dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
wczoraj
Moja była dziewczyna zaszła w nieplanowaną ciążę z 50-letnim obcokrajowcem, który, jak się okazało, ma kryminalną przeszłość, bogatą kartotekę i na dodatek ją leje.

Muszę dodawać, że to do tego kawalera uciekła, kiedy mnie zostawiała i że to z nim mnie zdradzała przez ostatnie tygodnie związku...? :)

Karma, pusta dziewczynko. Nie żal mi cię.
pozostało 1000 znaków
4 dni temu
Mój chłopak rzucił mnie, bo byłam "chorobliwie zazdrosna".

Tak bardzo "chorobliwie", że jego 2 inne dziewczyny na boku potwierdziły, że wobec nich też miał takie zarzuty :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moja dziewczyna zostawiła mnie dla innego faceta, właściwie to mnie z nim zdradzała, bo nie wierzę, że magicznie poznała go dzień po naszym rozstaniu - a tak mnie zapewniała.

Przyszła do mnie skruszona parę dni temu z prośbą, że chce jednak do mnie wrócić. Byłem zszokowany, zapytałem, dlaczego taka decyzja, na co ona szczerze, bez skrępowania odpowiedziała: "Bo ty zarabiasz o 1000zł więcej od tamtego, muszę jednak myśleć o przyszłości".

Jaja, co?
pozostało 1000 znaków
16 dni temu
Żyję ze straszną tajemnicą. Mam dwójkę dzieci - pięknego, czteroletniego synka i cudowną, siedmioletnią córkę. Z mężem dogadujemy się w porządku, raz lepiej, raz gorzej, ale kochamy dzieci, one kochają nas, mąż jest szczególnie zapatrzony w córkę, jest jego oczkiem w głowie.

Dlatego nigdy nie dowie się, że to nie jego córka. Jedna głupota, która rozwaliłaby losy rodziny, moje, męża, obojga dzieci. Trauma, kłótnie, płacz, rozwód, wyprowadzka i cierpienie dzieci. Wolę to dusić w sobie do śmierci, niż narażać wszystkich na taki stres przez mój jednorazowy wyskok prawie osiem lat temu.

Niech zostanie, jak jest.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
19 dni temu
Moja była dziewczyna dowiedziała się, że podczas zdrady zaraziła się wirusem HIV.

Przyszła mi się pożalić, bo "nadal jestem jej najlepszym przyjacielem", a ona nie wie, co teraz zrobić i że ten jeden skok w bok zaważył na jej całym dalszym życiu, że może jej jakoś pomogę, wesprę.

Powiedziałem jej, że po zdradzie zyskała HIV-a, ale coś straciła - rozum. Straciła go, skoro myśli, że mnie to jakkolwiek interesuje. I się rozłączyłem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
21 dni temu
Dziewczyna mojego kumpla przyznała się, że go zdradziła, ale zapewniała, że dziecko jest jego, że jednorazowy skok w bok wydarzył się dużo przed tym, jak zaszła w ciążę.

Uwierzył i jej wybaczył, dał szansę tej rodzinie, skoro zaraz miało pojawić się dziecko. I się pojawiło. Skośnookie.

Kumpel i jego dziewczyna są Polakami bez żadnych "wpływów".
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Zastanawialiśmy się z mężem jak sprawić, że dużo ludzi dowie się o tym, że znaleźliśmy 10 szczeniaków i nie... czytaj dalej
0 dni temu
W szkole moich dzieci organizowano charytatywną imprezę, każdy miał wymyślić sobie jakiś sposób zbierania... czytaj dalej
0 dni temu
Na moim osiedlu mieszka taki staruteńki, staruteńki dziadzio - ma na pewno z 90 lat. Zawsze uśmiechnięty, miły,... czytaj dalej
0 dni temu
Moja siostra naczytała się jakichś bzdur w sieci, sprała sobie mózg jakimiś głupotami dla nastolatek i... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy, przenigdy nie przyznam się nikomu, co jest moim największym hobby. Jestem 110-kilogramowym facetem, pracuję... czytaj dalej

reklamy ukryte