reklamy ukryte
reklamy ukryte
1798 dni temu
Moja narzeczona uwielbia przepych, dlatego stwierdziła, że zorganizujemy ogromne wesele na 250 osób. Ślubu udzielił nam mój brat-ksiądz, salę załatwili moi przyszli teściowie, a cateringu dopilnowałem osobiście, jako że jestem z zawodu kucharzem i prowadzę własną restaurację.

Po toaście kelnerzy podali gościom pierwsze danie. Posiłek dla mojej żony przygotowałem osobiście, dołączając do niego krótki liścik z wyznaniem miłości. Gdy wszyscy zjedli, wstałem i poprosiłem gości, żeby usiedli wygodnie i skierowali wzrok na duży ekran, na którym za chwilę miał się pojawić specjalny filmik dla mojej żony.

250 osób zobaczyło na własne oczy, jak moja żona uprawia wyuzdany seks z moim najlepszym przyjacielem i drużbą. Spojrzałem na nią i widziałem, że jest załamana. Nie miała pojęcia, że już dawno odkryłem prawdę. Któregoś razu wróciłem wcześniej z pracy (zwykle pracuję do późnego wieczora, takie życie restauratora) i widziałem, jak mój przyjaciel w pośpiechu wychodził z naszego domu. Zamontowałem kamerkę w naszej sypialni i czekałem na ich kolejne spotkanie.

Nie zamierzałem odwoływać ceremonii. Byłem wściekły, ale moja złość dałaby jej tylko satysfakcję. Załatwiłem z moim bratem-księdzem, że ślub będzie fikcyjny. Wszystko było ukartowane, a jakby tego było mało, dosypałem mojej dziewczynie do obiadu środek na przeczyszczenie. Jej widok, gdy puszcza bąka na całą salę i zapłakana ucieka do kibla, po drodze przewracając się o krzesło i zahaczając welonem o obrus... MISTRZOSTWO!

Od tamtych wydarzeń minęło już prawie 5 lat. Zerwałem wszelkie kontakty z moją byłą i "przyjacielem". Długo byłem sam, nie mogłem się pozbierać, choć nikomu tego nie okazywałem. Obecnie spotykam się z fajną dziewczyną, która nie zna tej historii. Kto wie, może kiedyś jej o tym powiem. Albo i nie... po co do tego wracać? Do dziś czuję tego siarczystego bąka, którego puściła moja niedoszła małżonka...
231 4

pozostało 1000 znaków
asia9562dodano 1724 dni temu
opowiedz jej. niech wie co ja moze czekać jesli postanowi Cie kiedys zdradzic :D
1 odpowiedź
aniap0710dodano 1722 dni temu
No naprawdę, oryginalna zemsta
Canzonettadodano 1762 dni temu
Miszcz :D
Ilonkaadodano 1760 dni temu
ostro!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Żeleg9827dodano 1350 dni temu
Ty podstępny, szczwany lisie ! Lubie cie xDD
rudzinkadodano 1666 dni temu
PIĘKNE ! :D
flowerpowerdodano 1686 dni temu
Jak można się umówić na fikcyjny ślub...? O.o
1 odpowiedź
kopikatdodano 1680 dni temu
król sczacun
Problemikdodano 1587 dni temu
nieźle
Pysia12345dodano 1367 dni temu
Jesteś okropny! Gratuluję pomysłu :D
NuDzeSiedodano 1422 dni temu
i ta satysfakcja gdy w końcu się zemścisz na znienawidzonej osobie która okazała się być tylko zwykłym pazernym oszustem żerującym na twoim zaufaniu
oooooooookokdodano 1512 dni temu
Dobrze zrobiłeś! I radzę tej dziewczynie powiedzieć o tym ślubie bo potem będzie robić za pewne afere
TaNajPiekniejszadodano 1524 dni temu
xd
bakachidodano 1240 dni temu
Okropne. Gratuluję kreatywności i determinacji
twojzaufanykolegadodano 1090 dni temu
Wow brawo! I jak życie się ułożyło?
Tentaviadodano 1687 dni temu
Z jednej strony zemsta jak zemsta..
Ale z drugiej szkoda mi troche tej dziewczyny..upokorzona na oczach 250 OSÓB. Wyobrazam sobie co musiała czuć. Rozumiem, ze chodzilo o zdrade ale czy musialo byc az tak ostro... rozwiń komentarz
-17
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni