reklamy ukryte
reklamy ukryte
1517 dni temu
Był to grudzień 2010.

Pierwszy raz w życiu pojechałam na harcerskie zimowisko, stres przed wyjazdem wręcz mnie pożerał, ponieważ wiedziałam, że będę tam jedną z najmłodszych osób. Wyjazd okazał się wcale nie być katastrofą, całe dni spędzaliśmy na stoku, gdzie byłam w swoim narciarskim żywiole, wracaliśmy pod wieczór i nawet nie miałam siły ani czasu zatęsknić za rodzicami.

Mówiłam, że wyjazd wcale nie okazał się być katastrofą? Faktycznie tak było.... DO CZASU.

Spaliśmy w salach po ok 15 osób na łózkach, czułam się nieswojo w nowym miejscu, więc codziennie w nocy budziłam się parę razy. Pewnej feralnej nocy obudziłam się jak zwykle, ale tym razem coś mi nie pasowało. Wszędzie zalatuje moczem, jest mi mokro, niewygodnie... mój mały dzięwięcioletni mózg przeanalizował dane i wystawił wniosek: ZSIKAŁAM SIĘ DO ŁÓŻKA.

Byłam pełna paniki, bo wiedziałam, że jak prawda wyjdzie na jaw, to nie będę miała życia. Po cichu wyskoczyłam z łóżka, zdjęłam spodnie od piżamy, skitrałam na dnie plecaka i założyłam zwykłe spodnie. Pozostała tylko sprawa materaca.

Chodziłam na palcach po całej sali, szukając rozwiązania, kiedy dosłownie na nie wpadłam. Przywaliłam nogą w łóżko mojej koleżanki Basi (której szczerze nie lubiłam) i nad moją głową pojawiła się zapalona żaróweczka zwiastująca diabelski pomysł. Basia była znana z tego, że ma tak mocny sen, że nic nie jest w stanie jej wybudzić z błogiego snu. Jak najostrożniej sturlałam ją z posłania na podłogę i podmieniłam materace. I z uśmiechem na twarzy, że nic mi nie grozi, położyłam się spać. Potem codziennie rano wymykałam się i wracałam na pobudkę, a gdy wszyscy pytali czemu jestem w spodniach, to odpowiadałam, że wstałam wcześnie i nie miałam co robić, to poszłam się umyć.

PS: Mój nikczemny plan wypalił i nikt mnie nie podejrzewał, za to Baśka została oskarżona za zsikanie się w posłanie. Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia.
185 5

pozostało 1000 znaków
xalcia102xdodano 1402 dni temu
Nie wpadłabym na to będąc w twojej sytuacji xD
1 odpowiedź
MusicLifeForeverdodano 1396 dni temu
geniusz złaaaa! xD
Olmaikadodano 1390 dni temu
Zostań mą mentorką xD
Julia12425dodano 1465 dni temu
Troche siara by była :D
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Tevokadodano 1382 dni temu
UCZ MNIE
Rencznikdodano 1385 dni temu
Nauczaj!!
ninixis22dodano 1230 dni temu
ucz mnie mentorze
xxKlaudia2004xxdodano 1326 dni temu
Ucz mnie
Katarzynka506dodano 869 dni temu
weź mnie pod swoje skrzydła i ucz mnie mistrzu :))
ktos_z_problemami_xxdodano 1186 dni temu
Ty niedobra... :D
kotlecikdodano 1355 dni temu
nie moglas przewrocic materaca do gory nogami? :P
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni