dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Mam 27 lat, dwójkę dzieci, męża. Między nami były dobre i gorsze dni, wiadomo - jak to w związku, mimo to trafiliśmy ze sobą jakoś pokonując przeszkody. Jedną z nich chcę tu opisać...

W łóżku układało nam się dobrze. Jestem otwarta, lubię być grzeczna a i bardzo niegrzeczna. Otwarcie rozmawiałam z mężem o seksie, zresztą lubiłam o tym rozmawiać i znać potrzeby partnera.
Po 1 ciąży nie było problemu i kochaliśmy się tak, jak dawniej, lecz problemem była 2 ciąża, która była zagrożona...

Nie mogliśmy się kochać. Mąż zaczął mnie unikać, oczywiście rozumiałam...

Gdy urodziłam i wróciłam do formy, myślałam, że wszystko wróci na dawne tory,myliłam się. Mąż nie był przy żadnym porodzie, ja miałam dawną figurę, a on unikał zbliżeń, a nawet jeśli do nich dochodziło, to mieliśmy problemy. Starałam się być wyrozumiała i cierpliwa, bo presja tu by nie pomogła.

Problemem stały się filmy porno. Czasem... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Chciałabym opisać wam swój "problem". W łóżku kręci mnie dominacja mężczyzny, lubię być poniżana, traktowana jak seksualna zabawka. Nie ma czegoś, na co bym się nie zgodziła. Problem pojawia się w momencie, w którym nie chcę uprawiać w ten sposób seksu ze swoim chłopakiem. Swój chyba najlepszy seks przeżyłam z chłopakiem, którego poznałam na festiwalu.

Byliśmy oboje z innych miast i wiedzieliśmy, że to jednorazowa przygoda. Przez to nie miałam żadnych oporów. Ale chcę, żeby mój chłopak mnie szanował. Moi partnerzy sami nie chcieli tak uprawiać seksu, albo ich charakter był mało dominujący, albo sami mówili, że za bardzo mnie szanują. Ja też nie nalegałam.

Przez to seks ze swoim chłopakiem po jakimś czasie po prostu wydaje mi się nudny. To mnie nie kreci. Ale z drugiej strony. nie wyobrażam sobie być tak traktowana w łóżku, a w życiu codziennym normalnie. Nie chcę, żeby mój facet stracił do mnie szacunek.

Przykładowo - gdy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jako 14-latka i uczennica klasy siódmej przechodzę teraz trudny okres. Jak wiadomo, dorastanie, cudowna reforma edukacji, itd., lecz nie o tym to wyznanie.

Dla niektórych przygody z "miłością" zaczęły się w przedszkolu, w podstawówce albo później, jednak to, co się teraz dzieje, masakrycznie mnie przeraża!

Ja też w klasach 1-3 miałam chłopaka i chodziliśmy za rączką po klasie i na boisku, a nawet dotrwaliśmy do 4. klasy. Ale właśnie wróciłam z trzydniowej wycieczki, a tam osoby lat 12 zamykały się w pokojach i rzucały się na siebie w autobusie! Owszem, butelka i buziaczek w usta okej, ale papierosy, piwo i jeszcze palcóweczka!? No kurde, ja też czytam sobie opowiadania, oglądam filmy, ale nie wyprawiam takich rzeczy przy szkole i na pokaz!

Sama wiem, że to ten czas, kiedy zaczynamy się poważnie interesować płcią przeciwną, ale bez przesady... Nie mówię, że ja jestem zupełnie święta bo alko i e-papierosy są na porządku dziennym, ale... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
W mojej wiosce nigdy nie było nic ciekawego do roboty, komu się udało wyjechać za granicę albo chociaż do miasta, to od razu miał szacunek u reszty, chociaż część przestawała takiego typa w ogóle lubić. Kupował sobie BMW, od razu wszyscy zaczynali zazdrościć, laski leciały jak muchy do sraki, no totalny szał. Tak to działa w małych miejscowościach, gdzie każdy czeka tylko żeby przestać przerzucać gnój i coś osiągnąć.

Ja wybrałem karierę disco polo, bo to nic trudnego. Coś tam śpiewam, te piosenki się wymyśla w 10 minut, a odkąd zaczęliśmy z kolegami dawać koncerty na dożynkach i na różne okazje, to laski zaczęły się lepić na potęgę. Ostra hipokryzja - jak byłem biedakiem, to uważały mnie za brzydkiego i że nie warto splunąć, a teraz same ściągają przede mną gacie. Dlatego to wykorzystuję.

Nie robię nic złego, laski są obłudne, kłamią, wymyślają różne powody dla których nie chcą się niby spotkać z typem, a jak... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
2 dni temu
Mój brat myślał, że dziewczyny mają jedną "dziurkę" do wszystkiego - do robienia siku, do rodzenia dzieci, do okresu. Na moją zszokowaną minę odparł, że "niby po co miałyby mieć jeszcze jedną, skoro facet ma jedną" i że "nie przypomina sobie, żeby o tym mówili w szkole, więc pewnie go wkręcam".

Ma 17 lat i dziewczynę. Chyba często patrzą sobie w oczy.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Będąc jeszcze w związku spotykałam się z kolegą na piwo, zazwyczaj w nocy. On ma dziewczynę, mieszkają razem, ja miałam chłopaka od dwóch lat, którego z resztą kochałam. Wiedziałam, że kolega chce czegoś więcej, no ale oboje byliśmy w związkach.

Ja w końcu zerwałam z chłopakiem, jakieś 5 dni później spotkaliśmy się z kolegą. Wypiliśmy sporo i dałam znak, że zmieniam zdanie. Było już widno, a my mieliśmy do dyspozycji łąkę przy torach między osiedlami. Seks był tak zajebisty, że żałuję, że znów się nie zgodziłam.

Trochę wyrzuty sumienia nie pozwalają, ale przy następnej okazji pewnie się z nim puszczę. Wiem, że pomyślcie, że jestem szmatą, bo sama tak myślę, ale to on zdradza - nie ja. Na szczęście Wrocław jest duży, nikt nas pewnie nie rozpozna, a z moich pięciu wcześniejszych partnerów seksualnych nikt mu nie dorównuje.

Uważam, że jeszcze mam prawo się bawić i zamierzam to robić niezależnie od tego, czy ktoś to widzi i czy jestem przez to szmatą. Warto.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Około rok temu uratowałam małego, trzytygodniowego szczeniaka przed uśpieniem. Przywiozłam go do domu i zaczęło... czytaj dalej
0 dni temu
Ile wart jest mój chłopak przekonałam się w momencie, gdy rodziłam dziecko, a on zemdlał na widok krwi. Po tym,... czytaj dalej
0 dni temu
Choruję na chorobę lokomocyjną. Zawsze jak gdzieś jadę, czy to autobusem, czy samochodem muszę wziąć leki i... czytaj dalej
0 dni temu
Zapewne każdy z Was w swoim życiu, chociaż raz nocował w jakimś hotelu. Każdy z was korzystał z łóżka,... czytaj dalej
0 dni temu
Wracałem po imprezie późnym wieczorem i niedaleko mojej kamienicy z bramy wylazło trzech dresów. Wielkie chłopy,... czytaj dalej

reklamy ukryte