dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Ostatni znajomi określili mnie mianem "zgreda" i "dinozaura", bo od 11 lat jestem z jedną kobietą, którą kocham i z którą tworzymy zgodny związek. Oni za to zmieniają partnerów jak rękawiczki, znajome puszczają się wtedy, kiedy mają ochotę się puścić, bo akurat "ten przystojniak się na mnie patrzył, więc co tam, zrobię mu loda i wylądujemy u niego w domu". Natomiast koledzy zaliczają co tydzień gówniary, chociaż ich dzieci są niewiele młodsze od panienek, które pukają.

A moją wiarę do końca zamordowała moja siostrzenica, lat 20, która pochwaliła mi się, że na pierwszym roku studiów zaliczyła już ponad 20 obcych kolesi poznanych na imprezkach i jej koleżanki robią to samo, bo, tu cytuję, "fajnie jest poczuć ten dreszczyk od nowa".

Co się dzieje z tymi ludźmi... chłopy przed 40 odmładzają się bawiąc się w sugar daddies, kobiety po 30 są jak suki spuszczone ze smyczy, a gówniary prowadzą się jak k***y. A to ja podobno jestem dziwny, ze swoim kodeksem moralnym...
pozostało 1000 znaków
Jestem przekonana, że dziewczyna mojego brata jest prostytutką. To po prostu czuć i widać, chodzi ubrana w najlepsze, markowe ciuchy, ma świetne buty, drogą biżuterię. Nie utrzymuje jej rodzina, a ona pracuje rzekomo w sklepie osiedlowym, gdzie sami wiecie, jakie są zarobki. Jest porobiona, wymalowana, widać na kilometr ten wulgarny styl bycia. A wiecie, co wcisnęła mojemu bratu?

Że nie ma jej wieczorami, bo zbiera jeżyny, a potem sprzedaje je na lewo w osiedlowym sklepie. I stąd ma tę wspaniałą nadwyżkę dochodów.

Nawet mi go nie żal, jak jest takim durniem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Nie uprawiałem seksu ze swoją dziewczyną od prawie pół roku, bo oznajmiła mi, że "ją tam boli" i nie możemy tego robić, ale dalej możemy być parą.

Dowiedziałem się jednak, że ma magiczną chorobę, która natychmiast mija, kiedy tylko nadzieje się na bolca mojego kolegi z pracy. Wtedy nie boli.

Wystawiłem ją za drzwi tak, jak stała. Parszywa oszustka, a tfu.
pozostało 1000 znaków
Koleżanki dowiedziały się, że pracuję jako camgirl i nie mam życia w szkole. Jestem w klasie maturalnej, pełnoletnia, teoretycznie mogłabym iść do jakiejś gównianej pracy i zarabiać grosze. Podobno to "przydatne do CV", ale co kogo obchodzi, że w liceum pracowałam na jakimś rozkładaniu towaru albo w innym gównie, w którym płacą żenująco? Ja idę na studia, więc przyszły pracodawca będzie miał to gdzieś, że 5 lat temu rozkładałam ziemniaki w warzywniaku.

Z kamerek jest realna kasa. Tak, pokazuję się nago, na prywatnych pokazach pokazuję również genitalia. W dobry dzień potrafię zarobić 700 złotych. Wyobraźcie sobie teraz, jakie to są miesięczne przychody, jak posiedzę tak w każdy weekend plus kilka razy w tygodniu wieczorami. Rodzice nie wiedzą, bo umiejętnie wydaję te pieniądze. Większość odkładam, będę mogła pozwolić sobie na studiach na wymarzony sprzęt, na lepsze mieszkanie.

Koleżanki szydzą ze mnie, że jestem łatwa,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mama mojej narzeczonej jest prostytutką. A wiecie, jak się dowiedziałem?

Była "gwoździem programu" na imprezie kawalerskiej mojego przyjaciela. Udawała, że mnie nie zna, a ja myślałem, że zejdę z tego świata, gdy widziałem, jak wymachuje przed kolegą cyckami.

Od tamtej pory nie umiem przyjść do narzeczonej do domu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Hej, w tym wyznaniu opowiem wam historię, która zadziała się jakiś czas temu. Aktualnie mam narzeczonego, z którym jestem lekko ponad 2 lata. Ja byłam dziewicą, tak jak on prawiczkiem. Nie mieliśmy nikogo innego przedtem.

Jak to w końcu zrobiliśmy, po ok. 2 miesiącach, zaczęliśmy uprawiać seks non stop, nieważne gdzie, czy to w pociągu, czy w galerii w łazience, czy w lesie o północy. Nieważne kiedy, nieważne,że okres. No i uprawialiśmy seks w okres.

Byliśmy w pozycji na jeźdźca, kiedy to ja górowałam. Następnego dnia X poszedł do lekarza, ściągnął koszulkę, żeby lekarka mogła go zbadać. I z wielkim zaskoczeniem spytała, co sobie zrobił. X spojrzał na swoją klatę i jego wzrok skierował się na zakrwawiony brzuch w dolnej części. Facet nie wiedział, że go ,,ubrudziłam", a po stosunku się nie umył. A lekarce na szybko wymyślił coś, że zdrapał strupka.

Chyba nie muszę mówić, jak bardzo był zażenowany. A lekarka chyba mu nie uwierzyła...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej

reklamy ukryte