejku jak człowiek może komuś zniszczyć życie ja mam 13 lat moja mama przeszła podobne piekło tyle dobrze że wyszłaś na prostą
urokkrokodyladodano 1322 dni temu
Czy Bartek w czymś przypomina tego z Francji ?
MrWhitedodano 1440 dni temu
Miał koleś Francuski temperament xD, nie przepadam za Francuzami i piszę to z góry ^^
1 odpowiedź
Tentaviadodano 1408 dni temu
Na prawde współczuję :( Ale cieszę sję, że znalazłaś tego jedynego :) Gratulacje wspaniałego przyszłego męża ;)
zodziakdodano 1438 dni temu
Aż mnie ciarki przeszły jak czytałam. Życzę ci szczęśliwego związku i żeby on tez nie okazał sie psycholem. Na pewni jest cudowny a tamten na ciebie nie zasługiwał
Dontcaredodano 1435 dni temu
niestety do gwałtu nie doszło ..... to chciałaś żeby cię zgwałcił ?
1 odpowiedź
kittypldodano 1441 dni temu
Nie wierze
Carlydodano 1437 dni temu
"Niestety, nie doszło do gwaltu"?!?! NIESTETY???? CHCIAL ZEBY CIE ZGWALCIL ?!?! LOOL ???:VVV
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni