dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Dzisiaj stało się coś, co rozczuliło mnie do tego stopnia, że płakałem jak małe dziecko. Moja pasierbica, Zosia, powiedziała dziś do mnie pierwszy raz "tato".

Dwa lata temu, gdy umarła jej mama, a moja partnerka, nie sądziłem, że uda mi się stworzyć jej godny domo, że kiedykolwiek jeszcze poczuje, że ma rodzinę. Tymczasem - udało się. Jestem tak wzruszony, że ciężko mi nawet o tym pisać.

Kocham Cię, Zosieńko. Jesteś tak moja, jak tylko możesz być.
pozostało 1000 znaków
3 dni temu
Od jakiegoś tygodnia uświadomiłem sobie, że zakochałem się w byłej dziewczynie mojego najlepszego kumpla. Problem jest w tym, że rozstali się niedawno, a ja mam dziewczynę, z którą jestem juz 3 lata.

Doradźcie zdesperowanemu przegrywowi.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moje całe życie kręci się wokół jedzenia. Od małego lubiłam jeść, byłam pulchna, moi rodzice we mnie wciskali wszystko, co tylko się dało, z miłości. Obecnie mam 17 lat i nie radzę sobie sama ze sobą. Może zacznę od tego, że w wieku 12 lat wyszłam z nadwagi i zaczęłam chudnąć aż za bardzo, skończyło się tym, że nie miałam miesiączki przez jakiś rok, miałam anemię i mdlałam przy wejściu na schody, albo przy staniu w kościele.

Potem zaczęłam bardzo tyć, wpieprzałam jak świnia wszystko, co mogłam, ratowałam się tabletkami przeczyszczającymi, brałam monstrualne ilości, nawet po 10 i więcej naraz. Potem skończyłam z tym na jakiś czas i znowu jadłam bardzo dużo, moja waga była masakryczna i wszystko się zmieniło kilka miesięcy temu, zaczęłam się odchudzać, zrzuciłam 20 kg, ale była to katorga a nie normalna dieta. Zaczęły mi wypaść włosy i łamać się paznokcie, nie mówiąc o tym, że bywało mi słabo przy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
4 dni temu
Urodziłam trzecie dziecko. To córeczka z zespołem Downa. I wiecie co?

I nic. Kocham ją tak samo, jak pozostałą dwójkę. Jest fantastyczną, pogodną dziewczynką - po prostu trochę inną, niż reszta dzieci. Na pewno nie gorszą :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Przez kilka lat, religii uczyła mnie pewna katechetka, która zawzięcie mówiła o tym, jakie LGBT jest złe, o tym, że kobieta to ma rodzić dzieci, itp.

W tym roku zaczął uczyć mnie religii pewien młody ksiądz, który nie kłócił się jak ona, tłumaczył i w pełni szanuje ludzi homoseksualnych. Wiecie, co to zoofilia, nekrofilia? Ten znaczek "+" w nazwie LGBT+ to jest właśnie to. Chcą, żeby zalegalizować takie rzeczy i to mnie szokuje. Nigdy nie byłem, nie jestem homofobem, ale uważam, że ludzie powinni wiedzieć, o czym się wypowiadają, bo większość takich ludzi nawet nie wie co znaczy skrót LGBT.

Dowiedzcie się, zanim zaczniecie ślepo popierać takie rzeczy.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Myślałam, że mój partner naprawdę mnie kocha. Zostałam brutalnie oszukana, ale to tak, że nawet ciężko mi o tym pisać, bo kapią mi łzy strumieniem. Mój partner pochodzi z zagranicy, nie chcę dokładnie pisać skąd. Tak czy owak, ci ludzie nie mogą przebywać na stałe na terenie Polski, muszą mieć wizę albo tymczasowy pobyt, jaki miał mój chłopak.

Odnawiał sobie pozwolenie, uwiódł mnie, zapewniał, że kocha mnie najbardziej na świecie, że na zawsze będziemy już razem. Oświadczył mi się dość szybko, rodzina mówiła, że to podejrzane, ale wiecie jak myśli zakochana kobieta. Nie jestem jakaś atrakcyjna, mam swoje lata, skusiła mnie wizja szczęśliwego życia u boku przystojnego faceta...

Niestety, na jego nieszczęście mówię dość dobrze w jego języku. Podsłuchałam rozmowę telefoniczną, dzwonił do swojego brata mieszkającego w jego ojczyźnie. W tej rozmowie usłyszałam, jak podekscytowany opowiada bratu, że udało się, że... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Moja kuzynka toleruje LGBT, zresztą jak ja. Była w szkole na religii. Ksiądz zapytał klasę, co sądzą o związku... czytaj dalej
0 dni temu
Ludzie! Przestańcie oglądać TVP i wierzyć w brednie, które opowiadają w Wiadomościach czy w Panoramie. Polska... czytaj dalej
0 dni temu
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w... czytaj dalej
dziś
Dwa lata temu, pomimo iż byłem zaręczony, poznałem wspaniała dziewczynę, z którą cudownie mi się rozmawiało,... czytaj dalej

reklamy ukryte