reklamy ukryte
reklamy ukryte
1452 dni temu
Siedzieliśmy w niedzielę, późnym popołudniem, wraz z moim chłopakiem na kanapie. Zaczęliśmy dyskusję, co byśmy zjedli. Ja powiedziałam, że mam ochotę na coś niezdrowego i moglibyśmy kupić frytki, mięso, bułki, warzywa i sos i zrobimy domowe hamburgery. Oooo, to by dało radę... albo lasagne. Albo może sajgonki, jest trochę roboty, ale też tłuste i mam na to ochotę.

Mój facet powiedział, że nie, że on to by zjadł normalnego mielonego z ziemniaczkami i do tego buraki, albo ewentualnie zasmażana kapustka. Albo jeśli nie chcę robić mielonych, to np. spaghetti, ale takie na ostro, z dużą ilością pomidorów.

Odrzekłam, że w sumie fajnie, a na deser byśmy zjedli sobie lody albo zrobię tiramisu, tylko nie wiem, czy jest kawa, ale to się dokupi.

Postanowiliśmy, że pójdziemy do Biedronki. Ubraliśmy się, ja poszłam jeszcze umyć włosy, bo miałam "wczorajsze", mój facet w tym czasie wyszedł z psem. Wrócił i spytał, czy robimy duże zakupy i jedziemy autem, czy pójdziemy piechotą?

Zaproponowałam, żebyśmy poszli piechotą do Biedronki, bo to w sumie blisko.

Szliśmy niecałe 15 minut, dotarliśmy do sklepu, a po drodze powiedziałam jeszcze, żebyśmy kupili arbuza, to zrobię do popicia dobry koktajl.

Biedronka była od godziny zamknięta.

Wróciliśmy do domu i zjedliśmy chleb z masłem.
144 5

pozostało 1000 znaków
Kolkaadodano 1451 dni temu
Wyobrażam sobie Wasze uczucie i zawód :( :D Ja kiedyś miałam z chlopakiem identycznie :D narobilismy sobie ochoty na pizze w naszej ulubionej pizzerii ;) idziemy tam a tu kartka ,,urop" :D noo masakra :D musi... rozwiń komentarz
Aga_eldodano 1388 dni temu
ale pech
Olentyna234dodano 1404 dni temu
To nie mogliście pojechać gdzieś do innego sklepu lub do osiedlowego się przejść?
1 odpowiedź
Olewcjadodano 1408 dni temu
Nigdy jeszcze nie czytałam tak beznadziejnego wyznania
-45
4 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni