dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania randka
704 dni temu
W końcu udało mi się namówić dziewczynę, która okrutnie mi się podoba, na randkę u mnie w domu. Przyszykowałem wszystko idealnie, bo, wiadomo, liczyłem w końcu na coś więcej, niż spotkania przy kawie. Zrobiłem wspaniałą, wystawną kolację, drogie wino, świeczki, takie tam. Przyszła, spojrzała urzeczona, zachwycona i zaczęliśmy po chwili jeść.

Randka skończyła się tak, że pilnowałem jej w karetce, a potem szukałem w jej telefonie numeru do rodziców, żeby przyjechali do szpitala.

Okazało się, że dziewczyna jest skrajnie uczulona na skorupiaki, a ja zrobiłem sos do mięsa właśnie na pancerzach krabów i krewetek. Musiało do dania dostać się trochę mięsa.

Prawie zabiłem dziewczynę, którą chciałem uwieść. Masakra.
pozostało 1000 znaków
Poszłam na randkę z dziewczyną, która zaczepiła mnie dwa dni wcześniej w pizzerii. Powiedziała, że jest w moim mieście przejazdem, ale zastanawia się nad przeprowadzeniem się tu, więc mógłbym jej pokazać najciekawsze miejsca, a poza tym wpadłem jej w oko, więc czemu by nie iść na drinka?

Byłem zachwycony, ładna laska, trochę szurnięta na pierwszy rzut oka, ale lubię takie zwariowane laski. Poszliśmy na drinka i zauważyłem, że miała jakieś tiki nerwowe, czasem niespokojnie rozglądała się wokół siebie. Niestety, otępiały umysł napalonego faceta ignorował te znaki. Do momentu, w którym dziewczyna nie wzięła noża do krojenia steków, na które czekaliśmy w knajpie i nie zaczęła wymachiwać nim wokół strasząc, że pozabija ludzi, albo i siebie.

Wezwana policja, karetka. Okazało się, że panna uciekła z zamkniętego zakładu psychiatrycznego na drugim końcu Polski i szukają jej od dwóch tygodni.

Ja pierdolę. Koniec takich randek.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
706 dni temu
Umówiłem się przez aplikację na seks z piękną dziewczyną.

Przylazł wąsaty facet.

I to jest ten moment, w którym człowiek zdaje sobie sprawę, że byłby w stanie dogonić gazelę. Nigdy nie sądziłem, że będę zdolny do rozwinięcia takich prędkości.

Koniec z randkami w ciemno.
pozostało 1000 znaków
Poznałem piękną, seksowną i elegancką kobietę ...i tyle z plusów. Jest tak nudna i ma tak nijaką osobowość, że można się porzygać. Po randce katuje mnie swoim „stylizacjami” odzieżowymi, zdjęciami pazurów u nóg i rąk, wysyła mi jakieś swoje sweet focie. Masakra.

Owszem, ktoś zaraz napisze „to ją przeleć”, gra niewarta świeczki, bo jest to typ „rannej łani”, czyli przeżywa byłego, ale podkreśla, że jej na mnie zależy i jak to ją podniecam. Dziś w pracy poznałem fajną dziewczynę, nie ma figury modelki, twarzy jak u laleczki, ale wzroku nie mogłem od niej oderwać.

Dziewczyna ma też piękny mózg, którego używa. Tak, przyznaję, byłem płytki, bo poleciałem na urodę. Z Vampem nic mnie nie łączy, nie uprawialiśmy seksu, więc dziś zaprosiłem na kolację dziewczynę, którą poznałem dziś - i się zgodziła.

Nie dość, że mi się podoba, to mamy wiele wspólnego. Więc panowie, nie szukajcie super lasek, bo może się okazać, że... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
736 dni temu
Poderwał mnie ostatnio online facet, który chciał mi zaimponować, obiecał, że na pierwsze spotkanie zabierze mnie do hotelu, kupi szampana i będzie bardzo miło. No i zabrał.

Do najtańszego hotelu robotniczego w mieście, a szampan to był taki za 8zł z Biedronki :)

Uciekłam. Nie dam się złapać na taką ściemnioną bajerę. Jak cię nie stać, chłopaczku, to nie udawaj kogoś lepszego, niż jesteś :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zaliczyłem najstraszniejszą randkę w ciemno w historii planety.

Dziewczyna, z którą się umówiłem, przyszła na spotkanie elegancko ubrana, fajnie uczesana. Był tylko jeden problem.

Zapomniała się ogolić. I napisać mi wcześniej, że jest transseksualistką. Nigdy tak szybko nie biegłem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte