dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania szkoła
W domu nigdy nie było lekko. Moi rodzice są bardzo porządnymi ludźmi, ale niestety, mama została pewnego dnia zwolniona z pracy, ponieważ jej szef zbankrutował, a tata jest hydraulikiem. Pewnego dnia okazało się, że mama jest w ciąży. Wpadli, mama brała tabletki antykoncepcyjne, ale zawiodły, trudno. Bardzo byłam dumna z reakcji taty, nie zdenerwował się, pomimo ciężkiej sytuacji materialnej powiedział, że poradzimy sobie, a ja wiedziałam, że będę miała dodatkowy obowiązek.

Gdy malutka przyszła na świat, miałam już skończona 16 lat, akurat na całe szczęście był koniec roku szkolnego, więc poszłam do pracy do pobliskiego empiku. Fajna praca, zarobki również.
Wakacje dobiegły końca, moja pracowita mama postanowiła, że ona idzie już do pracy, bo nie może zostawić rodziny w takim stanie, a małą będzie zajmowała się babcia. Tak też się stało. I to jest taki wstęp, który ma wiele wspólnego z tym, co zaraz opowiem.

Nie miałam w... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Tytułem wstępu chciałbym powiedzieć, że prawidłowość, o której opowiem działała kilka lat temu, czyli jak byłem nastolatkiem. Mieszkałem wtedy w Poznaniu, czyli nie jakiejś małej miejscowości gdzie dziewczyny nie miały wyboru. Tak, to wyznanie będzie o tym, jak podrywałem laski mając problemy z cerą, niezbyt urodziwą twarz i zaburzenia psychiczne.

Byłem bardzo dobrym matematykiem. Zarówno wtedy, jak i teraz cechuje mnie bardzo wysoka inteligencja i atletyczna sylwetka. I to w sumie tyle z moich zalet.
Dobrze, do rzeczy: kiedyś mówiłem (w gimnazjum) - dziewczyny dzielą się na 2 typy: te, które ślubowały wieczne dziewictwo i takie, które są łatwe - dla mnie. Podczas swojej drogi gimnazjalnej zmieniałem szkołę, ponieważ nie zdałem z polskiego (matematyka to nie wszystko). I gdy przyszedłem do nowej szkoły z wcześniej przytoczonym stwierdzeniem, wszyscy zaczęli się śmiać. Dosłownie wszyscy. Łącznie z nauczycielem.

Jakie było ich... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
5 dni temu
Może to was będzie bawić, ale wierzę w prawdziwą miłość. Moją dziewczynę poznałem w 2 klasie gimnazjum, miała piękne oczy, zobaczyłem, jak dosiada się do ławki, bo przyszła jako nowa do klasy i poczułem ukłucie w sercu. Zagadałem, tydzień później chodziliśmy już za rękę, nie widziałem poza nią świata.

Rodzice nabijali się z mojej "gimnazjalnej miłości", znajomi, w późniejszym wieku, wyśmiewali mnie, że nie korzystam z życia, tylko wlokę ze sobą wszędzie tą moją dziewczynę, że nie popróbuję, nie posmakuję innych dziewczyn, nie wiem, co tracę.

Nie straciłem nic, a przede wszystkim - miłości mojego życia. Mamy teraz prawie po 30 lat, za dwa tygodnie rodzi nam się pierwsza córka. To naprawdę jest możliwe. Każdemu życzę, żeby przeżył coś takiego.
pozostało 1000 znaków
Drodzy politycy,
Rozumiem, że chcecie oskubać nas z całej kasy, mimo że i tak zarabiamy średnio 1500 zł na rękę, ale to, co się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. To mnie nie denerwuje. To mnie wku*wia. Dajecie 500+ , stypendia, dacie w tym roku 300+ dla większości to dla pasożytów bez pracy, którzy czekają tylko, aż państwo przeleje pieniążki, a oni będą mogli dupę wystawić na słońcu i cały dzień się wylegiwać "bo im się należy".

I taka Karyna z Sebixem będzie jeszcze w sklepie robić awantury, bo człowiek wymęczony po 8/12h pracy stoi w kolejce z chlebem w ręce i nie chce jej przepuścić. Ale wracając do sedna. "CUDOWNIE" marnujecie NASZE pieniądze. PODATNIKÓW, KTÓRZY W WIĘKSZOŚCI HARUJĄ JAK WÓŁ. Weszła nowa podstawa programowa, a wraz z nową podstawą programową nowe podręczniki. Oczywiście, te z poprzedniego roku nie mogą być, bo przecież różnią się tylko i wyłącznie rokiem wydruku. KSIĄŻKI MUSZĄ BYĆ NOWE, BO MEN... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
10 dni temu
W mojej szkole zorganizowano apel ku pamięci mojej zmarłej koleżanki. Popełniła samobójstwo skacząc przez okno.

Dyrektorka chcąc metaforycznie powiedzieć o tym, że zawsze jest wyjście z jakiegoś problemu, palnęła: "Kiedy Bóg zamyka drzwi, to zawsze otwiera okna". Miło.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zanim mnie ocenicie, wysłuchajcie mojej historii...

Chodzę do małego technikum w dużym mieście, idę teraz do 2 klasy na profilu informatycznym. W ogóle nie odnajduje się w klasie, z początku wszystko było fajnie, byłem lubiany przez wszystkich, ale po jakiś 3 miesiącach osoby z klasy zaczęły nabierać do mnie uprzedzeń z nie do końca zrozumiałego przeze mnie powodu, uważają że jestem dziecinny i nie potrafię się zachowywać jak na swój wiek.

Bardzo mnie to przytłacza, było nawet kilka nieprzyjemnych sytuacji, np. na godzinie wychowawczej, gdy omawialiśmy wigilię klasową, gdy zaproponowałem zamówienie pizzy, jeden z dawnych kolegów przy nauczycielce powiedział, że mi "wykurwi". Jedyną reakcją nauczycielki było przesadzenie mnie do pierwszej ławki oraz upomnienie, żebym nie denerwował kolegi.

Pod koniec roku szkolnego sytuacja była na tyle beznadziejna, że wychowawczyni zorganizowała spotkanie z pedagogiem, które trwało 3 godziny, przez... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Byłam ostatnio świadkiem sceny, że karma naprawdę wraca.

Patrzyłem przez okno. Na podwórku bawiła się grupka... czytaj dalej
0 dni temu
Moja daleka ciotka jest taką typową Grażyną. W życiu nigdzie nie była, nie przeczytała żadnej książki od... czytaj dalej
0 dni temu
Wiecie, co to jest prawdziwa miłość?

Gdy przychodzicie w odwiedziny do rodziców swojej dziewczyny, przyszła... czytaj dalej
0 dni temu
Mój 23-letni brat dowiedział się właśnie, że tampony służą kobietom podczas okresu, bo do tej pory "widział... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy nie zdradzajcie swojego faceta. Nigdy. A podwójnie nigdy, jeśli jest artystą tatuatorem.

Do dziś spłacam... czytaj dalej

reklamy ukryte