reklamy ukryte
reklamy ukryte
Chciałabym podzielić się z Wami straszną historią z zeszłego roku. Byłam wtedy z moim Bartkiem już kilka miesięcy, niby nie długo, ale zdążyliśmy się już dobrze poznać, bo zawsze spędzaliśmy razem naprawdę dużo czasu. On zawsze starał się żebyśmy się ze sobą nie nudzili, jest bardzo kreatywną osobą.

To, co sprezentował mi wtedy z okazji święta zakochanych, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Zaprosił mnie na kolację i do kina, dostałam kwiaty i czekoladki. Pełny zestaw typowo randkowy. Spędziliśmy miły wieczór, a następnie udaliśmy się do niego, żeby zwieńczyć udaną randkę odpowiednim zakończeniem. Kiedy weszliśmy do sypialni, Bartek przyniósł czerwone wino, dał mi kieliszek i poszedł do łazienki. Już było wiadomo, co się szykuje, więc rozluźniłam się i położyłam na łóżku czekając na ukochanego. Po chwili mój chłopak wrócił już bez ubrania, a jego sprzęt owinięty był wyłącznie ręcznikiem. Zaczął tańczyć i wymachiwać tyłkiem, a ja ruszyłam do akcji i ściągnęłam swoje ubranie. Nastrój był zajebisty, byliśmy podchmieleni i ubawieni po pachy, więc była faza na wygłupy.

Bartek wtedy powiedział, że liczy na francuski prezent z mojej strony, a ja byłam przygotowana na takie zachcianki, także nie miałam z tym problemu. I wtedy jednym ruchem ręki zrzucił ręcznik, a mi ukazał się najgorszy widok na świecie. Wachlował swoim ogierem, na końcu którego świecił z daleka jakiś złoty punkt. Kiedy zbliżył się jeszcze bardziej, miałam okazję przyjrzeć się temu dziwactwu - tak, mój chłopak zrobił sobie kolczyka w penisie! Złote serduszko, czaicie!?

Byłam w szoku, a Bartek widząc moją reakcję dobił gwóźdź do trumny, mówiąc, że zrobił to dla mnie, żeby mi się bardziej podobał jego gladiator. Dla zobrazowania - cały czas trzymał go w dłoniach jakby dzierżył karabin.

Nie wiedziałam co mam o tym myśleć i bałam się sprawiać mu przyjemności ustami, żeby mi się to gówno nie przyczepiło. Nie sądziłam, że jest zdolny do takich rzeczy.

Dziś, po całym roku doświadczeń stwierdzam...
159 44

pozostało 1000 znaków
daiyanoqueendodano 1716 dni temu
To on sobie dla ciebie penisa dziurawi a ty piszesz to, kurwa na wyznajemy.
WyznacKazdyMozedodano 1715 dni temu
Najważniejsze jest poświęcenie. (XD)
tili13dodano 1717 dni temu
Przeciez autorka wyraznie pisze ze to historia z zeszlego roku...
judanekdodano 1716 dni temu
szceze to nie chcialabym mu tego tobic w sensie tego kolczyka
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ANONIM_12dodano 1715 dni temu
Mój tata też ma kolczyka tam xD
Wiem to bo kiedyś słyszałam jak rodzice rozmawiają xd
RoN99dodano 1718 dni temu
wygryw
-15
geejzerdodano 1715 dni temu
Piłaś wino i byłaś podchmielona.
No pogratulować nieprawdopodobnego!
-15
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni