dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Hej. Jestem ze swoim chłopakiem 5 lat. Od 2 jesteśmy zaręczeni i od ponad roku mieszkamy razem. Oboje pracujemy - ja zarabiam średnią krajową, a mój chłopak zarabia 4 razy więcej. Od samego początku było tak, że on płacił za rachunki, a ja kupowałam jedzenie, dodatki do domu. Obiady gotuję tylko ja i sprzątam też głównie ja, bo on, jak to zawsze mówi, dużo pracuje.

I problem właśnie w tym, że nie tylko on ma mało czasu, bo ja przecież nie siedzę całymi dniami w domu. Pracuję całymi dniami na zmiany i w nocy i w dzień z kilkoma dniami wolnymi na przemian. Nawet jak przyjdzie weekend i on ma wolne, to nic nie robi. Nie myśli o tym, że nie ma nic na obiad i ja dzień przed gotuję, jak wiem, że cały dzień mnie nie będzie, bo będę w pracy. Nie robi zakupów, a jak robimy razem, to zawsze ja płacę, on ani razu. Zawsze mówi, że on nic nie chce ale dla niego dobrze jest jak kupię nam dobre jedzenie, przekąski i zrobię pyszny obiad.

Denerwuje... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
W domu nigdy nie było lekko. Moi rodzice są bardzo porządnymi ludźmi, ale niestety, mama została pewnego dnia zwolniona z pracy, ponieważ jej szef zbankrutował, a tata jest hydraulikiem. Pewnego dnia okazało się, że mama jest w ciąży. Wpadli, mama brała tabletki antykoncepcyjne, ale zawiodły, trudno. Bardzo byłam dumna z reakcji taty, nie zdenerwował się, pomimo ciężkiej sytuacji materialnej powiedział, że poradzimy sobie, a ja wiedziałam, że będę miała dodatkowy obowiązek.

Gdy malutka przyszła na świat, miałam już skończona 16 lat, akurat na całe szczęście był koniec roku szkolnego, więc poszłam do pracy do pobliskiego empiku. Fajna praca, zarobki również.
Wakacje dobiegły końca, moja pracowita mama postanowiła, że ona idzie już do pracy, bo nie może zostawić rodziny w takim stanie, a małą będzie zajmowała się babcia. Tak też się stało. I to jest taki wstęp, który ma wiele wspólnego z tym, co zaraz opowiem.

Nie miałam w... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Z moją dziewczyną jesteśmy razem prawie 3 lata, planuj powoli oświadczyny.

Naprawdę ją kocham, bo dziewczyna jest jak ideał — stanowcza, raczej spokojna, aczkolwiek kiedy ma humorki jest jak ogień (i to w dobrym sensie), bywa odważna i da się z nią inteligentnie pogadać. Ogień, odwaga i humorki łączą się i gdy moja dziewczyna czegoś chce, bywa bardzo mściwa. Kilka tygodni temu udaliśmy się na wieczór kawalerski i stało się — zdradziłem moją ukochaną, choć żałuję i kompletnie nic nie pamiętam.

Dziewczyna, no nazwijmy ją A., dowiedziała się o tym, sam nie wiem jak. Błagałem ją, aby mi przebaczyła i udało się. Problem jednak w tym, że od tego czasu A. kontroluje mnie, dyskretnie sprawdza mój telefon i zmanipulowała jednego z moich przyjaciół, który kiedyś był nią zauroczony, aby "dla dobra naszego związku" mówił jej, czy coś zaszło.

A. nie wie, że dowiedziałem się o jej gierkach, ale zniosę to. Wiem, że jest bardzo nieufna i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Tytułem wstępu chciałbym powiedzieć, że prawidłowość, o której opowiem działała kilka lat temu, czyli jak byłem nastolatkiem. Mieszkałem wtedy w Poznaniu, czyli nie jakiejś małej miejscowości gdzie dziewczyny nie miały wyboru. Tak, to wyznanie będzie o tym, jak podrywałem laski mając problemy z cerą, niezbyt urodziwą twarz i zaburzenia psychiczne.

Byłem bardzo dobrym matematykiem. Zarówno wtedy, jak i teraz cechuje mnie bardzo wysoka inteligencja i atletyczna sylwetka. I to w sumie tyle z moich zalet.
Dobrze, do rzeczy: kiedyś mówiłem (w gimnazjum) - dziewczyny dzielą się na 2 typy: te, które ślubowały wieczne dziewictwo i takie, które są łatwe - dla mnie. Podczas swojej drogi gimnazjalnej zmieniałem szkołę, ponieważ nie zdałem z polskiego (matematyka to nie wszystko). I gdy przyszedłem do nowej szkoły z wcześniej przytoczonym stwierdzeniem, wszyscy zaczęli się śmiać. Dosłownie wszyscy. Łącznie z nauczycielem.

Jakie było ich... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Cześć. Mam 20 lat, od ponad roku jestem w związku z moim chłopakiem. Jakiś czas temu, bardzo chciałam zrobić sobie tatuaż. Chłopak był sceptycznie nastawiony, delikatnie mówiąc. Powiedział, że jeśli zrobię jakikolwiek tatuaż, zrywa ze mną i nie ma opcji, że będzie z kimś wydziaranym (źle mu się to kojarzy). Było między nami sporo kłótni i pewnego dnia pomyślałam, że zrobię ten tatuaż, żeby dał mi w końcu spokój, miałam go dość. Rozstaliśmy się ze względu na dziarę.

Ale niestety, po pół roku z tatuażem na przedramieniu dalej go kocham... rozmawiamy, spotykamy się. Po tak długiej przerwie, jakby jej w ogóle nie było. Powiedział, że mam usunąć tatuaż. Inaczej mogę pożegnać się z nim na zawsze. Z jednej strony wiem, że go kocham, ale miałam w planach już kolejne dziary. Z drugiej, chcę być z nim. Ale mam wybór: tatuaże lub on. Nie mam pojęcia co robić... co, jeśli usunę tatuaż, a on mnie zostawi? Bo poda inny powód?... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Byłem szczęściarzem. Wygrałem los na loterii. Aż ciężko opisać, jak wielka była to wygrana. Zwlekałem z odbiorem. Po co się spieszyć? Przecież to moje, nikt mi tego nie zabierze. Choć to dziwne - nie myślałem o tym poważnie. Czasami przed snem mi się przypominało, mówiłem wtedy sobie: "muszę to zrobić". Minęło trochę czasu, w końcu podjąłem decyzję. Kiedy ruszyłem po wygraną okazało się, że mój szczęśliwy los jest już nieważny.

Kiedy w końcu zrozumiałem, ona już się wyleczyła.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Byłam ostatnio świadkiem sceny, że karma naprawdę wraca.

Patrzyłem przez okno. Na podwórku bawiła się grupka... czytaj dalej
0 dni temu
Moja daleka ciotka jest taką typową Grażyną. W życiu nigdzie nie była, nie przeczytała żadnej książki od... czytaj dalej
0 dni temu
Wiecie, co to jest prawdziwa miłość?

Gdy przychodzicie w odwiedziny do rodziców swojej dziewczyny, przyszła... czytaj dalej
0 dni temu
Mój 23-letni brat dowiedział się właśnie, że tampony służą kobietom podczas okresu, bo do tej pory "widział... czytaj dalej
0 dni temu
Nigdy nie zdradzajcie swojego faceta. Nigdy. A podwójnie nigdy, jeśli jest artystą tatuatorem.

Do dziś spłacam... czytaj dalej

reklamy ukryte