dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Ostatnio przypadkowo dowiedziałam się, że mój brat jest naciągaczem. Znalazł sobie młodsza panienkę, straszna desperatkę, która wysyła mu mnóstwo pieniędzy i drogie rzeczy. Sam nakłamał jej, że ma na imię zupełnie inaczej niż w rzeczywistości.

Na samym początku pomyślałabym, że pewnie robi sobie żarty ze zdesperowanych dziewczyn, niestety, sam śmiejąc się w głos przyznawał się do tego, powiedział, że dziewczyna jest z bogatej rodziny, wiec nie zorientują się jej rodzice jak trochę pieniążków zniknie. Dlaczego wspomniałam o rodzicach? Dziewczyna jest nieletnia, ba! Nie ma nawet 16 lat.

Wiem, że to rodzina, ale naprawdę myślę nad tym, czy by nie zgłosić tego na policję. Wiem , że na rodzine się nie donosi ale trzymać taka tajemnice w sobie jest bardzo ciężko.

Nie wiem co bym zrobiła, gdyby ktoś wykorzystywał tak moja córkę...
pozostało 1000 znaków
Nie rozumiem tej fali hejtu na ludzi LGBT.
Oni też chodzą do szkoły/pracy i normalnie żyją, tylko są innej orientacji i to nie jest choroba. Nikogo nie powinno interesować to, z kim kto sypia. To jego prywatna sprawa.
Jestem załamana tym, jak inni ich traktują. Ludzie powinni być bardziej tolerancyjni i szanować opinię drugiego człowieka.
Ludzie LGBT to nie jest żadna nowość, oni po prostu mają dosyć tego braku tolerancji, dlatego wychodzą na ulicę i się pokazują. W XX wieku też żyli ludzie z inną orientacją, a to, że ktoś kocha kogoś tej samej płci lub nie czuje się dobrze w swoim ciele to nie żaden nowy wymysł XXI wieku.

Ja rozumiem, jak ktoś mi powie, że prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna, tak, to prawda, nowe życie nie powstanie przez homoseksualny związek, ale przecież nie każdy jest homoseksualistą. Chociaż mam taką jedną uwagę również w stronę LGBT, bo to akurat jest według mnie ważne, aby każde dziecko... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Halo halo, panie i panowie, jestem już pewna - jednak związki "na zawsze" kończą się wtedy, kiedy przychodzi czas wyprowadzki, a facet ma dylemat między mamą a własną kobietą.

Każdy ma nieodciętą pępowinę. Każdy.
pozostało 1000 znaków
15 dni temu
Jestem 27-letnią lesbijką ze Śląska. Moja partnerka, z którą jestem od 5 lat, nie może znaleźć pracy od pół roku. Czemu? Bo ma krótkie włosy i nosi męskie ubrania. Dostaje odmowy nawet w fabrykach, Biedronkach czy Żabkach. Na każdej rozmowie o pracę rekruterzy są dziwnie zmieszani i przyglądają jej się z ukosa.

Dzięki Waszemu zachowaniu, droga społeczności LGBT, my - dwie podobno z Was, lesbijki, żyjemy za jedną wypłatę i to niepełną, ponieważ mam możliwość tylko dorabiać studiując.

Dziękuję, że chodzimy głodne przez Wasze głośne, prowokacyjne zachowanie, z którym się nawet nie utożsamiamy.

Jesteście super.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
17 dni temu
Kilka lat temu miałem wspaniałą dziewczynę. Po ponad półtorej roku ją zostawiłem dla innej, opowiadałem niestworzone rzeczy na jej temat, była gotowa zrobić wszystko, co jej powiem, potrafiła rzucić wszystko jak słyszała, że mogę się pojawić. Zdradziłem z nią dwie inne dziewczyny.

Mimo to była wściekła jak słyszała coś złego na mój temat, zawsze mogłem z nią pogadać, zawsze pomogła. Mogliśmy nie widzieć się pół roku, a gdy niechcący się spotkaliśmy, rozmawialiśmy cały dzień i noc aż słońce wstanie. Kochała i czekała. Po 3 latach próbowała ułożyć sobie życie z kimś innym.

Dziś będąc pół Polski od niej, aż mnie skręca, jak widzę zdjęcie, że jest w ciąży. Nie dlatego, że z kimś innym, boli mnie że nigdy jej się nie przyznałem że zrozumiałem błąd, i teraz to ja czekam.

Dziś bylibyśmy razem 8 lat.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
19 dni temu
Dziewczyna, w której byłem zakochany na zabój, okazała się niezrównoważoną wariatką, lekomanką i mitomanką, która zmyśliła sobie cały życiorys, włącznie z wykształceniem, pochodzeniem i wszystkim innym.

Moja poprzednia miłość ukrywała przed światem małą tajemnicę w postaci penisa.

A jeszcze bardziej poprzednia miała zgniłe zęby i przy pocałunku prawie puściłem pawia.

To się nazywa mieć szczęście do kobiet.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte