reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem młodym mężczyzną, potrafię zarobić na siebie, ale powiem szczerze, że nie przelewa mi się za bardzo. Zawsze pod koniec miesiąca na coś brakuje. Mimo to od czasu do czasu lubię sobie czasami zagrać w Lotto, albo kupić zdrapkę z nadzieją na wygraną. Niestety nigdy nie udało mi się jeszcze wygrać jakiejś większej sumy. Po prostu nie mam szczęścia.

Pewnego dnia jednak miałem bardzo dziwny sen, a mianowicie przyśniło mi się losowanie Lotto i kaskada. Pojawiły mi się w głowie wygrane liczby. Z reguły po przebudzeniu nie pamiętam snów, ale ten zapamiętałem bardzo wyraźnie.. Od razu zapisałem liczby na kartce. Pamiętam, że jednak były one bardzo dziwne, gdyż były to liczby po 40, które były obok siebie, np. 45, 46, 48.

Chciałem kupić los, a że był to koniec miesiąca, to szkoda mi było wydawać pieniądze na głupoty. Pomyślałem, że to raczej niemożliwe, żeby były takie liczby obok siebie i że to po prostu jakiś głupi sen, w który oczywiście nie wierzyłem. Nigdy wcześniej nie miałem proroczego snu, a nawet jakbym miał, to pewnie uznałbym to za zbieg okoliczności, bądź podłoże emocjonalne.

Postanowiłem więc nie kupować losów i to był największy błąd mojego życia.

Wieczorem postanowiłem upewnić się, że zrobiłem dobrze i że liczby pewnie były inne. Oglądałem losowanie Lotto. Wszystkie liczby się zgadzały... Dosłownie wszystkie. Cała szóstka!

Nie mogłem w to uwierzyć. Nie pamiętam kiedy tak płakałem do telewizora jak dziecko. To było chyba dla mnie najsmutniejsze losowanie w moim życiu. Na szczęście pocieszyłem się tym, że kaskada się nie sprawdziła, nawet jednej liczby nie było.

No, ale stracić kilka milionów to jednak jest szok. Pomyśleć, że mógłbym teraz pisać wyznanie o tym jak wygrałem wielką wygraną i leżeć na jakiś hiszpańskich wyspach, popijając drinka pod palmą na hamaku...
199 16

pozostało 1000 znaków
Kermittododano 813 dni temu
Po pierwsze to nie straciłeś kilku milionów tylko ich zwyczajnie nie wygrałeś. Po drugie czy te numery były wszystkie powyżej 40-tu czy te kilka 45, 46, 48 bo tak to tylko trójke byś sobie wyśnił. Po trzeci... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Greendodano 813 dni temu
Cóż mogę napisać, przykro mi.
Keleborndodano 813 dni temu
Mogłeś mieć, ale nie masz xD ale peszek haha
twofacesdodano 724 dni temu
Dawno dawno temu 6 trafiana byla co losowanie a wygrana dzieliło sie nawet kilkunastu wygranych bo kiedys nie bylo systemu do ktorego na bierzaco wplywaly dane z wszystkich punktow lotto. Dzis to sciema
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pierniczkedodano 639 dni temu
Bo żeby wygrać trzeba grać!
anononimowy_anonimdodano 771 dni temu
fake
konto usuniętedodano 723 dni temu
ja wygralem najwięcej 24 pln
AnonimowaDziewczyna6dodano 812 dni temu
Ja często mam sen z liczbami i iiedyś wygrałam bodajże 60 zł :D
TTobbydodano 723 dni temu
Idź na gofry lamusie!
Gwalcicieldodano 771 dni temu
było kurwa uważać.
Hefajstosdodano 121 dni temu
niepotrzebnie w ogóle oglądałeś to losowanie :-)
Kasienka2525dodano 594 dni temu
No cóż bywa... :)
Vattdodano 427 dni temu
Nie stać cię na hamak ?
majka12345dodano 758 dni temu
Oj oj oj
szaniecdodano 739 dni temu
Tacy ludzie często są nieszczęśliwi
Gwalcicieldodano 771 dni temu
ruchalbym
sasiadkaJAdodano 812 dni temu
Też tak miałam. Z Ekstra Pensji przysnily mi się nr. Cały kolejny dzień byłam zabiegana i puscilam dopiero losowanie w nastepnym dniu. Na wieczór sprawdzilam losowanie i taka ucieszona ze mam 6. Wzszystkim rozgada... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni