dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
Miałam dziś egzamin na prawo jazdy, jakoś nie specjalnie się stresowałam, bo ponoć dobrze jeżdżę.
Usiadłam za kierownicą, przygotowuję się do jazdy, ustawiam fotel, lusterka, zapinam pasy, włączam światła, patrzę na kontrolki, spuszczam ręczny rozglądam się i okej, mogę jechać.

Naciskam gaz, a auto stoi. Patrzę, co zrobiłam źle, następnie na egzaminatora, a on się śmieje. Chyba z mojej przerażonej miny, jakbym popełniła najgorszy błąd w życiu.

Wszystko zrobiłam idealnie, ale zapomniałam odpalić samochód.
pozostało 1000 znaków
wczoraj
pierwszy raz nocowałam u mojego narzeczonego - dopóki nie byliśmy po zaręczynach, jego rodzice nie zgadzali się na to, ale mój M od dłuższego czasu ich namawiał i w końcu odpuścili. Cieszyłam się bardzo na te kilka chwil spędzonych wspólnie, w jednym łóżku. Oczywiście nie mieliśmy zamiaru być grzeczni tej nocy, a ja chciałam, żeby ta nasza noc była idealna, więc zabrałam ze sobą tonę mazideł, żeby super wygładzić i nawilżyć skórę. Między innymi zabrałam peeling na bazie oleju kokosowego, bo świetnie wygładza mi nogi, wypiękniłam się i zadowolona opuściłam łazienkę.

Po mnie pod prysznic poszedł teść, pierwsze co zrobił po wejściu pod prysznic, to wypierdzielił się na tłustej plamie oleju, jaką zostawił mój ekstra peeling.

Karetka zawiozła go do szpitala, miał krwiaka i robili mu trepanację czaszki. Od 3 dni leży na intensywnej terapii.

To chyba była moja ostatnia noc tam. I to chyba BYŁ mój narzeczony.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
6 dni temu
Postanowiłam zostać vlogerką. Miałam fajny pomysł na kanał, sądziłam, że mam do tego dryg i dam radę. Kupiłam porządny sprzęt, wydałam oszczędności na to, żeby się za to porządnie zabrać i mieć od razu niezłą jakość nagrań.

Pobyłam jutuberką do momentu, aż nagrałam pierwsze video. I zobaczyłam, jak moja twarz wygląda w kamerze. I tyle.
pozostało 1000 znaków
Dostałam w listopadzie kalendarz adwentowy. Zjadłam cały naraz.

Chłopak kupił mi teraz drugi, żebym mogła chociaż prowizorycznie dotrwać z nim do świąt.

Zjadłam drugi naraz. Potrzebuję pomocy.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
6 dni temu
Strasznie nie lubię warzyw, wszelkiej maści - po prostu mi nie wchodzą, nigdy nich nie jadam, od dzieciństwa mam problem. Toleruję marchewkę, ale tylko surową, a reszta warzyw może nie istnieć.

Dowiedziałem się, że mam zapalenie jelit, muszę przejść na ścisłą dietę. Składającą się w 99% z warzyw. Pozostały 1% to woda. Czeka mnie wspaniały miesiąc - załapię się z dietą na święta.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
6 dni temu
Całe życie miałam głupawe nazwisko, marzyłam o tym, że osiągnę 18 lat i w końcu je zmienię. Później jakoś się przyzwyczaiłam, poza tym uznałam, że i tak wyjdę za mąż.

Nie spodziewałam się, że z nazwiska Koperek stanę się panią Dupką.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
dziś
Zrobiłam pierniki na święta.

Mam trójkę dzieci i męża. Ale pierników już nie mam.... czytaj dalej
dziś
Mam zarost, którego powinni mi wszyscy zazdrościć. Broda czarna, mocna, wąs bujny, rośnie naprawdę ekspresowo, w... czytaj dalej
dziś
Kazałam dzieciom napisać listy do Mikołaja, bo wiadomo, idą święta, a jak nawymyślają dziwactw, które będę... czytaj dalej
0 dni temu
Jestem prawdziwą iluzjonistką. Moją popisową sztuczką jest rozmnażanie materii.

Dzieje się to tak, że zjadam... czytaj dalej
0 dni temu
Wyznałem dzisiaj miłość dziewczynie, w której podkochuję się od początku liceum. Powiedziała mi, żebym... czytaj dalej

reklamy ukryte