reklamy ukryte
reklamy ukryte
Tyle było tu historii o Sebkach, że i ja postanowiłam opowiedzieć swoją, choć wahającą się pomiędzy typowym stereotypem a łamaniem go.

Zdarzyło się to w zeszłym miesiącu. Jechałam do centrum miasta trolejbusem, a na siedzeniach za mną dwóch typowych dresików. Jeden rozmawia przez telefon, a pół pojazdu słyszy "no, ku*wa, jasne ziomek, ale się naje*iemy, elo, z fartem mordo!" i się rozłącza. W myślach wykonałam solidny facepalm. Mniej więcej dwa przystanki dalej w drzwiach trolejbusu pojawiła się starsza pani, mocno ściskając w trzęsącej się dłoni uchwyt od walizki.

Ledwo zdążyła otworzyć usta i wymamrotać "przepraszam, czy ktoś mógłby..." a dwóch wspomnianych Sebków niemal rzuciło się, żeby pomóc jej wejść i wnieść walizkę. Zgłupiałam, ale nie ukrywam, że było to miłe zaskoczenie.
240 2

pozostało 1000 znaków
OzzyOsbournedodano 1205 dni temu
To, że lubią się napić i noszą trzy paski nie znaczny, że nie umieją pomagać
Aga_eldodano 1125 dni temu
dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie, a przeciez kazdy moze ubierac sie i odzywac jak chce tylko żeby nie krzywdził innych
konto usuniętedodano 1088 dni temu
to że to prostaki nie znaczy że nie są dobrymi ludzmi ;)
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Mam 33 lata i oto dzisiaj dowiedziałem się, skąd się bierze miód.

Zabijcie mnie. Naprawdę byłem pewien, że... czytaj dalej
0 dni temu
Tak jak w tytule, mój chłopak zmusił mnie do pierwszego razu. Mówiłam mu, że mam dopiero 17 lat i nie czuję się... czytaj dalej