reklamy ukryte
reklamy ukryte
1211 dni temu
Ważnym aspektem w tej historii jest to, że posiadam dwa średnie psy. Pewnego wieczoru, jak zwykle kładłam się spać. Moim wieczornym rytuałem jest zostawianie mojej zacnej sztucznej szczęki na nocnym stoliku obok łóżka. Tak też uczyniłam tego wieczoru i poszłam spać. Cała noc przebiegała bezproblemowo.

Rano, budząc się, sięgam po moją szczękę. Zębów nie ma. Z przerażeniem najpierw biegłam do łazienki i ją całą przeszukałam, po nieudanej akcji poszłam zaparzyć sobie kawę. Jak wiadomo "relaks" w takiej sytuacji jest potrzebny. Wlewając wodę do czajnika, coś mnie natchnęło, by spojrzeć w stronę moich najukochańszych piesków... i to był błąd.

Jak się okazało, moja górna i dolna szczęka w tajemniczy sposób znalazła się w ich legowisku. Odkrycie przyprawiło mnie w osłupienie... Po kilku minutach wyzywania moich zwierzęcych "przyjaciół", dokonałam oględzin szczęki. Do dziś w mojej górnej szczęce jest ubytek. Pieski potraktowały tak ważną dla mnie rzecz, jako zabawkę.

Morał tej historii jest taki - sztuczna szczęka to nie kość! Pilnujcie swoich sztucznych szczęk, gdyż nie wiecie kiedy i gdzie czeka zwierzęcy potwór.
227 35

pozostało 1000 znaków
asmodexiadodano 1196 dni temu
Czy tylko ja myślałam czytając tytuł, że wyznanie będzie o kradzieży psów? XD
3 odpowiedzi
zadziora94dodano 1195 dni temu
kup psa pedigre to nie będą potrzebować sztucznych zębów :)
Isanadodano 1142 dni temu
Moja tak dorwała szynę relaksacyjną, myślałam że zabiję, 200zł ch** strzelił ;/
Pierniczkedodano 843 dni temu
Psiaki rozrabiaki!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Blandynkadodano 936 dni temu
Moja jak była szczeniakiem, ukradła mojej babci ząbki i uciekala z nimi po pokoju, klapiac nimi jakby przymierzala czy pasują. Babcia była przerażona ja do dziś na to wspomnienie umieram ze śmiechu :)
AbdulRozjebnikdodano 925 dni temu
Koło chuja mi to lata
smutna_8dodano 1202 dni temu
sztuczna szczęka wtf ?
-36
1 odpowiedź
SamotnyMordercadodano 1142 dni temu
ile ty masz lat dziecko?
-36

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni