dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Byłam z moim byłym chłopakiem prawie 2 lata, z przerwami. Obiecywał mi wierność po grób. Pewnego dnia przychodzę do niego, drzwi otwiera mi Pani Krysia - jego mama. Bardzo miła kobieta. Powiedziała mi, że Piotrek jest w pokoju i zaprosiła później na ciasto. Ja jak zawsze się zgodziłam.

Poszłam do ukochanego na górę. Otworzyłam sobie drzwi i co widzę? Widzę mojego chłopaka w samych bokserkach i moją koleżankę w bieliźnie, którzy się całują (!!!). Stałam tak chwilę, aż postanowiłam powiedzieć: "Ciekawe czy jest lepsza od tamtej, jak tam jej było... chyba Magda czy Marta. A, Piotruś, jeszcze jedno - koniec z nami".

Jak gdyby nigdy nic poszłam do Pani Krysi na ciasto. Siedziałam tak już z dobre 10 minut i rozmawiałam z Panią Krysią, gdy do kuchni wbiegł Piotrek i znowu zaczął mnie przepraszać. A ja? Zaczęłam się śmiać. To nie był pierwszy jego wybryk, więc już nie umiałam inaczej zareagować. Pani Krysia tylko zapytała: "Czy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam chłopaka od przeszło 2 lat. Na początku związku cholernie mi na nim zależało, zakochałam się po uszy - pierwszy raz w życiu. Nie układa nam się już długo. Nie robimy razem nic, poza zasypianiem i kłótniami.

Parę miesięcy temu poznałam pewnego mężczyznę, na początku była to zwykła znajomość, potem tylko wypad na koleżeńską kawę. Dopiero po tym spotkaniu zobaczyłam, jakim wspaniałym jest facetem. Zawsze pomocny, słucha i ma identyczne poczucie humoru. Spotkaliśmy się tak parę razy, aż w końcu przyszłam do niego, parę drinków - i stało się. Od 5 miesięcy jestem u niego codziennie (nie, nie tylko na seks), prowadzę podwójne życie, które bardzo mi się podoba.

Nie chcę zrywać z żadnym z nich, pierwszego nadal kocham i jest przystojny, drugi jest ideałem z charakteru, ale wyglądu to on nie ma. Dobrze wie, że mam faceta i pomaga mi utrzymać w tajemnicy nasze spotkania. On też ma dziewczynę od kilku lat, oboje wymyślamy plan,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zabrali mi prawko na 3 miesiące, więc straciłam mobilność. Problem w tym, że jestem zmuszona do prowadzenia życia łóżkowego z innym, o którym nie wie facet, z którym mieszkam. Przypominam, że jest to jego wina bo jest sierotą i nieudacznikiem a ja mam potrzeby i potrzebuję prawdziwego mężczyzny. Zmusił mnie do takich kroków.

Ale wpadłam dziś na genialny pomysł. Kupię GPS i zamontuję go mojemu facetowi w samochodzie. Nie żeby go kontrolować, ale żebym wiedziała, kiedy wraca z pracy do domu i żeby mój Alvaro, z którym będę się teraz spotykała u mnie w domu, miał czas wyjść, a ja się ogarnąć. Mój facet nic nie będzie wiedział, nie nakryje nas i wszyscy będą zadowoleni.

Jeżeli nawet coś nie zadziała i usłyszę auto przed bramą to zanim ją otworzy, zadzwonię do niego i każę mu wrócić do miasta i kupić mi jakąś pierdołę. Nie odmówi, bo ta sierota robi wszystko co chce.

Plan doskonały.
pozostało 1000 znaków
Mamy z mężem ostatnio nie po drodze, tzn. od kilku tygodni kłóciliśmy się o różne rzeczy i któregoś dnia przyuważyłam, że mąż jak się na mnie obrazi, idzie do sypialni i grzebie w szafce nocnej. Mamy duże łóżko, każde z nas ma swoją szafeczkę po swojej stronie łóżka. Nigdy tam nie grzebię, nawet jak sprzątam, bo po co - są tam jakieś krzyżówki, czytnik ebooków, u mnie to samo, nigdy nie podejrzewałam go o nic, nie musiałam sprawdzać, zresztą i tak bym tego nie chciała robić.

