dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania smutne
Mój syn wychowuje się bez ojca i chociaż bardzo się starałam, to gdzieś popełniłam błąd. Inne dzieci wchodzą mu na głowę i chociaż serce mi się kraje, kiedy o tym myślę, to zrobiłam z syna mięczaka. Przez chwilę w moim życiu pojawił się facet i teraz rozumiem, że te wszystkie wartości, które mu wpajał, a które ja krytykowałam i przez które m.in. rozstaliśmy się, były słuszne.

Wiem, jak straszne są dzieci, bo sama pamiętam czasy szkoły i nie chcę, żeby moje rodzone dziecko skończyło jako szkolne popychadło, nie zniosłabym tego. Nie potrafię nauczyć syna pewnych zachowań, jakich nauczyłby go facet i nie chcę mu szukać na siłę ojca, ale chyba będę musiała.
pozostało 1000 znaków
wczoraj
pierwszy raz nocowałam u mojego narzeczonego - dopóki nie byliśmy po zaręczynach, jego rodzice nie zgadzali się na to, ale mój M od dłuższego czasu ich namawiał i w końcu odpuścili. Cieszyłam się bardzo na te kilka chwil spędzonych wspólnie, w jednym łóżku. Oczywiście nie mieliśmy zamiaru być grzeczni tej nocy, a ja chciałam, żeby ta nasza noc była idealna, więc zabrałam ze sobą tonę mazideł, żeby super wygładzić i nawilżyć skórę. Między innymi zabrałam peeling na bazie oleju kokosowego, bo świetnie wygładza mi nogi, wypiękniłam się i zadowolona opuściłam łazienkę.

Po mnie pod prysznic poszedł teść, pierwsze co zrobił po wejściu pod prysznic, to wypierdzielił się na tłustej plamie oleju, jaką zostawił mój ekstra peeling.

Karetka zawiozła go do szpitala, miał krwiaka i robili mu trepanację czaszki. Od 3 dni leży na intensywnej terapii.

To chyba była moja ostatnia noc tam. I to chyba BYŁ mój narzeczony.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
4-letnie dziecko mojego faceta rujnuje mi życie. Jego była nie daje nam spokojnie żyć. Mój facet chyba też ma mnie gdzieś, skoro nie widzi tego, jak mnie to wszystko wykańcza. Więc morał z tego taki: nigdy, przenigdy nie związujcie się z facetem, który ma dziecko. Nawet jak będzie wyglądał jak George Clooney, to się nie oglądajcie. 3 lata wyniszczyły mnie doszczętnie, a postarzałam się chyba o 8.

Pozdrawiam mojego ukochanego, a jego byłej grubej wiedźmie z pozdrowieniami pokazuję środkowy palec. Mam nadzieję, że jest na tyle rozgarnięta i czyta Wyznajemy, ale wątpię, że na tyle mądra, żeby skojarzyć fakty.

P.S. Serio, nawet jak będzie tak przystojny, że aż piękny, to też stanowcze NIEEEEE! Nie róbcie tego sobie.

Rozczarowana, wykończona, zrezygnowana kobieta. CHYBA PRZESTAŁAM WIERZYĆ W MIŁOŚĆ.
pozostało 1000 znaków
Od zawsze miałam przewalone, w podstawówce się ze mnie śmiali, przez pewien okres w gimnazjum też, nawet w liceum, ale wtedy już to się zmniejszyło. Zawsze w domu się nie przelewało, tata alkoholik od którego się wprowadziliśmy, mama? Mogła mieć lepsze życie, ale nie chciało jej się ani zdać matury ani pójść na studia, mimo możliwości, miałaby załatwioną pracę, po znajomości w świetnych warunkach i oczywiście, lepiej płatną niż teraz, najniższa krajowa.

W domu nigdy nie ma na nic i wszyscy mają wszystko głęboko. Z domu robią oborę, znoszą pełno rupieci, mimo że są zbędne, nawet bardzo, coraz częściej lodówka jest pusta, a oni? Siedzą tylko wiecznie przed telewizorem, jak nie pracują, albo palą papierosy przy tym zadymiając całe mieszkanie. Nie miałabym nic za złe mamie, gdyby potrafiła to normalnie powiedzieć. Zamiast tego krzyczy i mnie wyzywa, jej najpopularniejszym tekstem na to, że lodowka jest pusta albo nie ma pieniędzy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam beznadziejną pracę, beznadziejne wykształcenie i beznadziejny charakter. Z takiej mieszanki wychodzi tylko to, że całe swoje życie haruję za grosze, za granicę nie wyjadę, bo nie znam żadnego języka, jestem skazana na wegetację za 2 tysiące maks. W pewnym momencie postanowiłam sobie "dorobić" i zaczęłam wystawiać różne rzeczy na portalach ogłoszeniowych. Raz nie wysłałam dziewczynie spodni, a ona o nich w ogóle zapomniała, zarobiłam więc podwójnie, bo później sprzedałam te spodnie drugi raz. I coś mnie podkusiło, żeby zrobić tak raz jeszcze, i kolejny, i kolejny... i wyobraźcie sobie, że się udaje. Ciągle.

Wystawiam jakąś rzecz i sprzedaję ją np. dziesięciu dziewczynom. Dziewięć każe oddać pieniądze, ale zawsze ta jedna zapomni, że w ogóle coś kupiła - i na tym zarabiam. Wystawiam jakieś nieistniejące produkty w niskich, atrakcyjnych cenach, biorę zdjęcia z neta, czekam na przelewy, a potem udaję, że produkt się zniszczył,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mój problem jest taki, że chłopak, w którym się zakochałam i któremu ufałam, rozesłał moje nudesy po całej szkole. Wrzucił je z fejkowego konta na grupę klasową, a potem to już poszło. Widać na tych zdjęciach, że to jestem ja, kawałek mojej buzi, moje charakterystyczne włosy. Dosłownie wszyscy wiedzą już, jak wyglądam nago, a ja mam dopiero 15 lat.

Tak, wiem, powiecie, że trzeba było nie wysyłać, ale czy ja mogę coś z nim teraz zrobić? On też ma 15 lat, mogę go podać np. o gwałt, żeby po prostu za to odpowiedział? Chcę jak najbardziej mu zaszkodzić.

Nie mówcie, jaka byłam głupia, że wysłałam mu takie zdjęcia, bo to doskonale wiem. Zakochana i głupia, tak, ale co się stało, to się nie odstanie, teraz pytanie brzmi - jak go udupić? Nie mogę powiedzieć tego oczywiście rodzicom, bo mnie chyba wydziedziczą, szkoła też nie wchodzi w grę, chcę od razu iść na policję albo do prokuratury, tylko jak się za to zabrać? Pomóżcie...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
dziś
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Mam zarost, którego powinni mi wszyscy zazdrościć. Broda czarna, mocna, wąs bujny, rośnie naprawdę ekspresowo, w... czytaj dalej
dziś
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam... czytaj dalej
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym... czytaj dalej

reklamy ukryte