dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Z moją dziewczyną jesteśmy razem prawie 3 lata, planuj powoli oświadczyny.

Naprawdę ją kocham, bo dziewczyna jest jak ideał — stanowcza, raczej spokojna, aczkolwiek kiedy ma humorki jest jak ogień (i to w dobrym sensie), bywa odważna i da się z nią inteligentnie pogadać. Ogień, odwaga i humorki łączą się i gdy moja dziewczyna czegoś chce, bywa bardzo mściwa. Kilka tygodni temu udaliśmy się na wieczór kawalerski i stało się — zdradziłem moją ukochaną, choć żałuję i kompletnie nic nie pamiętam.

Dziewczyna, no nazwijmy ją A., dowiedziała się o tym, sam nie wiem jak. Błagałem ją, aby mi przebaczyła i udało się. Problem jednak w tym, że od tego czasu A. kontroluje mnie, dyskretnie sprawdza mój telefon i zmanipulowała jednego z moich przyjaciół, który kiedyś był nią zauroczony, aby "dla dobra naszego związku" mówił jej, czy coś zaszło.

A. nie wie, że dowiedziałem się o jej gierkach, ale zniosę to. Wiem, że jest bardzo nieufna i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Cześć, dzisiaj chcę napisać coś głównie do kobiet, ale również i mężczyzn. Kilkanaście lat temu poznałem kobietę, która później urodziła mi wspaniałą córeczkę. Ja po 8 latach od jej narodzin zdradziłem swoją żonę. Już na drugi dzień miałem wyrzuty sumienia, z tamtą skończyłem, a żonie wszystko powiedziałem. Była w szoku, ja zawsze nadopiekuńczy mąż, nigdy nie kazałem jej robić cięższych prac samemu, wręczałem ją z wszystkich obowiązków a teraz nagle zdrada, nawet nie dziwię się jej zdziwieniu.

Chciała rozwód. Robiłem wszystko, by do tego nie doszło, niestety po paru miesiącach nie byliśmy już małżeństwem, ale kontakt mamy do dziś dzięki naszej córce. Spotykam się z nią kilka razy w tygodniu a przy okazji z żoną, byłą żoną. Mam z nią kontakt raczej dobry, staraliśmy się na początku dogadać, żeby nasza córka patrzyła na nas normalnie i my też, a nie bojąc się, że nasze oczy się spotkają. Minęły od tego 4... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Wiele lat temu przestałam być nastolatką, nie sądziłam, że coś takiego jeszcze mnie spotka...
Mężatka z dość długim stażem. Dzieci, dom, pies... kura domowa, bo tak wyszło. Od lat duszę się w domu, w związku, który od lat istnieje tylko na papierze. Uzależniona finansowo od niego, totalnie wypalona.

Patrząc z zewnątrz - niby wszystko gra, ale tylko my wiemy jak bardzo w domu wieje chłodem. Wypaliło się wszystko, chcę odejść, uciec... ale jak?

Pojawił się ktoś. Przypadkowo. Niechcący... Bronię się, by nie popaść w obłęd, bronię się przed uczuciem, które nie ma prawa istnieć. Ja mam swoje zobowiązania, on swoje, jeszcze większe. Nie ma dla nas szans na wspólną przyszłość. Jest z całkiem innej bajki, z innego świata. Żadne z nas nie jest w stanie rzucić wszystkiego, jednak to, co między nami się wydarzyło, zburzyło nasze dotychczasowe życia. Chcemy być razem ale nie możemy, więc bronimy się przed tym uczuciem z całych... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Często hejtuje się dziewczyny, które zdradzają swoich facetów np. po pijaku, albo w ogóle na zdradę jest jakieś niemożliwe ciśnienie, jak tylko któraś się przyzna, to zaraz dramaty i wyzywanie od szmat. Tylko nikt nie zwraca uwagi na to, dlaczego kobieta zdradza. Jest takie powiedzenie, że "jak facet nie zje w domu, to zje na mieście", oznaczające to, że baby powinny dawać d*py, żeby utrzymać przy sobie faceta. I każdy to przysłowie cytuje i go to bawi, ale jak odwrócimy sytuację... co to za hipokryzja?

Ja zdradziłam swojego męża już niejeden raz, ale za każdym razem było to podyktowane tym, że nasze życie seksualne to kpina i żart. On też ma obowiązki małżeńskie, ślubował mi to, a nie chce tego robić, bo może, nie wiem, jestem już za gruba, żeby mu się podobać. To idę gdzie indziej.

Rozmawiałam z nim o tym wiele razy, ale on zdawał się nie widzieć problemu. Codziennie boli go głowa, albo szuka jakichś wymówek, żeby tylko nie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moja historia ma happy-end, choć jeszcze kilka lat temu myślałam, że skończyło się całe moje życie. Przejdźmy do konkretów.
Kilkanaście lat temu poznałam chłopaka. Ideał. Zakochałam się po uszy. Byliśmy razem 4 lata, planowaliśmy wspólną przyszłość. Mieliśmy też wspólnych znajomych. Wśród nich była moja przyjaciółka, Marta. Mimo, że miała swojego faceta, ciągle wychwalała mojego. Początkowo mi to nie przeszkadzało.

Jednak po pewnym czasie miałam głupie wrażenie, że próbuje mnie z nim skłócić, oddalić nas od siebie. Któregoś weekendu mój Michał poszedł na noc do pracy, a my ze znajomymi świętowaliśmy urodziny kumpla. Strasznie się wszyscy spiliśmy. Gdy szliśmy na autobus, by wrócić do domu jeden z kolegów prawie wyleciał na ulice pod jadący samochód. Złapałam go pod pachę i doprowadziłam do przystanku, gdy ten zaczął mnie całować. Szybko go odepchnęłam i odeszłam byle dalej, byle o tym zapomnieć.

Następnego dnia... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Poznaliśmy się pod koniec wakacji. Miałem wtedy przeczucie, że coś łatwo mi poszło. Przez desperację to zignorowałem. Jak tylko pamiętam, byliśmy szczęśliwą parą, wszystko było w porządku. Kłótni albo nie było, albo nie były poważne i godziliśmy się jeszcze tego samego dnia.
Zawsze starałem się o nią dbać i dawać z siebie wszystko dla dobra związku.

Niestety, ta sielanka skończyła się po ponad roku bycia razem, gdy dowiedziałem się o jej przeszłości. 2 lata temu, gdy miała trzynaście lat, krótko mówiąc, ostro flirtowała i pokazywała się obcym facetom na jednej z popularnych stronek. Gdy mi to wyznała, kazałem jej pokazać mi screenshoty tych rozmów. Te zdjęcia i filmiki. To wszystko wyglądało jak sen. Nie mogłem uwierzyć że moja mała niewinna księżniczka ma tyle za uszami. Po długich rozmowach wybaczyłem jej to, że przede mną to ukrywała. W końcu nie robiła tego, gdy już byliśmy razem.

Kilka tygodni temu wyjechała... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Byłam ostatnio świadkiem sceny, że karma naprawdę wraca.

Patrzyłem przez okno. Na podwórku bawiła się grupka... czytaj dalej
0 dni temu
Moja daleka ciotka jest taką typową Grażyną. W życiu nigdzie nie była, nie przeczytała żadnej książki od... czytaj dalej
0 dni temu
Wiecie, co to jest prawdziwa miłość?

Gdy przychodzicie w odwiedziny do rodziców swojej dziewczyny, przyszła... czytaj dalej
0 dni temu
Mój 23-letni brat dowiedział się właśnie, że tampony służą kobietom podczas okresu, bo do tej pory "widział... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy nie zdradzajcie swojego faceta. Nigdy. A podwójnie nigdy, jeśli jest artystą tatuatorem.

Do dziś spłacam... czytaj dalej

reklamy ukryte