dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Z moją dziewczyną jesteśmy razem prawie 3 lata, planuj powoli oświadczyny.

Naprawdę ją kocham, bo dziewczyna jest jak ideał — stanowcza, raczej spokojna, aczkolwiek kiedy ma humorki jest jak ogień (i to w dobrym sensie), bywa odważna i da się z nią inteligentnie pogadać. Ogień, odwaga i humorki łączą się i gdy moja dziewczyna czegoś chce, bywa bardzo mściwa. Kilka tygodni temu udaliśmy się na wieczór kawalerski i stało się — zdradziłem moją ukochaną, choć żałuję i kompletnie nic nie pamiętam.

Dziewczyna, no nazwijmy ją A., dowiedziała się o tym, sam nie wiem jak. Błagałem ją, aby mi przebaczyła i udało się. Problem jednak w tym, że od tego czasu A. kontroluje mnie, dyskretnie sprawdza mój telefon i zmanipulowała jednego z moich przyjaciół, który kiedyś był nią zauroczony, aby "dla dobra naszego związku" mówił jej, czy coś zaszło.

A. nie wie, że dowiedziałem się o jej gierkach, ale zniosę to. Wiem, że jest bardzo nieufna i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Jestem z moim mężem już 2 lata i przyznam, że to, co się dzieje w naszym małżeństwie, to jakiś pieprzony żart. Mój mąż robi to ze mną wtedy, kiedy poczuje pragnienie. Najgorsze jest to, że nawet jak jesteśmy w miejscach publicznych, to również ma ochotę na seks i robi to bez wahania.

Ostatnio robiliśmy razem zakupy w sklepie, już miałam płacić, a on nagle wyciąga swoje przyrodzenie ze spodni, podnosi mi sukienkę i we mnie zaczyna wkładać. Ludzie się patrzą, ja stałam tyłem do niego więc poczułam dopiero gdy zaczął to robić. NO JAPITOLE, KTO JEST NORMALNY, ŻEBY ROBIĆ TO W SKLEPIE?! W domu robi to samo i to nawet przy jego rodzicach, bez pytania, czy chcę i mam ochotę. Po prostu wyciąga swoje przyrodzenie ze spodni i zaczyna mi wkładać. Ma doskonałą okazję, bo nigdy zazwyczaj nie noszę spodni, tylko spódniczki i krótkie sukienki. Jak zasypiam wieczorem osobno, tak w nocy czuję, jak znowu to ze mną robi a później zasypia we mnie.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że doskonale wiem, iż lada chwila w komentarzach rozpocznie się burza.

Ostatnio sporo jest tutaj wyznań o współżyciu przed ślubem. Ja osobiście uważam, że jest to może nie tyle co złe, ale na pewno nie właściwe. Co raz więcej jest komentarzy typu „nie kupuj kota w worku”, przepraszam bardzo, człowiek to nie towar, tak jak było to za czasów średniowiecza.

Związek i miłość to wspaniałe rzeczy, uczucia. Lecz ludzie w tak ważnych sprawach polegają tylko na własnym rozumie, zamiast zapytać się kogokolwiek o radę. Mam kaprys! Mam ochotę! Mam swoje potrzeby! Takich komentarzy, które tylko na chwilę „uspokajają” nasze sumienie, są miliony.

Nie można na raz zużyć całej radości i miłości. Na wszystko przyjdzie czas. Wszyscy dobrze wiemy jak to jest znaleźć prezent kilka dni przed Bożym Narodzeniem, na chwilę jest radość, a gdy przyjdzie wigilia, ten magiczny, cudowny moment, czar cudownej... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Często hejtuje się dziewczyny, które zdradzają swoich facetów np. po pijaku, albo w ogóle na zdradę jest jakieś niemożliwe ciśnienie, jak tylko któraś się przyzna, to zaraz dramaty i wyzywanie od szmat. Tylko nikt nie zwraca uwagi na to, dlaczego kobieta zdradza. Jest takie powiedzenie, że "jak facet nie zje w domu, to zje na mieście", oznaczające to, że baby powinny dawać d*py, żeby utrzymać przy sobie faceta. I każdy to przysłowie cytuje i go to bawi, ale jak odwrócimy sytuację... co to za hipokryzja?

Ja zdradziłam swojego męża już niejeden raz, ale za każdym razem było to podyktowane tym, że nasze życie seksualne to kpina i żart. On też ma obowiązki małżeńskie, ślubował mi to, a nie chce tego robić, bo może, nie wiem, jestem już za gruba, żeby mu się podobać. To idę gdzie indziej.

Rozmawiałam z nim o tym wiele razy, ale on zdawał się nie widzieć problemu. Codziennie boli go głowa, albo szuka jakichś wymówek, żeby tylko nie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam 20 lat. Kwartał temu związałem się z pewną dziewczyną, po dwóch miesiącach przeżyliśmy swój pierwszy raz. Żyliśmy w pełnej szczerości, przynajmniej z mojej strony była to pełna szczerość. Mówiłem jej o wszystkich istotnych sprawach, nagle pewnego razu powiedziała, że ją zraniłem, bo umówiłem się z przyjaciółką na piwko. Mówiła, że czuje się zagrożona pomimo tego, iż wiedziała, że przyjaciółka ma chłopaka i córeczkę.

W łóżku też nam się przestało układać, ja ją zadowalałem w 100%, ale ona nie potrafiła mnie zadowolić (chyba nawet nie chciała, abym był usatysfakcjonowany ze stosunku). Dla niej wyginałem się jak wąż i próbowałem wszystkimi metodami, aby była zadowolona a gdy już byłem zmęczony (po 30 min każdemu może się zdarzyć ) i prosiłem ją o przejęcie pałeczki, odpowiadała że woli mnie nie dosiadać, bo mnie połamie (Ważyła zaledwie 25 kg więcej niż ja).

I tak oto przeważnie kończył się nasz... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Dziwi mnie, że wszyscy, którzy głośno krzyczą o puszczalstwie i wrzucają ten żałosny obrazek z "dzień dobry, pani k**wo", mają złe zdanie na temat dziewczyn lubiących seks. I to bardzo. Ja jestem taką dziewczyną, mogłabym się kochać trzy razy dziennie, nie mam od dawna nikogo na stałe, więc uprawiam seks z przypadkowymi facetami.

Dlaczego kobieta, która BIERZE sobie przyjemność, jest traktowana jak ostatnia z ulicy? To JA decyduję, z kim to zrobię, a nie że komuś "daję", kto "bierze"... to ja biorę. To takie trudne do zrozumienia? Nie uprawiam przecież seksu sama ze sobą... gadki o "szacunku" też są daremne, jaki to brak szacunku, skoro druga strona również chce to zrobić, oboje, jako dorośli ludzie, się na to godzimy i dostarczamy sobie przyjemność. To jest brak szacunku?

Zanim jakieś Karyny napiszą, że "doczekam się wenera albo HIVa", albo wpadnę, to dodam, że gumki i tabletki to nie jest jakaś szkoła wyższa... choć duża część... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Byłam ostatnio świadkiem sceny, że karma naprawdę wraca.

Patrzyłem przez okno. Na podwórku bawiła się grupka... czytaj dalej
0 dni temu
Moja daleka ciotka jest taką typową Grażyną. W życiu nigdzie nie była, nie przeczytała żadnej książki od... czytaj dalej
0 dni temu
Wiecie, co to jest prawdziwa miłość?

Gdy przychodzicie w odwiedziny do rodziców swojej dziewczyny, przyszła... czytaj dalej
0 dni temu
Mój 23-letni brat dowiedział się właśnie, że tampony służą kobietom podczas okresu, bo do tej pory "widział... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy nie zdradzajcie swojego faceta. Nigdy. A podwójnie nigdy, jeśli jest artystą tatuatorem.

Do dziś spłacam... czytaj dalej

reklamy ukryte