dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania smutne
W domu nigdy nie było lekko. Moi rodzice są bardzo porządnymi ludźmi, ale niestety, mama została pewnego dnia zwolniona z pracy, ponieważ jej szef zbankrutował, a tata jest hydraulikiem. Pewnego dnia okazało się, że mama jest w ciąży. Wpadli, mama brała tabletki antykoncepcyjne, ale zawiodły, trudno. Bardzo byłam dumna z reakcji taty, nie zdenerwował się, pomimo ciężkiej sytuacji materialnej powiedział, że poradzimy sobie, a ja wiedziałam, że będę miała dodatkowy obowiązek.

Gdy malutka przyszła na świat, miałam już skończona 16 lat, akurat na całe szczęście był koniec roku szkolnego, więc poszłam do pracy do pobliskiego empiku. Fajna praca, zarobki również.
Wakacje dobiegły końca, moja pracowita mama postanowiła, że ona idzie już do pracy, bo nie może zostawić rodziny w takim stanie, a małą będzie zajmowała się babcia. Tak też się stało. I to jest taki wstęp, który ma wiele wspólnego z tym, co zaraz opowiem.

Nie miałam w... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
wczoraj
W pewnym okresie mojego życia myślałam, że nie może być gorzej. Choroba nowotworowa, śmierć mamy, redukcja w firmie. Było naprawdę źle. A później, gdy do wszystkiego dołączył mój narzeczony, który mnie rzucił, czułam, że nic mnie tu nie trzyma. Że sznur to jedyne wyjście, żeby przestać budzić się i zasypiać z płaczem.

I wiecie, co mi pomogło? Pies. Wzięłam kundelka ze schroniska, starego, wrednego, który przez pierwsze kilka dni w domu nawet na mnie nie spojrzał. Ale później coś w nim pękło. Zimny nos na mojej twarzy, gdy spałam, nieśmiały ogonek, gdy płakałam, wciskanie mi łba w rękę, kiedy było mi źle. I ten wzrok. "Ja cię rozumiem", "docieramy się, poczekaj jeszcze".

Maks ma teraz 11 lat i najszczęśliwszą panią na świecie. Uwierzcie - warto było.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Wczoraj wracałam od koleżanki do domu. Było już dość późno, około północny. Są wakacje, więc często wracam od niej o podobnej porze, bo zawsze potrafimy się zasiedzieć. Tym razem ona jednak nie mogła mnie odprowadzić, więc jak najszybciej starałam się przejść te kilka przecznic dzielących nasze domy. Nagle usłyszałam zbliżające się z przeciwnej strony kroki.

Wiadomo, gdy jest się samemu w uliczce między blokowiskami o tej porze, to nie jest to najmilsze uczucie. Serce zaczęło walić mi w piersi, ale starałam się pocieszać, że tylko niepotrzebnie wymyśliłam najgorsze scenariusze. Wyciągnęłam jednak telefon, by zadzwonić do koleżanki, bo zawsze to pewniej, jak się z kimś rozmawia przez telefon. Zatrzymałam się na chwilę, by wyjąć telefon i w tym samym momencie zza zakrętu wyszedł chłopak. Ułożyło mi. Był to przyjaciel mojego starszego brata, który często przesiaduje u nas w domu. Domyśliłam się, że właśnie stamtąd... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Apel do wszystkich rodziców, którzy są nadopiekuńczy.
Nie wiem, co macie w głowach zakazując wszystkiego, co się da swoim dzieciom, ale uwierzcie - nie wyjdzie wam to na dobre. Jestem 23-letnią kobietą, więc zakazy i nakazy miałam kilka lat temu, natomiast niesmak do rodziców przez te wszystkie akcje, które robili, pozostał do dzisiaj.

