reklamy ukryte
reklamy ukryte
Miałem kiedyś dziewczynę o imieniu Iwona. A wiadomo, jak Iwona, to "z pękniętego kondoma". Domyślam się, że nie była planowanym dzieckiem, bo jej matka puściła się z jakimś listonoszem czy hydraulikiem i Iwonka nigdy nie poznała swojego ojca. I przejęła najwyraźniej zapędy puszczalskie po mamie.

Nie mogę powiedzieć złego słowa na jej zabawne usposobienie, pozytywne podejście do życia, ładne cycki i uśmiech. Ale na tym kończą się liczne walory Iwonki. Jej ulubionym zajęciem było uprawianie seksu i podrywanie moich kolegów. Było nam w łóżku świetnie, ale co z tego, jak na każdej imprezie podbijała do jakiegoś kolesia na moich oczach. Jak możecie się domyślić, nasz związek nie przetrwał długo.

Jakieś dwa miesiące po naszym pierwszym razie, Iwona puściła się z Krzyśkiem. Krzysiek, kolega z roku, okularnik, niemowa, nic ciekawego. Ale ona po 4 piwkach dostrzegła w nim mężczyznę i dała dupy wystawiając się do pozycji na pieska w jednym z pokoi w studenckim akademiku. No więc dowiedziałem się o tym zajściu dość szybko, bo wszyscy widzieli jak wchodzi z Krzysiem do pokoju, zdejmując bluzkę będąc jeszcze na korytarzu. Jeden kumpel nawet podesłał fotę, więc miałem to wszystko, że tak powiem, zobrazowane.

Wkurzyłem się, nie powiem. Ale serce mnie nie zabolało, bo to był związek oparty tylko na seksie i alko. Jednak miałem takie wewnętrzne pragnienie zemsty. A należało się jej, bo Iwona to największy szon na uczelni. Więc rozmyślałem głęboko nad tym, jak ją ukarać. Akurat siedzieliśmy z kumplami na piwie i piekliśmy babeczki "ziołowe", kiedy mnie olśniło. Wiadomo, najlepsze pomysły rodzą się po liściach. Wymyśliłem sobie, że podaruję Iwonce na pożegnanie słodką babeczkę.

Słodka babeczka miała w sobie nasienie moje i każdego z siedmiu kolegów obecnych wtedy w moim pokoju. Każdy z osobna poszedł do łazienki "zainspirować się" filmami na telefonie, po czym oddał spermę do woreczka. Pomieszałem nektary i wlałem do babeczki, przeznaczonej dla Iwony.

Następnego dnia wręczyłem...
138 38

pozostało 1000 znaków
BlaZedodano 283 dni temu
Jestes zdrowo pokurwiony koles
konto usuniętedodano 282 dni temu
A ja serio nie kumam czemu wszyscy tak pragną zemsty, zemsta jest strasznie prymitywna, chyba da się wynieść ponad poziom naszych przodków i ją sobie odpuścić ?
2 odpowiedzi
Giannadodano 281 dni temu
Nie wierzę, że osoba która to napisała mianuje się studentem. Okropne sformułowania, epitety, słownictwo rodem dresa spod budki z piwem, ta żałosna "zemsta", brak jakiegokolwiek szacunku. Myślałam, że lu... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
piotr_dalej_pouczadodano 282 dni temu
nie grzeszcie
reklamy ukryte
reklamy ukryte
hiixiixdodano 281 dni temu
Fu
HejToJaNoPadodano 281 dni temu
Wyjdź za mnie
typowagraziadodano 282 dni temu
I co ci powiedziała jak się dowiedziała co tam było ?
rozyczkaadodano 281 dni temu
W american pie też było takie nadzienie w ciostku
1 odpowiedź
Akademiapanakleksadodano 280 dni temu
Prawie się zrzygałam.
1 odpowiedź
julkazgon1234dodano 281 dni temu
Na twoim miejscu w zemciła też bymsie puściłaz krzyśkiem
julkazgon1234dodano 281 dni temu
Na twoim miejscu w zemciła też bymsie puściłaz krzyśkiem
NienawidzeLudzidodano 280 dni temu
Pojeb z ciebie!

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Znajomy wahał się, czy oświadczyć się swojej dziewczynie, bo to taki szalony gość, a ona wydawała się... czytaj dalej
dziś
Moja ciotka była podniecona, że jej córka przyjedzie w odwiedziny ze swoim nowym chłopakiem, który jest Włochem.... czytaj dalej
dziś
Od zawsze nie lubiłam dzieci i nigdy nie chciałam ich mieć. W mojej rodzinie panuje na to pogląd: "im więcej, tym... czytaj dalej
0 dni temu
Kiedy byłem jeszcze w liceum, chodziłem do klasy z pewną dziewczyną. Wszyscy uważali ją za dziwaczkę, ale nie... czytaj dalej
0 dni temu
Pomiędzy mną a moją matką jest 17 lat różnicy. Urodziła mnie bardzo wcześnie. Ojciec nas zostawił.... czytaj dalej