reklamy ukryte
reklamy ukryte
1219 dni temu
Od kilku miesięcy spotykam się z pewną dziewczyną. Tak się złożyło, że zaproponowałem jej, by u mnie zamieszkała. To był błąd.

Od samego początku robiła mi wyrzuty. Nie pasowało jej, że nie podnoszę klapy od sedesu, że chrapię w nocy, że wychodzę na piwo z kolegami. Czepiała się o wszystko. Milczałem, bo zależało mi na niej.

W zeszłym tygodniu chciałem być miły, więc z samego rana zrobiłem jej pyszne śniadanie. Stwierdziła, że herbata jest za zimna, a pieczywo nieświeże. Gdy wychodziła do pracy, spojrzała na mój pokój i powiedziała prześmiewczo, że czyściej jest nawet w chlewie. Nie zwróciła uwagi, że ten chlew zaczął się w momencie, gdy się do mnie wprowadziła.

Gdy wróciła o 16:00, zastała wysprzątane mieszkanie. Buty przy wejściu stały w równym rzędzie. Wiem, bo sprawdzałem linijką. Kubki uszeregowałem na szafce w kuchni kolorami, w kolejności od najmniejszego do największego. Klapa w łazience była położona, a do sedesu nalałem Domestosu. Wszystkie lustra dokładnie wyczyściłem, pokój wywietrzyłem, okna umyłem, podłogę wypolerowałem, ubrania uprasowałem, koszule złożyłem w kwadraciki jedna na drugiej. Na oknie postawiłem kwiatki i zmieniłem zasłony. Naprawiłem nogę od stołu, która zaczęła skrzypieć, gdy moja dziewczyna kopnęła w nią, bo nie wycelowała we mnie. Odkręciłem kaloryfer, który źle grzał, wyciągnąłem jej włosy z kurka w wannie, umyłem nawet parapet za oknem, wytrzepałem dywan, wymieniłem żarówki, bo często mrugały i denerwowały moją dziewczynę. "Zaraz dostanę przez nie padaki!"

Najbardziej zatroszczyłem się o jej rzeczy. Kupiłem specjalną pastę do butów i wyszorowałem z nich zaschnięte błoto. Lakiery do paznokci ułożyłem ładnie w kosmetyczce, odżywki do włosów położyłem obok szamponu. Bieliznę starannie złożyłem, wszystkie koszulki wyprasowałem i rozdzieliłem kolorami i skropiłem delikatnymi perfumami, by ładnie pachniały. Spodnie złożyłem na pół, sukienki ułożyłem bardzo dokładnie w specjalnej reklamówce. Całość delikatnie włożyłem do walizki...
243 1

pozostało 1000 znaków
Mori1dodano 1167 dni temu
Czytając to, myślałam, że przyjdzie z pracy i powie, że i tak jest brudno :D
2 odpowiedzi
WitchLDZdodano 1204 dni temu
Idealna zemsta :)
Canzonettadodano 1183 dni temu
Bardzo dobrze zrobiłeś :D
Pantereczkadodano 1149 dni temu
Okropna dziewczyna.. Jak można się tak o wszystko czepiac..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Katjusza94dodano 1141 dni temu
Chciałabym zobaczyć jej reakcje :P
Aga_eldodano 1152 dni temu
dobrze jej tak
MajonezowaKupkadodano 1129 dni temu
Aww też bym chciała takiego faceta <3 nie brudzi tylko umie utrzymać porządek (trż umiem żeby nie było że on ma po mnie sprzątać)
1 odpowiedź
Huckleberrydodano 1131 dni temu
Cóż , sama się o to prosiła . W końcu dostała to na co zasłużyła
rudzinkadodano 1088 dni temu
haha a ja czytałam i nie dowierzałam :D , myślałam że sie wkurzy że za czysto i starannie :D dojebałeś ostro! :D
wyznamijadodano 409 dni temu
Ale to było wspaniałe
karolinax228dodano 1074 dni temu
kocham to wyznanie xd
Cowboykadodano 1078 dni temu
MISTRZ!!!
Żeleg9827dodano 772 dni temu
Niech se znajdzie jakiegoś bogacza albo niech za Putina wyjdzie xD
kolorowankadodano 1051 dni temu
super:-)
Lejdiissdodano 1068 dni temu
Piękna zemsta!
Klaudiaa_6dodano 1183 dni temu
Dla mnie to głupot. Są takie czasy, że zamiast powiedzieć, co Cię boli i poprosić żeby bardziej zaczęła sprzątać to od razu ją wyrzuciłeś.
Widocznie jej nie kochałeś bo prawdziwa miłość potrafi wybaczyć wszystko.
-64
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Moi koledzy umówili mnie na randkę w ciemno, bo "jestem taki samotny i nie ma się czego wstydzić w ustawianej... czytaj dalej
dziś
Mam w mieszkaniu remont, wobec czego jedną noc musiałem przespać z mamą w łóżku. Mam 20 lat i to nic przyjemnego,... czytaj dalej
dziś
Wczoraj dowiedziałem się, że jestem adoptowany, a moją prawdziwą matką jest pewna sporo starsza kobieta, która... czytaj dalej