dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania szkoła
Urodziłam się ruda. Całą podstawówkę byłam prześladowana z tego powodu, nawet przez rudego chłopaka. Byłam bita i wyzywana przez rówieśników, a nauczyciele nic sobie z tego nie robili. Potem, w późnym gimnazjum, zaczęła się moda na bycie rudą. Nie jestem w stanie zliczyć, ile razy byłam łapana za tyłek przez oblechów w supermarkecie i przez rówieśników. Ponownie każdy, do kogo zwróciłam się o pomoc, machał na to ręką, bo chłopcy tak mają, że łapią za tyłki. Molestowanie? No co ty, przesadzasz, jesteś przewrażliwiona! Chłopcy/mężczyźni tak mają! To nic takiego, że obmacują cię na każdym kroku!

Na studiach zaprosił mnie na randkę chłopak tak przystojny, że nigdy nie myślałam, że ktoś taki zwróci na mnie uwagę. Spotkanie, za spotkaniem, wszystko szło w kierunku związku, kiedy przyznał mi się, że umówił się ze mną tylko dlatego, że jest fetyszystą rudych włosów i śniadej cery. Chciał się ze mną tylko przespać, bo mam... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Wczoraj w szkole na obiad było spaghetti z cebulą i kawałek pomidora. Powiedziałam kucharce, że nie lubię cebuli i pomidorów, a ta zaczęła krzyczeć, że "CO TO ZA WYCHOWANIE NIE JEŚĆ CEBULI, POLACY JĄ UWIELBIAJĄ". Cała stołówka zaczęła się że mnie śmiać, bo jak nie można lubić pomidorów i cebulki.

Gdzie ja żyję.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moje dziecko miało napisać opowiadanie na język polski inspirowane jakąś książką, którą czytali na lekcji. Wiecie, jakaś kontynuacja, albo coś takiego.

Adaś napisał opowiadanie o swoim dziadku, który mimo wieku "jest dalej sprawny" i zatytułował: "Stary człowiek i może".
pozostało 1000 znaków
9 dni temu
Jedyny przedmiot, z którym mi nie idzie w szkole, to fizyka. Jako że z ostatniego sprawdzianu dostałem 2, postanowiłem go poprawić.

Udało się. Poprawiłem.

Na 2+.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mnóstwo ludzi pisze wyznania, więc i ja napiszę. Mieszkam w Warszawie. Mam 15 lat i bardzo bogatych rodziców. Poznałam większość świata. Poruszam się najlepszymi samochodami. Jeżdżę po najlepszych hotelach i jadam najlepsze produkty, jakie tylko są. A mimo to - czuję się źle.

Moim rodzicom zależy wyłącznie na moich ocenach. Jestem fatalna z chemii. Autentycznie jej nie rozumiem. Mam rozszerzenia, żeby podwyższyć ocenę, ale nie dam rady wywalczyć 4. Tata zabije mnie za 3, więc mogę się pożegnać z najnowszym iPhone’m. Mam aktualnie iPhone’a 8. Wszyscy znajomi zazdroszczą mi rodziców i życia, a ja sama sobie nie zazdroszczę.

Wolałabym żyć skromnie i z rodzicami, którzy pamiętają, że też byli młodzi i nie mieli samych 6. Boje się im sprzeciwić, ale mam dosyć. Co powinnam według was zrobić? Proszę, pomóżcie!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Chciałabym podzielić się z wami moją historią, zaczęło się od liceum. Nowa szkoła, znajomi, nauczyciele. super fajnie. Klasy typowe jak wcześniej. Siadam z moją BFF z gimnazjum. Wychowawca czyta nazwiska i bierze osoby na środek i muszą one powiedzieć coś o sobie.

Byłam 5. na liście, więc idę. Cześć, nazywam się (moje imię), bardzo lubię rysować i uprawiać sport. Kiedy mówiłam o sobie widziałam, jak wszyscy kolesie patrzyli na mój dekolt (wtedy miałam mało odsłonięte) i tak minął 1 semestr szkoły.

Było ciepło maj, no i wycieczka, jak zwykle zajmujemy tył autokaru. Kiedy byliśmy na miejscu, było zajebiście, jezioro mega, a taras ogromny. Spacerowałam z BFF i przyjaciółką Karoliną dobrą godzinę, potem zobaczyłam, że od kilkunastu minut chłopacy z klasy idą za nami i patrzą na mój tyłek. Miałam przypływ energii, więc pobiegliśmy z dziewczynami do pokoju. W pewnym momencie zostałam sama, dziewczyny wyszły do biedry kupić... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Około rok temu uratowałam małego, trzytygodniowego szczeniaka przed uśpieniem. Przywiozłam go do domu i zaczęło... czytaj dalej
0 dni temu
Cześć, mam 15 lat i coś mam dzisiaj opowiem. Mam dziadka rolnika, który wraz z moim wujkiem prowadzi 40-hektarowe... czytaj dalej
dziś
Wyjeżdżam za granicę na tydzień. Spakowałem walizkę i wiedziałem, że mama coś tam wcisnęła, ale nie miałem... czytaj dalej
dziś
Mój brat myślał, że dziewczyny mają jedną "dziurkę" do wszystkiego - do robienia siku, do rodzenia dzieci, do... czytaj dalej
0 dni temu
Dzisiaj mieliśmy ostatnią w tym roku szkolnym historię.

Facet był na tyle genialny, że życzył nam udanych... czytaj dalej

reklamy ukryte