Otóż od zawsze było wszystko zabraniane. Nie mogłam tyle, co swoi rówieśnicy, przez co wiele razy traciłam znajomych. Straciłam kilka dobrych koleżanek, bo nie rozumiały mojej sytuacji w domu, a morze wylanych łez było niemalże codzienne. Było mi strasznie przykro, że jestem odrzucana od moich koleżanek i kolegów, ale oni nie rozumieli i z biegiem czasu ja też nie rozumiałam. Będąc w gimnazjum nie odczuwałam tak tego aż bardzo, idąc do liceum zaczęłam zauważać tak naprawdę co się dzieje. Byłam przerażona tym wszystkim, moi znajomi wyjeżdżali na wakacje, a ja dalej mogłam być tylko w domu, ewentualnie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem z moim mężem już 2 lata i przyznam, że to, co się dzieje w naszym małżeństwie, to jakiś pieprzony żart. Mój mąż robi to ze mną wtedy, kiedy poczuje pragnienie. Najgorsze jest to, że nawet jak jesteśmy w miejscach publicznych, to również ma ochotę na seks i robi to bez wahania.

Ostatnio robiliśmy razem zakupy w sklepie, już miałam płacić, a on nagle wyciąga swoje przyrodzenie ze spodni, podnosi mi sukienkę i we mnie zaczyna wkładać. Ludzie się patrzą, ja stałam tyłem do niego więc poczułam dopiero gdy zaczął to robić. NO JAPITOLE, KTO JEST NORMALNY, ŻEBY ROBIĆ TO W SKLEPIE?! W domu robi to samo i to nawet przy jego rodzicach, bez pytania, czy chcę i mam ochotę. Po prostu wyciąga swoje przyrodzenie ze spodni i zaczyna mi wkładać. Ma doskonałą okazję, bo nigdy zazwyczaj nie noszę spodni, tylko spódniczki i krótkie sukienki. Jak zasypiam wieczorem osobno, tak w nocy czuję, jak znowu to ze mną robi a później zasypia we mnie.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Cześć. Mam 20 lat, od ponad roku jestem w związku z moim chłopakiem. Jakiś czas temu, bardzo chciałam zrobić sobie tatuaż. Chłopak był sceptycznie nastawiony, delikatnie mówiąc. Powiedział, że jeśli zrobię jakikolwiek tatuaż, zrywa ze mną i nie ma opcji, że będzie z kimś wydziaranym (źle mu się to kojarzy). Było między nami sporo kłótni i pewnego dnia pomyślałam, że zrobię ten tatuaż, żeby dał mi w końcu spokój, miałam go dość. Rozstaliśmy się ze względu na dziarę.

Ale niestety, po pół roku z tatuażem na przedramieniu dalej go kocham... rozmawiamy, spotykamy się. Po tak długiej przerwie, jakby jej w ogóle nie było. Powiedział, że mam usunąć tatuaż. Inaczej mogę pożegnać się z nim na zawsze. Z jednej strony wiem, że go kocham, ale miałam w planach już kolejne dziary. Z drugiej, chcę być z nim. Ale mam wybór: tatuaże lub on. Nie mam pojęcia co robić... co, jeśli usunę tatuaż, a on mnie zostawi? Bo poda inny powód?... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Byłam ostatnio świadkiem sceny, że karma naprawdę wraca.

Patrzyłem przez okno. Na podwórku bawiła się grupka... czytaj dalej
0 dni temu
Moja daleka ciotka jest taką typową Grażyną. W życiu nigdzie nie była, nie przeczytała żadnej książki od... czytaj dalej
0 dni temu
Wiecie, co to jest prawdziwa miłość?

Gdy przychodzicie w odwiedziny do rodziców swojej dziewczyny, przyszła... czytaj dalej
0 dni temu
Mój 23-letni brat dowiedział się właśnie, że tampony służą kobietom podczas okresu, bo do tej pory "widział... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy nie zdradzajcie swojego faceta. Nigdy. A podwójnie nigdy, jeśli jest artystą tatuatorem.

Do dziś spłacam... czytaj dalej

reklamy ukryte