dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
Wyznajemy - Powrót

Witajcie kochani, niestety Facebook skasował nasz fanpejdż. Bez żadnych wyjaśnień usunięto stronę, na której przez ostatnie 3 lata wspólnie dzieliliśmy się swoimi wyznaniami. Postanowiliśmy od razu stworzyć nową, bardzo prosimy o polubienie oraz przekazanie informacji znajomym. Tutaj polubicie nową stronę: Wyznajemy - Powrót

Jesteśmy nieco zniesmaczeni, bo razem z wami włożyliśmy mnóstwo pracy w stworzenie naszej społeczności, którą chce się zniszczyć bez podania żadnej przyczyny!

Wspólnie wzruszaliśmy się przy wyznaniach, wspólnie się śmialiśmy, wspólnie też damy teraz radę!

Wasze Wyznajemy!

pozostało 1000 znaków
W mojej wsi jest mało dziewczyn, a te, które zostały, to po prostu byście umarli ze śmiechu. Jest upośledzona Zośka i kartoflara Beata, taka, która wiecie, tylko grzebie w ziemi i nic nie robi, nie ma zębów i chodzi w chuście jak stara babka.

Odkąd kilka moich sąsiadek, w miarę normalnych, wyszło za mąż i wyjechało ze wsi, odkryłam, że tylko ja zostałam jeszcze z tych sensownych dziewczyn. Mam 19 lat, jestem ładna, mam wszystkie zęby, a to u nas nie reguła - no i się myję częściej, niż raz w tygodniu. Dlatego się o mnie biją.

Co prawda żaden mi się nie podoba, bo ja raczej wolę miastowych, ale powiem wam, że to i tak przyjemne uczucie wiedzieć, że każdy cię teraz traktuje jak najlepszą partię. Potencjalnych mężów mam na pęczki, nawet sołtys próbował mnie swatać z synem, bo wie, że już dopóki nie będzie następnego pokolenia, to na naszej wioseczce nie pojawi się taka partia, jak ja.

Ale mogą obejść się tylko smakiem!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miałam w sobotę urodziny, przyjechali do mnie znajomi, chłopak, częściowo rodzina.

Dostałam masę prezentów, ale najciekawszy na sam koniec. Mój ojciec podarował mi wielkiego, gumowego... wiecie co - i spojrzał na chłopaka z pogardą, mówiąc: "W razie się nie pomyliłem i ten twój wymoczek jest taki, na jakiego wygląda".

Wstydzę się spojrzeć komukolwiek w oczy.
pozostało 1000 znaków
dziś
Przez ostatnie dwa lata pisałam książkę, czułam, że jest znakomita i na pewno odniosę sukces, pracowałam nad nią dniami i nocami. Rozesłałam do dwunastu wydawnictw.

Większość mi nie odpisała, ale od dwóch doczekałam się odpowiedzi. W jednej było tylko "XD" wysłane mailem, w drugiej: "Czy pani sobie robi z nas jaja?".

To może jednak zacznę malować.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Tak bardzo, bardzo chciałam mieć dziecko, tak długo z mężem staraliśmy się o nie - bez skutku. Straciłam już wszelką nadzieję, ale okazało się, że po wielu latach w końcu się udało.

Z czworaczkami.

Pozdrawia słonica - w myśl "uważaj, czego pragniesz"!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Dostałam w prezencie samochód, w końcu - w nagrodę za to, że udało mi się wreszcie zdać prawo jazdy.

Rozbiłam roczne renault o pierwsze drzewo, które stoi na zakręcie po wyjeździe z mojego domu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Mój chłopak to taki śmieszek stulecia, zawsze mnie denerwuje jakimiś durnymi odzywkami, zagadkami, które bawią... czytaj dalej
0 dni temu
Moja super-tolerancyjna babcia zaczęła się do mnie zwracać "Michałku" i "Michalinko" na zmianę, mimo że nie mam... czytaj dalej
0 dni temu
Mój ojciec rzucił mamę po 20 latach małżeństwa, długo kombinowaliśmy z rodzeństwem, co zrobić, żeby poprawić... czytaj dalej
dziś
Ostatnie 365 dni spędziłam na zaciskaniu zębów i powstrzymywaniu się od płaczu, żeby móc w ogóle funkcjonować,... czytaj dalej
0 dni temu
Mam dwie suki - jedna jest rasy beagle, a druga - mastiff hiszpański. Obie urodziły niemal jednocześnie, bo... czytaj dalej

reklamy ukryte