reklamy ukryte
reklamy ukryte
1142 dni temu
Pracuję jako babcia klozetowa.

Niektórzy z Was zapewne mają pogardę do takich osób, jak ja. I zastanawiają się, czemu panie pracujące w takim zawodzie, jak ja, tak mało się uśmiechają lub bez zaufania podchodzą do osób korzystających z publicznych toalet. Ja sama wcześniej myślałam, że ludzie mają w sobie więcej empatii.

Czemu w naszej toalecie wprowadzono płatność z góry za korzystanie? Ano dlatego, że ludzie uciekają. Nie krępują się, często jeszcze z niedopiętym rozporkiem przyspieszają kroku, a na moje prośby o uiszczenie opłaty, udają że nie słyszą. A potem to ja mam ściągane z wypłaty, za tych uciekinierów. Czasem, przez takich klientów zbierze się nawet 50 zł miesięcznie.

Kobiety to większe syfiary. Potrafią zostawić po sobie taki burdel, że sprzątanie zajmuje kilkadziesiat minut. W kiblach widziałam już takie rzeczy, że jak tylko pomyślę, że miałabym o nich napisać, to zbiera mi się na wymioty. Tampony, zakrwawione podpaski przyklejone do ściany (a nawet do sufitu!), ufajdany papier toaletowy na podłodze toalety, to tylko marna namiastka tego, do czego zdolne są te pięknie umalowane, wypindrzone panie z dobrego domu.

Faceci z kolei mają notoryczny problem z trafieniem do pisuaru. Szacuję, że właściwie co 3 klient toalety połowę swojego moczu rozlewa dookoła.

Chamstwo ludzi to dla mnie codzienność. Zdecydowanie najgorsze i najbardziej rozszczeniowe są stare babcie i dziadkowie oraz osoby po pięćdziesiątce (mam na myśli wiek, a nie kieliszek). Najłatwiej dogadać się idzie z facetami między 25, a 40-stym rokiem życia. Tacy to czasami na chwilę przystaną, albo pożartują.

Za jakiś czas postaram się dodać kilka pikantnych historii o ludziach.
134 1

pozostało 1000 znaków
NNieznajomadodano 1143 dni temu
OMG współczuje ;-; Nigdy mi się nie śniło żeby przyklejać podpaski do ściany czy sufitu! Lepiej przy sobie nosić reklamówkę i później tam wkładać podpaski i potem wyrzucić wszystko razem niż przyklej... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Agabododano 1144 dni temu
Zawsze współczułam osobom sprzątającym w takich toaletach. Czasem wole iść pod krzaczek niż załatwić się w tak brudnej toalecie, bo jeszcze nikt nie zdążył posprzątać.
sansastarkdodano 1143 dni temu
Tak to jest, jak ktoś nie musi tego robić to nie szanuje..
MusicLifeForeverdodano 1111 dni temu
ci za manelarze współczuję pani
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
SzaryObywateldodano 983 dni temu
jakby faceci nosili podpaski to ja nie wiem jak to by wyglądało
Czapla1704dodano 1078 dni temu
Ja twierdzę że masz w sobie sporo empatii. To nie chodzi o was ,,babcie klozetowe" tylko o innych. Ludzie którzy tak robią - ogar!
Meg123dodano 1076 dni temu
ludzie są faktycznie świnie, nie szanują cudzej pracy. I fakt, kobiety bardziej brudzą i też nie trafiają do kibla - wiszą pół metra nad deską i za przeproszeniem srają gdzie popadnie.
Michii12dodano 1069 dni temu
Okropne :(
kitka11dodano 828 dni temu
haha
kij_w_dupiedodano 61 dni temu
wszyscy wspolczuja i wpolczuja, trzeba bylo sie uczyc a nie, teraz to nawet mi ciebie nie zal

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni