dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania szkoła
Cześć!
Tak jak możecie przeczytać w tytule, mam 14 lat (7 klasa) i jestem płaska jak deska. Serio! I to nie jak niektóre dziewczyny, które chcą się wyżalić, że mają mały biust. Ja tam praktycznje nic nie mam! Nie noszę nawet normalnego stanika, tylko topiki.

Źle się z tym czuję, bo nie mogę chodzić w obcisłych rzeczach i jest mi dość niezręcznie na basenie (na szczęście nie mamy już szkolnego basenu). Jak przebieramy się w szatni na WF, to też czuję się tak obco. Macie może jakiś lepszy sposób niż czekanie, aż mi coś urośnie?

Wiem, że mam jeszcze czas, że mi może urosną, ale ja nie chcę, żebym w liceum wyglądała na 10 lat. Albo ktoś mi powie, dlaczego z takim opóźnieniem dojrzewam?

Jakby to coś dało, to mam 155cm i ważę 37kg.

Proszę, pomóżcie, a jeśli nie macie rad, to pomińcie to wyznanie i nie hejtujcie.

Pozdrawiam :)
pozostało 1000 znaków
3 dni temu
W szkole śmiali się ze mnie, że mam długi język, który często wywalałem z buzi, kiedy się zastanawiałem, dostałem ksywę "Węgorz", zupełnie bez sensu, ale ktoś uznał, że pasuje. Byłem z tego powodu wyśmiewany, język był moim kompleksem i utrapieniem.

Do czasu poznania mojej pierwszej i jednocześnie obecnej dziewczyny.

Ona nie narzeka.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jest w mojej klasie jeden chłopak, nazwijmy go Tomek. Przyszedł do nas rok temu i od razu widać było, że coś jest z nim nie tak. Często zamyślał się robiąc zeza, mówił w taki dziwny sposób. Nie był opóźniony w rozwoju czy coś, po prostu był... inny. Koledzy z klasy natychmiast to podłapali i zaczęli się z niego cały czas nabijać, dziewczyny też chichotały pod nosem. Było mi go żal i nie chciałam być wredna jak większość, więc po prostu zachowywałam się neutralnie.

Jak zagadywał, to byłam miła i zwyczajnie odpowiadałam, co w późniejszym czasie okazało się okropnym błędem. Albowiem nasz Tomek chyba nie przywykł do takiej empatii i zaczął się do mnie strasznie przyklejać. Gadał do mnie całe przerwy, chciał, żebyśmy siedzieli razem na lekcjach, odciągał mnie od moich przyjaciół. Powinnam być asertywna i jakoś to zastopować, ale nie potrafiłam. Tłumaczyłam sobie, że cały czas go odtrącano, dlatego się tak zachowuje i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
4 dni temu
Moja koleżanka ze szkoły była zaskoczona, że kochanie się na żywca powoduje ciążę.

Już drugi raz. Ledwo skończyła 18 lat.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Przyjechałam do nowego ucznia udzielić korepetycji z matematyki. Rodzice zostawili mnie z nim samym w domu, chłopak ma 9 lat, więc w sumie luz, dam radę.

Pierwsze zdanie, które wypowiedział na mój widok: "Nie będę cię szanować. Pomyśl, czy warto ryzykować życie i ze mną zostać".

To była najdziwniejsza chwila w moim życiu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Właśnie przeczytałem artykuł, gdzie ZNP chce podwyżki, najpierw we wrześniu 15%, a później w styczniu 15%. I oczy przecieram ze zdumienia. Niby tacy wykształceni, tyle lat się szkolili i chyba jedyną wiedzą, jaką posiadają, to ta z książek. Bo inteligencji za grosz nie posiadają.

Wiecie, ile ludzi może jedynie pomarzyć o strajku? Ile ludzi pracuje za najniższą krajową i jeśli zobaczą podwyżkę o 10 zł to cieszą się jak głupi, bo jeśli podniosą głos, to stracą pracę? Mówicie, że mogli także szkolić się w tym kierunku, iść na studia. Otóż, rzeczywistość jest inna. Skoro jesteście tak obyci, powinniście wiedzieć, że nie każdego stać, nie każdy ma predyspozycje do tego. Owszem, macie odpowiedzialną pracę. Każdy ma w jakimś stopniu odpowiedzialną pracę. Co ma powiedzieć np. pielęgniarka, która zarabia ok. 2500 zł za tak ciężką pracę, która jest (i tu każdy się zgodzi) cięższa od waszej. Co ma powiedzieć ratownik,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Kupiłem mojej dziewczynie kolorowanki antystresowe, bo jest nerwusem i pomyślałem, że takie zajęcie ją... czytaj dalej
0 dni temu
Zamieniłem stukilogramową, nieatrakcyjną żonę na taką, która waży 50 kilogramów, tryska energią i jest... czytaj dalej
0 dni temu
Strajkujecie? Strajkujcie. Każdy chce zarabiać dużo.
Ale podczas tego strajku pokazaliście, że nauczyciele nie... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna powiedziała, że Wielkanoc to święto jak każde inne i zażyczyła sobie prezentu od zajączka.... czytaj dalej
0 dni temu
Wczoraj późnym wieczorem napisałam na tej stronie wyznanie o tym, że mam mdłości, boli mnie brzuch, że spóźnia... czytaj dalej

reklamy ukryte