dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
Popisowym żartem mojego ojca są pierogi ruskie. Właśnie tak.

Kiedy są u nas jacyś goście, którzy nie znają jeszcze tego spektaklu, to ojciec tylko czeka, aż mama poda pierogi - a zazwyczaj robi je z mięsem. Mówi wtedy gościom, że to są pierogi ruskie, a kiedy oni biorą gryza i mówią, że to przecież z mięsem, ojciec mówi: "Wcale nie, to ruskie!" - i wyciąga z pawlacza akordeon, a potem na cały regulator śpiewa: KALINKA, KALINKA, KALINKA MAJA.

Widziałam to z 30 razy i dalej mam ciarki wstydu.
pozostało 1000 znaków
Nauczyłem psa, że jak usłyszy dowolne auto na podjeździe, to ma szczekać raz. Jak usłyszy auto żony - to ma szczekać wielokrotnie i tak głośno, żebym się zorientował.

Wszystko po to, żeby na czas schować klocki Lego do szafy i wziąć do ręki ścierkę, żebym mógł dalej udawać, że sprzątam pod jej nieobecność.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
dziś
Było bardzo gorąco, więc zrobiłam ogromne pranie i wystawiłam je na balkon. Poszłam do sąsiadki, zagadałam się i nie zorientowałam się, że jest deszcz, więc po czasie pobiegłam do domu i wniosłam mokre pranie do środka. Za chwilę wyszło słońce, więc znowu wyniosłam te szmaty, żeby wyschły po deszczu - i poszłam z psem.

Tak, złapał nas deszcz. I znowu miałam mokre pranie.

Wygląda na to, że na moim balkonie pranie po prostu wyschnąć nie ma prawa.
pozostało 1000 znaków
Bardzo bolał mnie ząb, czekałam na wizytę u dentysty i odchodziłam od zmysłów. Mój synek przyszedł mnie pocieszyć słowami: "Nie martw się, jak ci wypadnie, bo masz jeszcze dużo innych".

No w sumie.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Mój chłopak rzucił mnie z powodu tego, uwaga, że mu się "nie opłacam". Wyliczył, że jeśli będzie ze mną jeszcze 20 lat w związku, to na wszystkie urodziny, święta, dnie kobiet i inne okazje wyda na kwiaty i prezenty "taki majątek, że mógłby za to kupić dobre auto".

A spadaj. Kup se za 20 lat to auto - może ci osłodzi bycie samotnym dziadem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mój chłopak uważa, że się czepiam i wcale nie jest "mało spostrzegawczy", tylko ja "wymyślam".

Nie zauważył, że zaczęłam nosić okulary. Od dwóch tygodni.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jestem wolontariuszką w lokalnym schronisku. Przyszedł do nas ostatnio taki smutnawy dziadek, bo chciał wybrać... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna od pół roku pracowała nad książką. Opowiadała wszystkim wokół, że to będzie prawdziwy hit,... czytaj dalej
0 dni temu
Mój stary jest mistrzem taktu. Przyprowadziłem swoją dziewczynę do rodziców, żeby mogli się wzajemnie poznać, a... czytaj dalej
0 dni temu
Podjęłam fatalną życiową decyzję i trochę nie wiem, jak ją teraz odkręcić. Dwa lata temu poznałam faceta,... czytaj dalej
dziś
Ostatnio rzuciłem palenie.

W krzaki. Jak w moim kierunku zmierzała policja, żeby mnie wylegitymować.

Ufff.... czytaj dalej

reklamy ukryte