dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania randka
Poznałem piękną, seksowną i elegancką kobietę ...i tyle z plusów. Jest tak nudna i ma tak nijaką osobowość, że można się porzygać. Po randce katuje mnie swoim „stylizacjami” odzieżowymi, zdjęciami pazurów u nóg i rąk, wysyła mi jakieś swoje sweet focie. Masakra.

Owszem, ktoś zaraz napisze „to ją przeleć”, gra niewarta świeczki, bo jest to typ „rannej łani”, czyli przeżywa byłego, ale podkreśla, że jej na mnie zależy i jak to ją podniecam. Dziś w pracy poznałem fajną dziewczynę, nie ma figury modelki, twarzy jak u laleczki, ale wzroku nie mogłem od niej oderwać.

Dziewczyna ma też piękny mózg, którego używa. Tak, przyznaję, byłem płytki, bo poleciałem na urodę. Z Vampem nic mnie nie łączy, nie uprawialiśmy seksu, więc dziś zaprosiłem na kolację dziewczynę, którą poznałem dziś - i się zgodziła.

Nie dość, że mi się podoba, to mamy wiele wspólnego. Więc panowie, nie szukajcie super lasek, bo może się okazać, że... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
27 dni temu
Poderwał mnie ostatnio online facet, który chciał mi zaimponować, obiecał, że na pierwsze spotkanie zabierze mnie do hotelu, kupi szampana i będzie bardzo miło. No i zabrał.

Do najtańszego hotelu robotniczego w mieście, a szampan to był taki za 8zł z Biedronki :)

Uciekłam. Nie dam się złapać na taką ściemnioną bajerę. Jak cię nie stać, chłopaczku, to nie udawaj kogoś lepszego, niż jesteś :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zaliczyłem najstraszniejszą randkę w ciemno w historii planety.

Dziewczyna, z którą się umówiłem, przyszła na spotkanie elegancko ubrana, fajnie uczesana. Był tylko jeden problem.

Zapomniała się ogolić. I napisać mi wcześniej, że jest transseksualistką. Nigdy tak szybko nie biegłem.
pozostało 1000 znaków
Moi koledzy umówili mnie na randkę w ciemno, bo "jestem taki samotny i nie ma się czego wstydzić w ustawianej randce, może kogoś w końcu poznam". No spoko, myślę sobie - co mi tam, pójdę.

W umówionym miejscu czekał na mnie chłop. W różowym wdzianku, z melonikiem na głowie.

Okazało się, że moi koledzy byli przekonani, że jestem gejem i wstydzę się przyznać, więc ustawili mnie z jakimś chłopem na miłosne igraszki.

Tylko że ja nie jestem gejem.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Spędziłam ostatnio najgorszą randkę w życiu. Facet, z którym się umawiałam, podobał mi się do tego stopnia, że chodziłam podekscytowana tydzień przed spotkaniem. Wreszcie nadeszła kolejna randka, ja, cała podniecona z emocji, poleciałam jak na skrzydłach. On jest potwornie śmieszny, naprawdę, jego żarty są po prostu wspaniałe a ja dosłownie wyję ze śmiechu na naszych spotkaniach.

Tak było i tym razem. I od tej randki przestaję używać określenia "myślałam, że posikam się ze śmiechu". Bo to się wydarzyło. Czaicie? On mi opowiada teksty stulecia, ja wyję w restauracji, zwijam się ze śmiechu i nagle czuję, że już po sprawie. Popuściłam.

Wstrętny szczoch poleciał na mnie, na krzesło. Chyba nie muszę dodawać, że miałam na sobie białe, materiałowe spodnie?

Wybiegłam z tej knajpy przerażona, bez słowa. On za mną krzyczał, ale nie zatrzymałam się, tak mi było wstyd. Pisze do mnie od kilku dni, a ja się nie odzywam, bo zdycham ze wstydu. I co ja mam zrobić?
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
54 dni temu
Znajomi postanowili mnie zeswatać z ich koleżanką z pracy, więc poszedłem na randkę w ciemno. Umówili nas w restauracji. Jestem dobrze zbudowanym brunetem, 180 cm wzrostu. Przyszedłem na czas, ona już była...atrakcyjna blondynka, przywitałem się , a ona od razu wypłaca mi tzw. "bułę w ryj" i mówi: "Myślałam, że jesteś wyższy, ale w sumie z Hobbitem też można pogadać ".

Cóż, nie pozostałem dłużny: "Myślałem ,że jesteś ładniejsza, ale posiedzę z tobą trochę...mam nadzieje, że tylko żaden znajomy mnie nie zobaczy, bo nie dadzą mi potem żyć, że byłem na randce z klonem Krysi Pawłowicz".

Jej reakcja to było pomieszanie szoku, niedowierzania i furii, rzuciła tylko w moją stronę "cham", próbowała mi wylać na głowę wodę, a na koniec dodała, że "nikt jej jeszcze tak nie potraktował".

I znów mój wredny mózg kazał mi odbić piłeczkę: "Pierwszy raz boli najbardziej, ale w sumie zabawnie było zobaczyć babe z wąsem, bo jest takie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte