reklamy ukryte
reklamy ukryte
Gdy miałem 11-12 lat, moja siostra, która była w klasie 2 liceum przerabiała w szkole Pana Tadeusza. Za bardzo nie interesowało mnie, o czym owa epopeja jest, aż pewnego dnia moja siostra wróciła ze szkoły do domu z kilkoma koleżankami. Od razu poszły do pokoju Julii i zaczęły robić jakiś projekt do szkoły.

Jako że nasze pokoje dzieli dość cienka ściana, doskonale słyszałem wszystko, o czym rozmawiały. W pewnym momencie poruszyły temat Pana Tadeusza. Rozmawiały o tekście z tej właśnie lektury i naglę jedna z nich wspomniała, że istnieje nieoficjalna księga 13 Pana Tadeusza tzw. "Ujeżdżanie Zosi". Potem słyszałem już tylko śmiechy i luźne rozmowy o niczym, jednak w głowie utkwiła mi 13 księga. Byłem bardzo zaciekawiony o czym jest i skąd taka nazwa.

Po chwili wujek Google odpowiedział mi na moje pytanie. Przeczytałem kawałek i już wiedziałem, o co chodzi. Jako, że bardzo ciekawiła mnie całość postanowiłem, że przeczytam resztę wieczorem, przed snem. Chwilę później znalazłem audiobooka, więc ucieszyłem się jeszcze bardziej.

Nadszedł wieczór. Położyłem się na łóżku, obok mnie dałem laptopa i podpiąłem słuchawki. Zamknąłem oczy i zacząłem wsłuchiwać się w opowieść. Już po krótkiej chwili czułem, że bez fapania się nie obejdzie... nie wytrzymałem i zacząłem robić sobie dobrze.

Wyobrażałem sobie, że jestem Tadeuszem i właśnie rozdziewiczam Zosię. Akcja rozkręcała się powoli, a po chwili czułem się, jakbym fapał na czas. Wszystko zasługa lektora, który idealnie dopasował szybkość czytania do akcji. Był to pierwszy raz, kiedy doznałem dość mocnej erekcji. Nigdy wcześniej nie musiałem sobie wyobrażać całej sytuacji, bo wystarczało mi oglądanie porno.
139 8

pozostało 1000 znaków
czarno_to_widzędodano 1370 dni temu
W tych czasach już nawet nie zdziwi mnie wyznanie, że ktoś fapie do zdjęcia kozy ....
JanuszNowaśnydodano 1370 dni temu
"Audycja zawiera lokowanie Produktu,,
adelajdadodano 1367 dni temu
lektora? z tego co wiem 13 ksiegę czytał Daniel Olbrychski:))) rzeczywiscie nawet ma ponetny tam glos:) lol
LisaVersdodano 1367 dni temu
...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Cupidoododano 1364 dni temu
Lektor był męski?;) Hehehe
MałaMi931309dodano 1367 dni temu
Nawet śmiechłam XD
TaNajPiekniejszadodano 1211 dni temu
przeczytam słabe.
TaNajPiekniejszadodano 1211 dni temu
przeczytalam
PomocnaLubNiedodano 1366 dni temu
Ha ha ha, padłam ;D
infiniti09dodano 1367 dni temu
fapanie? serio? to już nie ma polskich słów na tą czynność? ^^
-20

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni