reklamy ukryte
reklamy ukryte
Wczoraj moja córka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka. Jest starszy od niej o 3 lata. Zaczęli się spotykać, gdy ona miała 14 lat, a on 17.

Ja i mój mąż nie byliśmy zadowoleni z tej różnicy wieku. Gdy chłopak skończył 18 lat, mój mąż zmusił ich do zerwania. Chłopak znalazł sobie inną dziewczynę, w swoim wieku.

Dziś moja córka ma 24 lata, a jej narzeczony 27. Czekali na siebie przez te wszystkie lata. Nigdy nie widziałam dwóch tak zakochanych osób.
184 4

pozostało 1000 znaków
Kolkaadodano 1447 dni temu
To jest właśnie ta jedyna i prawdziwa miłość..Mimo przeszkód, czekali na siebie. Nie ułożyli sobie na sile życia z kimś innym. Wszystkiego dobrego dla córki!! :)
Ajszadodano 1398 dni temu
Chyba w tym wypadku jestem wdzięczna swoim rodzicom, że są chociaż minimalnie tolerancyjni... Ja ze swoim chłopakiem jestem odkąd skonczyłam 14 lat, również jest starszy ode mnie o 3 lata, jesteśmy już ze sobą pon... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Kicia27dodano 1352 dni temu
Ty i Twoj mąż jesteście żałośnie śmieszni. Współczuję tylko Waszej córce tak nietolerancyjnych rodziców. 3 lata różnicy to aż taka tragedia? Naprawdę, brak mi słów.

Mój... rozwiń komentarz
Kotolaczkadodano 1359 dni temu
Z wyznania zrozumiałam, że kazaliście im zerwać dlatego, że był starszy. To chore.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Czapla1704dodano 1365 dni temu
Nie powinno się przerywać takiej miłości
Nikt_2016dodano 1282 dni temu
Jak można tak traktować własne dziecko?! Jesteście najgorszymi rodzicami, jeśli nie pozwalacie córce na szczęście! Między moimi rodzicami jest 14 lat różnicy i są szczęśliwi! A 3 lata to niezwykle mało!!
Anonimowaforeverdodano 1382 dni temu
Różnica 3 lat dużo czy mało? bo sama nie wiem ;-; Wszystkie moje kumpele uważają że dużo.
3 odpowiedzi
Damian2500dodano 1291 dni temu
Zmusić do zerwania.. chore.
piotr_dalej_pouczadodano 1040 dni temu
twój mąż to debil tyle w temacie
Anonimowa135dodano 1278 dni temu
Może 3 lata to mało, ale jest widoczna różnica pomiędzy 15-latką, a 18-latkiem. Wiadome, ze sie bali o własne dziecko. Nie rozumiem tej fali hejtu na rodziców

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni