dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
81 dni temu
Dzisiaj okazało się, że mój dziadek jest moim ojcem. Pytacie - jak to możliwe?

A no tak, że mój ojciec, którego uważałem za brata, puścił ściemę, że ma "świeżo narodzone dziecko", żeby nie iść do wojska.

A potem "jakoś tak wyszło". Kurwa mać. JAKOŚ?!
pozostało 1000 znaków
82 dni temu
Najgorsze wakacje w moim życiu?

Ostatnie. Kiedy w Tajlandii zostałem, po pierwsze, prawie zgwałcony, a po drugie, co gorsza, przez kobietę z penisem. Za rok jadę do Radomia, przynajmniej tam dostanę najwyżej w zęby.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
82 dni temu
Cześć, jestem Anon, napewno kojarzycie taka scenę z filmów czy kawałów, kiedy kochanek jest w łóżku z kobietą i nagle wraca mąż kochanki i facet musi uciekać do szafy. Ogólnie historia całkiem znana i prześmiewcza, bo w sumie to taki... hehe, żarcik, ale właśnie, ku**a siedzę w szafie.

Kobieta, u której byłem, rozmawia z ojcem, który wrócił szybciej z imprezy, swoją drogą mnie nienawidzi i nie wie, że siedzę w jego domu. Piszę tę historię z szafy i czekam, aż jej tata utnie sobie drzemkę, do pokonania mam jeszcze podwórko z psem obronnym i nadzieję, że jej patologiczna siostra nie wróci wcześniej, niż zakładaliśmy.

Gdyby ta szafa była tylko troszkę większa, to w sumie mógłbym tu zamieszkać, bo coś mi się wydaje, że za szybko stąd nie wyjdę.
pozostało 1000 znaków
82 dni temu
Pracuję w sklepie osiedlowym. Przyszła do mnie ostatnio taka wyperfumowana Karyna, spoglądała z wyższością na ludzi, odwalona jak na wesele. Podeszła do mnie i mówi: "Halo, czy dostanę może grente?" - z taką kompletną pogardą. Pytam ją, że jakie znowu grente, o co jej choodzi. "No grente, czego nie rozumiesz?!" - jak do śmiecia.

Po chwili pokazała na coś palcem. Mówi: "O, jest, to czemu łaskawie nie podasz". Grente.

LIPTON GREEN TEA.

Sikam.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
83 dni temu
Byłam z moją siostrą i córką w aptece. Siostra prawdopodobnie spodziewa się trzeciego dzieciaczka, chciała więc kupić test ciążowy dla potwierdzenia. Podeszłam do okienka z córką, siostra usiadła na krześle i na nas czekała, poprosiłam o test ciążowy, a aptekarka spojrzała na moją córkę i mówi: "Oooo, a pani znowu po teścik? Tym razem się może udało!".

Córka czerwona na gębie, ja w szoku, siostra w szoku. Młoda ma 16 lat.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
83 dni temu
Mieszkam w apartamentowcu, do którego należy duży parking podziemny. Pilot do bramy ma każdy, kto ma wykupione miejsce postojowe, ale wiadomo, jak to bywa - buractwo dorobi sobie swoje. A czemu buractwo? A temu, że pełno osób korzysta sobie z naszego, powtarzam, NASZEGO prywatnego parkingu za darmo, mimo że mieszkańcy musieli wykupić miejsce za 50 tysięcy.

Skrzyknęliśmy się z sąsiadami i mamy taki patent na buraków. Jeżeli komuś zajmie miejsce postojowe jakiś wieśniak, który lubi za darmo skorzystać z czyjejś własności, sąsiedzi dają sobie znać i... oblewają jego auto litrami oleju. Jeden sąsiad pracuje w knajpie, ma całe butle zużytej, cuchnącej, przesmażonej frytury.

Oblewamy auto wieśniaka i czekamy na reakcję. Nieraz się burzą, krzyczą, ale my wtedy mówimy, że skoro stanął na naszym miejscu, to mamy prawo zrobić co chcemy, a akurat mieliśmy ochotę oblać miejsce tym olejem. Nikt jeszcze nie zgłosił na policję, bo się wstydzi... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Pokłóciłam się z moim chłopakiem i rzuciłam mu w złości, że "jak mu się nie podoba to niech sobie leci do... czytaj dalej
0 dni temu
Mój wieloletni partner powiedział mi wczoraj "w żartach", że wybrał mnie na swoją żonę, bo mam lekkiego zeza... czytaj dalej
0 dni temu
Nie mogę zagonić mojego syna do czytania. Próbowałam przekonywać na różne sposoby i nic, nie cierpi tego... czytaj dalej
0 dni temu
Mój syn w ramach "żartu" powiedział mojemu mężowi, że był dzisiaj u nas listonosz i się zasiedział, bo mama go... czytaj dalej
0 dni temu
Pewnego dnia spotkała mnie dość intrygująca historia. W zwykły dzień postanowiłem wybrać się do supermarketu... czytaj dalej

reklamy ukryte