reklamy ukryte
reklamy ukryte
1712 dni temu
To wspaniałe uczucie, kiedy w końcu zdajesz egzamin praktyczny na prawo jazdy... nie byłoby w tym nic złego gdyby nie słowa egzaminatora, kiedy już wjechałam do WORD-u.

"Wynik jest pozytywny, ale nie będzie z ciebie kierowcy, ludzie jeżdżą lepiej, niż ty, a nie zdają, masz duże szczęście, przynajmniej nie spowodowałaś żadnego zagrożenia dla ruchu drogowego".

Nie ma to jak miłe słowa i trochę motywacji...
210 20

pozostało 1000 znaków
tojamikidodano 1714 dni temu
on powienien isc na życiowego motywatora jego słowa pewnie popchneły do doskonalenia się..
3 odpowiedzi
atomic97dodano 1713 dni temu
U mnie podobnie było, zadufani w sobie.. Ma prawko i egzaminuje ileś lat i myśli że osoba po 30h za kierownicą będzie jeździła jak zawodowy kierowca.
1 odpowiedź
endorsedodano 1713 dni temu
Cóż przynajmniej zdałaś
kikiriki92dodano 1711 dni temu
No i po co Cie w ogole przepuscil skoro jezdzisz beznadziejnie? Potem jedzie po drodze taka sierota jak Ty i stwarza niebezpieczenstwo, a ja sie musze wkurwiac. Nie wiem po co rozdaja prawko osobom, ktore sie do tego nie... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nie_wiesz_kim_jestemdodano 1711 dni temu
I tak jestem zdania że człowiek zaczyna się uczyć jeździć dopiero wtedy, kiedy wsiadzie za kierownice swojego samochodu.
krlottadodano 1711 dni temu
Zalezy na kogo trafisz, ale fakt, niektorzy tacy sa :) glowa do gory, przynajmniej juz nigdy go nie zobaczysz :D
niewinnylisdodano 1711 dni temu
Lepsze to niż jak nie zdajesz, a egzaminator mówi Ci, że umiesz jeździć, ale nie zdajesz bo nie potrafisz opanować stresu. Nie masz czym się martwić. Prawdziwej jazdy uczysz się po zdaniu prawka. :)
violetlastingdodano 1711 dni temu
Dostrzegam pozytywy! A właściwie jeden! Juz go nigdy wiecej nie zobaczysz :D
glupi_jadodano 1711 dni temu
wydaje mi sie ze chodzilo o to ze nie jestes pewna za kierownica, moze nie radzisz sobie jeszcze z opanowaniem auta albo to przez stres. ja zdalem dopiero za 4 razem nie majac problemu z jazda, teoria tez byla dla mnie b... rozwiń komentarz
Lubieplacki3211dodano 1711 dni temu
Przecież prawdziwa nauka jazdy zaczyna sie dopiero po odebraniu prawka. Fuck
Wedkarz112dodano 1711 dni temu
Z czasem nauczysz się
konto usuniętedodano 1711 dni temu
Pewnie miał rację. Mam znajomych, którzy jeżdżą tak, jakby nie mieli tych 30h za sobą xD, a zdali za pierwszym albo drugim... Tymczasem ja zdałem za 4, od razu po odebraniu prawka dorwałem się do samochodu i wpraw... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni