reklamy ukryte
reklamy ukryte
1344 dni temu
Kłóciłem się z moją młodszą siostrą bardzo często. Wiecie jak to jest, rodzeństwo to często dokuczanie, sprzeczki i robienie sobie na złość. Bywałem chamski dla Kai, nie raz popisywałem się przed kumplami robiąc jej głupie dowcipy albo przezywając od szczyli.

Dzisiaj żałuję każdego złego słowa i złego uczynku w stronę mojej młodszej siostry, którą zawsze bardzo kochałem. To były tylko dziecinne docinki, ale tak naprawdę, była dla mnie bardzo ważną osobą. Poszedłbym za nią w ogień, ochronił przed największym złem. To była moja siostra, najbliższa rodzina. Mogłem się z niej śmiać, ale nikomu nie pozwoliłbym jej skrzywdzić.

Niestety nie zdążyłem obronić jej przed nieuchronnym losem. Kaja zachorowała i odeszła od nas kilka miesięcy temu. Do dziś nie mogę się pozbierać, a moi rodzice teraz widzą, jak bardzo była mi bliska. Dziękuję Bogu za czas, który mogłem z nią spędzić.

Bądź szczęśliwa, siostrzyczko.
235 7

pozostało 1000 znaków
deaf-onadodano 1343 dni temu
brak słow nie wiem co tu pisac po prostu smutne
konto usuniętedodano 1343 dni temu
:,(
mlodalegionistka1916dodano 1317 dni temu
wiem co czujesz. Ja rowniez pochowalam w maju siostre
GirlOnlinedodano 1318 dni temu
Oj, uważaj, bo jeszcze wejdzie na wyznajemy -.-
Ludzie! po co piszecie coś do ludzi, którzy nie żyją?!
-19
3 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni