dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Jestem feministką i przyznaję się do tego bez bicia. Uważam, że bycie wyzwoloną kobietą to przywilej, który jest tylko dla wybranych. Grzeje mnie ten sport, będę go uprawiać dotąd, aż mi się znudzi.

Uważam, że kobiety powinny móc puszczać się na lewo i prawo, jeśli taka jest ich wola i nikomu nic do tego. W końcu sama się nie stukam, co nie? Wychodzi na to, że puszczalscy faceci są identyczni jak ja, a jednak im się nie obrywa, a ja bardzo często słyszę hejty na swój temat. Że łatwa, że to, że tamto.

No łatwa. Chcę taka być. Dwa piwa w barze to wystarczający klucz do moich majtek. Rozkręcam się na maksa po alkoholu, uwielbiam uwodzić, podrywać, sam seks też dostarcza mi gigantycznej przyjemności.

Stabilizacja? A po co to komu? Mam 23 lata i świetnie mi się żyje. Kobietom wolno tyle samo, co facetom - a nawet więcej. I już.
pozostało 1000 znaków
Z Anią przyjaznimy się od liceum. W tym roku mija 12 lat. Zawsze byłyśmy nierozłączne. Dwa lata temu Ania wzięła ślub. Razem z nią cieszyłam się jej szczęściem. Niestety, mąż Ani nie darzył mnie sympatią. Nigdy nie mogłam pojąć, dlaczego jest wobec mnie taki arogancki i nieufny.

Niby akceptowal naszą przyjaźń, ale widać było wrogie nastawienie do mojej osoby. Rok temu Ania zorganizowała imprezę urodzinową. Jak to na imprezie, wypiłyśmy kilka drinków. Z imprezy miał mnie odebrać brat, ale Ania przekonała swojego męża, by odwiózł mnie do domu. Po drodze praktycznie nie gadaliśmy.

Każda próba nawiązania przeze mnie kontaktu, kończyła się milczeniem z jego strony. W którymś momencie wjechał w leśną ścieżkę, powiedział, że zawsze mu się podobałam i zaczął się do mnie dobierać. Krzyczałam i szarpałam go, ale wypity alkohol odbierał mi siły. Tamtej nocy mnie zgwałcił, Zagroził, że jeśli komuś o tym powiem (szczególnie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Nie rozumiem tej fali hejtu na ludzi LGBT.
Oni też chodzą do szkoły/pracy i normalnie żyją, tylko są innej orientacji i to nie jest choroba. Nikogo nie powinno interesować to, z kim kto sypia. To jego prywatna sprawa.
Jestem załamana tym, jak inni ich traktują. Ludzie powinni być bardziej tolerancyjni i szanować opinię drugiego człowieka.
Ludzie LGBT to nie jest żadna nowość, oni po prostu mają dosyć tego braku tolerancji, dlatego wychodzą na ulicę i się pokazują. W XX wieku też żyli ludzie z inną orientacją, a to, że ktoś kocha kogoś tej samej płci lub nie czuje się dobrze w swoim ciele to nie żaden nowy wymysł XXI wieku.

Ja rozumiem, jak ktoś mi powie, że prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna, tak, to prawda, nowe życie nie powstanie przez homoseksualny związek, ale przecież nie każdy jest homoseksualistą. Chociaż mam taką jedną uwagę również w stronę LGBT, bo to akurat jest według mnie ważne, aby każde dziecko... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Cześć, jak większość ludzi w tym kraju jestem na urlopie nad polskim morzem. Jestem dopiero od trzech dni, ale szczerze to odechciewa mi się za każdym razem, gdy widzę to.

Dziewczyny, o co chodzi z waszymi strojami, to jest jakaś moda, czy co?! Co trzecia laska ma majtki prawie jak stringi, dupa na wierzchu, ja nie wiem wam nie jest wstyd jak przyjeżdżacie z rodzicami, ze znajomymi na plażę, a cała wasza dupa jest na widoku?

Serio mi by było głupio chodzić tak przy np przy tacie... Chcecie się pochwalić dupą, czy co? Sama chodzę na siłkę, dbam o siebie, mam spoko figurę, ale po co pokazywać dup®, no po co, jeszcze jakby to były zadbane tyłki, ale serio, widok pryszczy i krostek na pośladkach nie jest spoko, naprawdę, zobaczcie się wcześniej w lustrze, jak już chcecie ten tyłek pokazać, to jest niesmaczne... Masakra.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
15 dni temu
Założyłem się z moim kumplem o 500zł, że jestem tak dobry w podrywie, że bez problemu uda mi się uwieść jego pannę tylko po to, żeby zrobiła mi, ekhm, przyjemność. No wiecie.

Udało mi się, poleciała na mnie jak zła. Tyle że ziomek nagle doszedł do wniosku, że to zdrada, obraził się i nara. Nie mam ani dziewczyny, ani ziomka.

Ale dostałem za zakład 500zł. Czyli wygryw.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
15 dni temu
Jestem załamana. Wzięłam kredyt i wydałam ponad 11 tysięcy złotych na waginoplastykę, bo mój chłopak narzekał, że nie podoba mu się moja kapusta.

Dwa dni po tym, jak doszłam do siebie po zabiegu i chciałam mu zaprezentować efekty, doszedł do wniosku, że jeszcze mam za mały biust. I mnie zostawił.

I kto mi teraz spłaci kredyt?!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte