dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
732 dni temu
Miłość jest wtedy, gdy po 10 latach małżeństwa rozmawiasz w nocy przez telefon z mężem, który jest w pracy i usypiasz - nie wiesz nawet kiedy.

Gdy się budzisz po 3 godzinach i nadal jest połączenie, a on ci mówi, że słuchał twojego oddechu, gdy słodko spałaś...
pozostało 1000 znaków
733 dni temu
Zamieniłem dziewczynę na nową i bardzo się cieszę.

I nie, nie rzuciłem tej pierwszej. Po prostu tamta "poprzednia" dała się namówić na terapię i leczenie i nareszcie ze smutnej, pełnej lęku kobiety z depresją rozkwitła i zmieniła się w cudowną, ciepłą i optymistyczną osobę :)

Panowie, pamiętajcie. Choroba psychiczna waszej drugiej połówki jest tak samo straszna, jak choroba fizyczna. Bądźcie dla kobiet oparciem, a nie kolejnym powodem do smutku.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zaczynając od początku, w zeszłym roku byłam na wyjeździe, gdzie podczas szkolenia poznałam mężczyznę, który pracował w tym samym mieście co ja, a teraz mieliśmy pracować w tej samej grupie szkoleniowej. Szybko znalazłam z nim wspólny język i zostaliśmy dobrymi znajomymi. Po wyjeździe kilka razy się spotkaliśmy, ale wiedziałam, że nic z tego nie będzie.

Po pewnym czasie dzięki niemu poznałam Dawida, przystojnego blondyna pracującego w agencji. Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i zawsze patrzę bardziej na charakter, niż na wygląd, ale tym razem zdawało mi się, że poczułam to coś. Szybko przejęłam inicjatywę, aby go lepiej poznać. Wspólne wypady na kolację, czy zwykłe odprowadzanie do mieszkania. Po kilku miesiącach tej walki, wyznał mi miłość.

I nie, tu historia się nie kończy, a dopiero się zaczyna.
Byłam z nim pół roku, przed związkiem był ideałem, a w trakcie związku zauważyłam, że ukrywa coś przede mną,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, na Tinderze, nie rozmawialiśmy dużo przez aplikację, szybko się spotkaliśmy, na początku nie spodobała mi się jakoś bardzo, wręcz bym powiedział, że nie byłem zainteresowany. Z biegiem miesięcy powoli nieświadomie się w niej zakochiwałem.

Przez ten czas jak byliśmy razem ona się angażowała, a ja pozostawałem chłodny, bo w sumie nie szukałem związku, ona w końcu dała mi klucze do swojego mieszkania, ale nie wprowadziłem się. Po jakimś czasie miała dość, rzuciła mnie, a ja prawie bez słowa wyszedłem. Po około tygodniu zorientowałem się, że jestem idiotą i kocham tę dziewczynę i wszystko co z nią związane, dała nam szansę, ale na krótko, bo spotkaliśmy się zaledwie 4 razy.

Powiedziała, że skutecznie zabiłem w niej wszelkie uczucia, jakimi mnie darzyła. Walczyłem o tę miłość ze wszystkich sił, doprowadziło mnie to do płaczu, załamania, serce wali jak oszalałe, ręce się... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Hejka wszystkim.
Mój problem polega na zbyt krótkich spotkaniach z chłopakiem... ma 19 lat, a musi wracać do domu o godzinie 20, max 21. Tłumaczę mu, że to jest chore, ponieważ nie jest już małym dzieckiem, ale on mi odpowiada tym, że dopóki nie ma własnego mieszkania, to musi się słuchać. Bardzo go kocham, ale nie wiem, ile jeszcze wytrzymam.

Proszę dajcie mi jakieś mocne argumenty, które do niego trafią... bo ja nie chcę cały czas ryczeć z tego powodu, że mamusia zmusza go do bycia w domu o tak wczesnych porach. Doradźcie mi coś, bo zwariuję.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam chłopaka. Od 8 miesięcy jesteśmy razem, ale czuję, że od pewnego czasu już mu na mnie nie zależy. Znamy się długo, bo kiedyś był moim kumplem ,los tak chciał, że jesteśmy razem. Różnie między nami było, ale ostatnio czuję, że to już chwila moment kiedy nastąpi nasz koniec.

Mój chłopak nie jest zbytnio wylewny. Ogólnie przez cały czas bycia razem byliśmy na dwóch, góra trzech wyjazdach. Często stawiał kolegów na pierwszym miejscu i mimo licznych moich uwagach, sytuacja uległa zmianie, ale to było tylko na chwilę. Pomijając fakt, że weekendy spędzamy osobno, bo on dodatkowo pracuje. Rozumiem, że potrzebuje pieniędzy, ale dziś uświadomił mi , że nawet sylwestra zamierza spędzać w pracy. Wybrał rolę DJ-a, niż spędzenie tego czasu ze mną...

Weekendy są do przeżycia ale to już nie do końca... Czasem mam wrażenie, że obcy faceci interesują się bardziej mną niż on...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte