dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
Mam 19 lat i dopiero niedawno rozpoczęłam życie seksualne z moim chłopakiem. Mam taki problem, że niezależnie od tego, jak byśmy tego nie robili, moja Bożena furkocze jak stary traktor. Nie mogę tego znieść, szczególnie że mój chłopak jest trochę dziecinny i jego to strasznie bawi. Kochamy się, nagle słychać takie wstrętne prukanie jak z chlewu, a on wybucha śmiechem i cały nastrój znika, nie daję z tym rady.

Nie jestem przecież jakaś, że tak powiem, rozklepana, bo dopiero niedawno zaczęłam to robić, mój chłopak ma normalny rozmiar przyrodzenia, no zupełnie nie wiem, z czego to wynika. Ja wiem, że podczas kochania się mogą wystąpić jakieś odgłosy, no ale błagam, żeby takie prukanie jak po fasoli? Takie głośne i wstrętne, no po prostu nie mogę tego znieść. Próbowaliśmy jakoś inaczej się ustawiać, żebym się nie zapowietrzała, ale nic z tego, prukam jak wentyl od starego traktora. Można oszaleć.

Najgorzej, że jego to tak... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Moja dziewczyna ma w swojej książce kucharskiej z wypiekami nietypową zakładkę. Kiedy ma ochotę na muffiny albo brownie, otwiera książkę, z której wypada zdjęcie - jej zdjęcie z czasów, gdy ważyła 110 kilogramów. I od razu odchodzi jej ochota na słodkie, bo teraz waży 50.

Szanuję taktykę.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Cała moja rodzina ma blond włosy i niebieskie oczy, podobnie z resztą, jak rodzina mojej dziewczyny i ona sama. Nasze dziecko ma dość ciemną karnację, wręcz oliwkową, a do tego ciemne oczy.

Zupełnie jak "To Tylko Kolega z Pracy" mojej dziewczyny. Czysty przypadek. Prawda?
pozostało 1000 znaków
Moja mama spytała mojego syna, a swojego wnuka, co chciałby dostać na urodziny, które ma lada moment. Młody odparł bez zastanowienia: "E-papierosa i jakieś mocne liquidy".

On ma 9 lat.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
dziś
Dostałam od znajomych ksywę Wrona i byłam przekonana, że chodzi o to, że to jakaś pochodna od nazwiska, które też jest trochę "ptasie". Po dwóch latach posiadania tej ksywy koleżanka po pijaku zdradziła mi, o co chodzi.

No cóż. Nie wiedziałam, że moja kredka do brwi jest AŻ TAKA czarna.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem 21-letnim facetem, który jest singlem i jest szczęśliwy, a wiecie dlaczego?

Bo kobiety za dużo kosztują i jest zbyt mała stopa zwrotu z tej inwestycji :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Kupiłem mojej dziewczynie kolorowanki antystresowe, bo jest nerwusem i pomyślałem, że takie zajęcie ją... czytaj dalej
0 dni temu
Zamieniłem stukilogramową, nieatrakcyjną żonę na taką, która waży 50 kilogramów, tryska energią i jest... czytaj dalej
0 dni temu
Strajkujecie? Strajkujcie. Każdy chce zarabiać dużo.
Ale podczas tego strajku pokazaliście, że nauczyciele nie... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna powiedziała, że Wielkanoc to święto jak każde inne i zażyczyła sobie prezentu od zajączka.... czytaj dalej
0 dni temu
Wczoraj późnym wieczorem napisałam na tej stronie wyznanie o tym, że mam mdłości, boli mnie brzuch, że spóźnia... czytaj dalej

reklamy ukryte