reklamy ukryte
reklamy ukryte
1897 dni temu
Sytuacja miała miejsce dobrych kilkanaście lat temu, kiedy jeszcze wydawało mi się, że jestem nietykalnym gówniarzem i nikt nie może mi nic zrobić. Wraz z kolegami lubiliśmy gnębić naszego sąsiada z bloku - ot, tak, dla rozrywki. Może "gnębić" to złe słowo, nie byliśmy potworami, ale lubiliśmy go denerwować i wyprowadzać z równowagi, bo wtedy nas gonił, śmiesznie mu się trzęsły wąsy - sami rozumiecie. Głupie zabawy dzieciaków.

To ktoś mu przykleił kartkę na drzwi, to zamówił pizzę na jego adres, ktoś krzyknął "JANUSZ TO DUPA" z okna - typowe idiotyczne zabawy dorastających chłopaków.

Któregoś razu obmyśliliśmy, że damy mu popalić, bo nakablował naszym rodzicom, że jesteśmy niegrzeczni i wszyscy dostaliśmy ochrzan. Zakradliśmy się pod jego drzwi, napchaliśmy jakichś papierów w zamek i szczelnie zatkaliśmy to gumą do żucia. To były drzwi starego typu - zaklejony zamek za cholerę się nie przekręcał, a tylko za pomocą klucza facet mógł otworzyć swoje drzwi.

Jak wymyśliliśmy, tak zrobiliśmy - zadzwoniliśmy ze śpiewem na ustach i dusiliśmy się ze śmiechu, kiedy Janusz nie mógł wyjść z własnego mieszkania, a my darliśmy gęby i waliliśmy pięściami w drzwi jednocześnie naciskając dzwonek do oporu.

Dusiliśmy się ze śmiechu, kiedy nagle sąsiad zamilkł i zastanawialiśmy się, o co chodzi, bo kolega ładował pięścią z głośnym "EEEEE!!!" i nikt nie wytrzymałby tego spokojnie.

Zapomnieliśmy, że sąsiad mieszka na parterze.

Przypomniało nam się to, kiedy zobaczyliśmy go za sobą. Dodam tylko, że w ręku trzymał wojskowy pas.

Wszyscy trzej wróciliśmy z sinymi śladami na dupach do domów. Od tego czasu każdy cicho mówił Januszowi "dzień dobry" i odechciało nam się śmieszkować.
137 2

pozostało 1000 znaków
wioola94dodano 1887 dni temu
haha a ja się uśmiałam. Jak byłam młodsza to na 3 piętrze centralnie nade mną mieszkała taka okropna baba która nie lubiła dzieci, a tak sie składało, że u nas w klatce co 2 rodzina miała ich przynajmniej 2. M&oac... rozwiń komentarz
Ja_dodano 1896 dni temu
Na miejscu waszych rodziców zrobiłabym dokładnie to samo. Sprałabym wam tyłki, że przez tydzień byście na nie nie usiedli.
konto usuniętedodano 1896 dni temu
jak dla mnie nie ma w tym nic śmiesznego.. byliście zwykłymi debilami którzy nękają ludzi... raczej by wam do śmiechu nie było gdyby Tobie jaieś małolaty dokuczali
Wickydodano 1757 dni temu
Wy tak hejtujecie, a ja pizzą bym nie pogardziła ;D
reklamy ukryte
reklamy ukryte
prrrrdodano 1584 dni temu
Ja pamięt jak wprowadziłam sie do nowego mieszkania jako małolata 5 lat. Mieszkałam na parterze, typek nademną nie za bardzo lubił dzieciaki i wrzeszczał na nas. Dwa lata temu urodziło mu się dzieckoi teraz prawie każdy... rozwiń komentarz
worxiadodano 1663 dni temu
No rozumiem że może głupio zrobiliście ale czy to normalne żeby bił was obcy facet?
cugiel_unicorndodano 1715 dni temu
Wesoło tam macie :'D Pozderko dla Janusza za cierpliwość
Julciaadodano 1837 dni temu
i dobrze zrobił
xsELENATORSESxsdodano 1353 dni temu
ale chuj nie qolno bic dzieci !

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni