dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania fetysz
748 dni temu
Mam bardzo dziwny fetysz. Uznacie mnie za zwyrodnialca, ale muszę się do tego przyznać. Podnieca mnie jak nic innego jeden organ u kobiet.

Jest to mózg.
pozostało 1000 znaków
750 dni temu
Jestem dwudziestoletnią kobietą, w szczęśliwym związku. Ale jak to w życiu bywa, mam swoje potrzeby i czasem najdzie mnie ochota na zabawę w samotności.

Wówczas dochodzę tylko przy filmach o gwałconych homoseksualistach. Żeby nie było - nic nie mam do par homo. Ot, mam takie zboczenie.

Musiałam to z siebie wyrzucić.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
753 dni temu
Ostatnio odkryłem u siebie taki dziwny fetysz.
Uwielbiam, kiedy kobieta ma dużo pieprzyków na biuście, brzuchu, plecach, nogach, ogólnie całym ciele. Nie wiem, czy to dziwne, po prostu to lubię.

W sumie lepsze to, niż lubić sranie na klatę.
pozostało 1000 znaków
Jestem fetyszystą, który chyba uzależnił się od swojego małego "hobby". Odkryłem w internecie taką stronę, gdzie młode laski sprzedają swoje używane rajstopy i majteczki. Moja żona jest otyła, ciężko mi się na nią patrzy, nie mówiąc o czymś więcej, więc wydaje naszą wspólną kasę żeby gromadzić te wspaniałe rzeczy.

Pachnące stópkami pończoszki, majtki, które były noszone przez dobę, coś wspaniałego. Robię sobie sam dobrze z tymi przedmiotami i moją pasją jest dokupowanie ciągle nowych.

Wiem, że to chore. Nie szukam rady. Chciałem się tylko wygadać.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem z zawodu prostytutką, nie ukrywam tego i się nie wstydzę, trudno, tak na razie żyję. Nie będę tego robić do końca życia, zarobię, to odejdę z branży. Pracuję tak ponad 4 lata, wydawałoby się, że po takim czasie widziałam już wszystko, a jednak...

Kilka dni temu przyszedł do mnie klient, który powiedział, że ma dziwne zapędy, ale mam go wysłuchać i za dopłatą zrealizować to, czego pragnie. Chodziło o... przebranie go w gigantyczny silikonowy kostium, taki jak ubierają sprzątacze po miejscach zbrodni i on chciałby udawać... penisa. Ja mam wokół niego skakać, ocierać go, a on będzie udawał penisa w gumie. Przysięgam, że mnie zamurowało. Rozebrał się do golasa, naciągnął na siebie ten ciasny kostium i stanął bez ruchu.

I uwierzcie, nie było żadnego seksu, nic z takich rzeczy, po prostu miałam go głaskać dookoła, co imitowało robienie sobie dobrze. A on udawał gigantycznego penisa. No ludzie. Najłatwiej zarobione 200zł w życiu, ale zryty łeb zostanie mi już do końca życia...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
873 dni temu
Znazlałam w sypialni różowe, koronkowe stringi, a ja nie noszę takiej bielizny. Zszokowana zaczęłam dopytywać chłopaka, co to ma znaczyć, że ma mi się natychmiast przyznać.

I chyba bym wolała zdradę niż informację, że to on lubi się przebierać w takie ciuszki, a potem odpala kamerki online i zarabia pokazując się innym o podobnych UPODOBANIACH.

Na serio. Wolałabym zdradę.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni

reklamy ukryte