reklamy ukryte
reklamy ukryte
1312 dni temu
Należę do osób, które nie miały łatwego dzieciństwa. Nie znam swojego ojca, a matka była alkoholiczką i całe życie obwiniała mnie, za to że swoim życiem zniszczyłam jej młodość.

Dawno temu pogodziłam się z losem, przyzwyczaiłam się do życia jako osoba niekochana przez rodziców. Obecnie jestem dorosłą kobietą, mam kochającego chłopaka i własne życie. Przestałam tkwić w przeszłości. Ale jest jedna rzecz, której do niedawna nie mogłam się pozbyć - to koszmary. Często miewałam koszmary w nocy, które dręczyły mnie do tego stopnia, że budziłam się z krzykiem i nie mogłam spać.

Zawsze, kiedy zaczynam szarpać się we śnie, Wiktor jest przy mnie. Mój kochany chłopak śpi obok czujnie każdej nocy i reaguje na każde moje podrygiwanie. Kiedy budzę się z płaczem on przytula mnie i całuje. Wie, że nie lubię gdy pyta co mi się śniło. Dzięki jego bliskości i miłości, koszmary prawie zniknęły. Teraz pojawiają się sporadycznie i wierzę, że z jego pomocą pozbędę się ich na dobre. Dał mi coś, czego nigdy nie miałam - poczucie bezpieczeństwa.

Jego ramiona to najlepsze, co mnie dotychczas spotkało. Dziękuję.
186 10

pozostało 1000 znaków
taniepiwododano 1305 dni temu
Też mam koszmary, więc Cię rozumiem. Z tym, że kiedy mi się śnią, nie chcę, żeby mój chłopak mnie dotykał... To są koszmary na temat mojej przeszłości a kiedyś robiłam straszne, pod względem moralnym rzeczy i kied... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
deaf-onadodano 1309 dni temu
Ja również miałam koszmarny trwało ponad rok bo miałam trudny dzieciństwo przemoc i molestowanie a gdy po 18 lat poznałam chłopaka byłam z nim 5 lat trudne były dostanie bo on chciał być kobietą i również ... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni