dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Niespełna rok temu zakończyłam mój czteroletni związek z mężczyzną, którego bardzo kochałam, jednak on mnie zdradził i nie potrafiłam mu tego wybaczyć. Rozstanie z nim doprowadziło mnie wręcz do załamania nerwowego, musiałam chodzić na wizyty do psychologa. Pomogło, nauczyłam się żyć bez niego.

W październiku ubiegłego roku umówiłam się z koleżanką w kawiarni. Nasze spotkanie jednak przerwał jej telefon, dzwoniła pani z przedszkola, że jej synek ma wysoką gorączkę. Koleżanka biegiem wyszła, przeprosiła, a ja zostałam dopijając kawę sama. Po niedługiej chwili przysiadł się do mnie pewien mężczyzna. Tak, znałam go, mianowicie był to ojciec mojego ex (po rozwodzie, żeby nie było). Zapytał, co u mnie słychać, jak mi się żyje. Poruszył także temat mojego rozstania z jego synem i podsumował to słowami: "Debil nie wie, co stracił."

Rozmawiało nam się bardzo fajnie.

Tydzień później przyszedł do mnie do pracy (pracuję... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Przeczytałam wyznanie o 17-latce w ciąży i chcę się podzielić swoją historią. Skomplikowało mi się życie, ale zacznę od początku. Mam 18 lat, w tym roku będę miała 19, mieszkam razem z matką, która ma 35 lat, bo szybko mnie urodziła. Którejś nocy matka przyprowadziła z baletów faceta. Miał 31 lat. Mi też się spodobał, lubiłam z nim przebywać i rozmawiać. Z czasem zauważyłam ze jestem o niego zazdrosna i stała się nieprzemyślana rzecz, odbiłam go jej.

Wyprowadziliśmy się, matka nas znienawidziła. Brzmi patologicznie, ale wtedy on był dla mnie całym światem. Rzuciłam szkołę, bo on pracował tylko na drugie zmiany, a ja chciałam z nim jak najdłużej przebywać. Po kilku miesiącach, zaszłam w ciążę, a on kazał mi się wyprowadzić mówiąc, że już mnie nie kocha. Wtedy wyszło na jaw, że ma jeszcze dwójkę dzieci z dwiema innymi kobietami. Złamał mi serce i doszło do mnie, że chciał mnie tylko wykorzystać.

Spałam po... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Muszę coś z siebie wyrzucić, bo strasznie mi z tym źle. Zacznę od tego, że jestem młodą kobietą i od roku jestem mężatką. Z mężem spotykamy się od gimnazjum, więc już kupę czasu jak na nasz młody wiek. Mimo tego, że jesteśmy ze sobą tyle lat, naszemu związkowi bardzo daleko do ideału i to głównie z mojej winy. Co tu dużo mówić... głupia gówniara ze mnie była.

Szukałam ch*j wie czego mając u boku prawdziwy ideał. Zdradziłam go 7 razy, on o wszystkim wie i wybaczył mi to. Ja nie umiałam sobie tego wybaczyć i po paru latach, niezliczonych kłótni i łez postanowiłam odejść i pozwolić mu, żeby zaczął życie z kimś, kto na niego zasługuje. Po trzech miesiącach rozłąki, błagał mnie, żebym do niego wróciła, bo nie umie żyć beze mnie. Wróciliśmy do siebie, bo i ja nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Mimo tego ta historia nie kończy się "i żyli długo i szczęśliwie". Po tym jak wróciliśmy do siebie on mi się oświadczył i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Po dwudziestu latach małżeństwa i po odchowaniu dwóch dorosłych córek, żona powiedziała mi, że jest w ciąży z innym i że romans trwa już parę lat. Nie czułem złości, raczej ból, bo bardzo ją kochałem. Nie obchodziło mnie gadanie ludzi, że wychodzi za mnie tylko dla pieniędzy; mieliśmy wspólne konto i pozwalałem jej dysponować moimi zarobkami, które były zresztą paroktotnie większe od jej dochodów.

Cała rodzina mówiła mi tylko: "a nie mówiłam?", a znajomi doradzali zniszczyć ją w sądzie, ale ja tego nie chciałem. Bo patrząc na nią, nawet idącą pod rękę z tym drugim, nadal patrzyłem na nią z miłością. Dlatego oddałem jej połowę naszych wspólnych oszczędności, które w większej części były zarobione przeze mnie i zadeklarowałem w sądzie spłacić jej połowę wartości naszego wspólnego domu, który wybudowaliśmy za pieniądze moje i moich rodziców. Wszystko dlatego, że żona obecnego partnera mojej byłej żony oskubała go,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Od zawsze powtarzałam, że przeznaczenie istnieje, trzeba tylko się skupić, żeby dostrzec, jak ono działa.

Dzisiaj dostrzegłam to w osiedlowym markecie, kiedy odkryłem, że moja koleżanka z gimnazjalnej klasy pracuje jako sprzątaczka i myje podłogi w tym sklepie.

A czemu przeznaczenie? Bo kiedyś byliśmy parą, ale mnie zdradziła - znaczy że zawsze była stworzona tylko do tego, żeby trzymać kij. I do niczego więcej.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zmieniłam pracę na taką, w której bardzo spodobałam się szefowi. I to nie jakiemuś kierownikowi, tylko samemu właścicielowi. Przyjęłam się na produkcję jako pakowacz. W pierwszym tygodniu szef wizytował zakład. Spodobałam mu się i tak, że w następnym tygodniu trafiłam do biura. Praca marzeń - od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Spodziewałam się, że za taki awans, będzie ode mnie oczekiwał czegoś w zamian.

Ale było wręcz przeciwnie, był szarmancki, miły, obsypywał mnie komplementami. Udowodniłam, że jestem ogarniętą kobietą i zaraz awansowałam na jego sekretarkę, pilnuję terminów, przypominam o ważnych rzeczach, odbieram telefony itp. Szef próbuje mnie uwieść, ale robi to w wyważony sposób i małymi kroczkami przełamuje kolejne bariery. Za 5 miesięcy biorę ślub, ale mam coraz więcej wątpliwości, chyba już nie kocham narzeczonego. Mój przyszły mąż to robotnik bez perspektyw, nie mamy nawet własnego mieszkania i żyjemy na... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
dziś
Mój chłopak postanowił dziś ze mną zerwać. Zrobił to mówiąc mi, że "jestem jak jego była". Spytałam, co to... czytaj dalej
dziś
Przeżyłem dzisiaj naprawdę smutną chwilę. Przyszła do mnie kuzynka z dziećmi, córka ma 4 lata, a syn - 6.... czytaj dalej
dziś
Znalazłam poniższy tekst w komputerze męża, powinnam się zacząć obawiać? Dodam, że ma koleżankę z pracy,... czytaj dalej
dziś
Mój wieloletni partner odszedł ode mnie.

Przyczyna? Już tłumaczę.
Zdradziłam? Nie.
Kłóciłam się?... czytaj dalej
0 dni temu
Kilka dni temu zostałam wezwana na rozmowę w sprawie mojej córki i jej pracy na plastykę.

Młoda chodzi do... czytaj dalej

reklamy ukryte