Niedawno jednak musiałam zmienić nastawienie, bo czułam, że coś nie gra. Kiedy tylko się pokłóciliśmy, on biegł do sypialni, siedział tam i kiedy zajrzałam kątem oka kilka razy zauważyłam, że grzebie w nocnej szafeczce. No nie mogłam tego zignorować, bo zbywał mnie, że "nic nie robi". Kiedy wyszedł do pracy, a ja miałam dzień wolny, poszłam do sypialni przegrzebać tę jego szafkę.

Zaglądałam i modliłam się, żeby to były świerszczyki. Niestety.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam najbardziej chorą historię, jaką czytaliście. Gwarantuję. Po pierwsze, muszę zacząć od tego, że z moją dziewczyną jestem krótko, bo dopiero kilka miesięcy, tak naprawdę poznaliśmy się jakiś rok temu. Przysięgam, że nie wiedziałem do niedawna, że ma rodzeństwo - jakoś tak ukryła ten fakt, już w sumie wiem dlaczego.

Jej siostra jest chora psychicznie, choć to mało powiedziane. To wariatka, opętana idiotka, której moja dziewczyna nie może znieść. Szkopuł w tym, że... to jej siostra-bliźniaczka. I ja się tego dowiedziałem, kiedy to jej siostra przyszła do mojego mieszkania z wizytą. Byłem przekonany, że to ona - moja dziewczyna. Znamy się krótko, uprawialiśmy seks dopiero kilka razy przez ten cały związek, bo nie mieszkamy ze sobą, ona rzadko bywa w moim mieście i nie mamy wielu okazji.

Przeleciałem jej siostrę. Zorientowałem się dopiero pod koniec wizyty, kiedy nocą chciała jechać do siebie, do rodziców - moja dziewczyna... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem w związku, a mam na boku innych facetów. Dlaczego to robię? Bo mój facet to życiowa sierota, nieudacznik i pantoflarz. Nie mogę od niego odejść i powód, dlaczego tak jest, zostawiam dla siebie. Nie mogę tego powiedzieć, ale naprawdę, nie mogę od niego odejść.

Ja potrzebuję emocji, namiętności, dobrego seksu, a w domu tego nie mam. To jest jego wina, że muszę go zdradzać. Gdyby był prawdziwym mężczyzną, to nie musiałabym tego robić, więc to on mnie do tego zmusił. Przeprasza mnie nawet za to, że ja mam zły humor i tak mnie tym niesamowicie denerwuje, że potęguje moją złość.

Kiedy każę mu iść w środku nocy na stację paliw po moją zachciankę, to idzie. Zabraniam mu wyjść z kumplami, słucha się. Wykonuje sam wszystkie prace domowe. Seks z nim jest beznadziejny, więc czasami wolę, żeby go nie było. Rozmowy, groźby - nic nie dają. Chciałabym, żeby mi pokazał silną rękę i kto tu rządzi, a w zamian za wszystko mnie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
dziś
Może powiecie, że zrobienie w jednym miesiącu prawa jazdy, a także patentu sternika jachtowego i skok na bungee to... czytaj dalej
dziś
Parę tygodni temu, stojąc na peronie i czekając na pociąg, podsłuchałam pewną rozmowę między dwiema... czytaj dalej
dziś
Nieraz czytałam o granicach “frywolności” miedzy partnerami w związku i szczerze - nie wierzę w żadne z nich.... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem studentem matematyki i, jak na studenta przystało, mam kupę notatek.

Pewnego dnia moja kobieta, po... czytaj dalej
0 dni temu
Miałam w życiu dwa szczęśliwe momenty. Oba w ciągu tego samego tygodnia.

Najpierw mój syn wstał o własnych... czytaj dalej

reklamy ukryte