reklamy ukryte
reklamy ukryte
1381 dni temu
Jestem 27-letnim, samodzielnym, odpowiedzialnym facetem. Mimo to do dziś dziewczyny zostawiają mnie, gdy zapraszam je do domu. Dlaczego? Mieszkam z mamą.

Zapewne zrobiliście teraz wielkie oczy i pomyśleliście: jak dorosły facet może do tej pory żyć na garnuszku mamusi? Zaskoczę Was: to ja gotuję dla mojej mamy. Ja za nią sprzątam, przyrządzam jej śniadania, wychodzę z nią na spacery i jadam z nią kolację. Tylko tak mogę się jej odwdzięczyć za to, co zrobiła.

Gdy miałem 3 latka, w naszym domu wybuchł ogromny pożar. Ogień zaskoczył nas, gdy spaliśmy. Mało brakowało, a udusilibyśmy się dymem. Mój tata walczył z ogniem i próbował zrobić mamie drogę ucieczki. Podobno krzyczał, żeby brała mnie na ręce i wybiegła na zewnątrz. Niestety cały dół zaczął się palić. Mój tata nie przeżył, a mama została uwięziona ze mną w sypialni. Gdybyśmy tam zostali do przyjazdu strażaków, udusilibyśmy się. Wiecie, co zrobiła moja bohaterska mama? Wyskoczyła ze mną przez okno, całą siłę uderzenia biorąc na siebie.

Od tamtej nocy minęły 24 lata. Moja mama jest sparaliżowana i trzeba jej we wszystkim pomagać. Nie może chodzić, poruszać kończynami. Jest świadoma, mówi. Często rozmawiamy. Nie boi się wracać do tamtych chwil. Przyznaje, że gdyby znowu miała dokonać wyboru, też by wyskoczyła. "Myślałam wtedy tylko o Tobie."

Tak, moi drodzy. Właśnie dlatego mieszkam z mamą. I będę mieszkał tak długo, jak będę jej potrzebny. A jeśli moja przyszła partnerka nie będzie potrafiła tego uszanować, to najwyraźniej nie zależy jej na mnie wystarczająco.

248 2

pozostało 1000 znaków
WitchLDZdodano 1366 dni temu
To przykre, że żadna z dziewczyn, które spotkałeś w swoim życiu nie potrafi tego zrozumieć i docenić...
kluska21dodano 1312 dni temu
Jeżeli zostawiają Cię,tak wspaniałego Faceta,to są nic nie warte... Nie zwracaj na nie uwagi,jeszcze znajdziesz taką Kobietę która będzie zasługiwała na Ciebie i Twój wyjątkowy charakter. :) Pozdrów ... rozwiń komentarz
Wercikdodano 1309 dni temu
Czlowieku, kocham cie
pce24dodano 1308 dni temu
Nie każdy poświęcił by swoje życie tak jak poświęciła je Twoja mama dla siebie, Twoja mama jest bohaterką , Ty jesteś cudownym człowiekiem jeśli potrafisz jej za to dziękować przez całe zycie. Wspaniali ludzie!
dużo ... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Aga_eldodano 1314 dni temu
az sie wzruszylam
adamos1414dodano 1286 dni temu
Coś dziwnego dzieje się z moimi oczyma
niubia00dodano 1282 dni temu
Ciekawe czy im wyjaśniał powód mieszkania z mamą...
Otaczkadodano 1093 dni temu
Widać, że jesteś wspaniałym człowiekiem, co masz po matce :) Te dziewczyny nie są Ciebie warte... Chociaż...
Teraz pewnie mnie zminusują, ale warto również postawić się na miejscu dziewczyn. Nieważne jak wspan... rozwiń komentarz
PrawdeNapiszedodano 1114 dni temu
do dupy z takimi babami. Mama najważniejsza! Mama dała Ci życie i drugą szanse. Kobieta pewnie sie jakas znajdzie która to akceptuje, a te co tego nie rozumieją niech sie walą!
mamuska87dodano 1271 dni temu
Płaczę :(
Ginaadodano 1301 dni temu
Jestes dobrym czlowiekiem i zaslugujesz na kobiete, ktora bedzie potrafila to docenic i tym sanyn wspierac, ponagac Ci przy opiece nad mama. Spotykales zapatrzone w siebie plytkie dziewuchy do tej poru. zycze wsztstueho ... rozwiń komentarz
witamxddodano 702 dni temu
jesteś cudowny ! olej te baby :) naprawde to co robisz jest wzruszające i godne podziwu ;) współczuję straty
Patty_Patrycjadodano 1279 dni temu
KC
alfina123dodano 758 dni temu
mów o tym dziewczyną to nie będą uciekać
Aluniuhadodano 1194 dni temu
dla bezpieczeństwa zamieszkajcie na parterze
kejtka24dodano 1244 dni temu
Szkoda że nie które dziewczyny nie doceniają twojej mamy
Joladodano 1285 dni temu
Ojeny piękne! Trzymaj sie jestes dobry człowiekiem. Zdrowia dla mamy!
wtajemniczona028dodano 603 dni temu
Czy tylko ja uwazam ze dziewczyny dobrze zrobily?Moze one nie chcialy przez co najmniej polowe zycia mieszkac z tesciowa.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni